Fórum pridal Ucitelka, 22. 11. 2020 11:13 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste skôr za

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Teda aj za plosne testovanie, ale nie v takej vynutenej podobe. Ale len naozaj dobrovolne.
  2. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

A teda za ten lockdown som rozhodne viac, ako za kolaps slovenských nemocnic, keďže slovenské zdravotníctvo je uz aj bez covidu (a stoviek mŕtvych nan denne, chorých lekarov atd.) na tom extrémne zle :/ naviac ak by nastal kolaps zdravotníctva (čo by bez lockdownu urcite nastal), tak si to odnesie najviac prave aj ekonomika (nehovoriac o onkologickych a iných vážne chorých pacientoch). Co uz tvrdim dlho, najmä počas toho, ako dlhodobo sledujem situaciu v CR.
  3. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ale príde mi zároveň nezmyselné nútiť 60 rocneho zamestnaneho človeka s kardiovaskularnym, prip. aj iným rizikovym ochorenim (cukrovkou napr.) ísť sa dat testovat do vnútorných priestorov medzi kvantum ludi, lebo inak ho zamestnávateľ vyhodí z prace pod nejakou zamienkou, lebo nebude mat ten kus papiera. A potom si ma tento 60 rocny clovek hľadať v tejto dobe narýchlo novu prácu. (to je príklad, a nie jediný, z môjho blízkeho okolia, ale je takych rozhodne viac).
  4. 5
    Šajžouško

39 ročný ujo

60r clovek ma byt uz davno na dôchodku ale to by sa nemohlo drancovať pri koryte.
  5. 6
    R4ptor

26 ročný muž

kombinácia oboch v zmiernenej podobe
  6. 7
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Opatrenia zavadzané na regionálnej úrovni
  7. 8
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@sajzousko A zial vek odchodu do dôchodku sa stale zvyšuje (a zvyšovať bude stale viac) :/
  8. 9
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

kombinácia v oboch sprísnená ad absurdum, napríklad tak, že by som ani nemohol opustiť dom za účelom dať sa otestovať, museli by prísť skafandristi ku mne
  9. 10
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

lockdown ale len aby som mala pokoj od práce :D ale inak samozrejme ani jedno
  10. 11
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Tak dobrovoľné ploene testovanie je celkom zbytočné
  11. 12
    Manofbirdz

25 ročný muž

Som za semafor