Fórum pridal Jantebont, 13. 6. 2018 18:30 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste spokojný s terajším bývaním? Ak ste nespokojný tak prečo?

0
Jantebont

33 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Ale beriem to ako dočasné, inak by som nebol - ale momentálne úplne vyhovuje
  2. 2
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Byvam doma, preto som spokojna
  3. 3
    Annamoly

23 ročný chalan

Tiež bývam doma s rodičmi
  4. 4
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Nie som ani spokojná ani nespokojná. Je to bývanie mojich rodičov, je to tu ok ale žeby som bola spokojná či nespokojna. Proste je to normalne :D
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nadmieru spokojný
  6. 6
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

spokojna, ale rada by som šla do vlastného
  7. 7
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

ale našťastie sa do do konca roka zmení :)
  8. 8
    Prasaman

hrá sa, že má 2 roky
    lolifukovo

wôbec, ale tak snáď o rok už bude všetko tak ako má.
  9. 9
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

aj keď ma tu niekedy niektoré veci vytáčaju, ale kedže bývam zadarmo v dome, po 25tich rokoch bývania v 2-izbáku, v celku sa nemám na čo sťažovať :D ale za pár týždňov už snáď to bude vo vlastnom, aj keď to už zadarmo nebude, ale dúfam, že tam už budem úplne spokojná
  10. 10
    Livre

18 ročné dievča

Because od parents.
  11. 11
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

Aj hej, mám pre seba pekný dvojizbák v starom meste neďaleko horského parku s výhľadom na zeleň...

Ale chcelo by to väčšiu terasu, sprchový kút a steny ktoré vydržia namontovanie poriadnej konštrukcie na hrazdu / box. vrece :D
  12. 12
    Koprdil

25 ročný muž
    Bratislava

Je to len docasne.

Co mi vadi - mala postel, nemoznost byvat s priatelkou, spolubyvajuci, nestabilny internet, chybajuca pivnica, chcel by som nieco modernejsie / luxusnejsie.

Co mi vyhovuje - lokalita, cena, velkost.
  13. 13
    Yacopsae

23 ročný chalan
    161>88

Bývam s frajerkou v 4 izbovom byte, máme tu veľký balkón, dobrú lokalitu, nie až tak na piču susedov, takže som spokojný.
  14. 14
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

byvame tu týžden a som neskutočne šťastná tu :))) jedine s cim nie som spokojna je, ze ten byt nie je moj :D
    Viac ako polmetrové steny, skvelá lokalita, velky balkon, velka kuchyna, velka izba .... a uplne aj ako su tie izby vsetko je tu az prilis genialne :)
  15. 15
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

mam vlastne a je to fajn, treba prerabat veci, ale nie je to urgentne a zivot tu mi vyhovuje. je super, ked clovek moze strhnut koberec, vymalovat stenu, montovat policky.. lebo je to proste jeho a nemusi sa nikoho pytat. do prace mam 15 minut autom ked nie su zapchy a chodim v takom case, aby som v zapchach nebola. okolo je priroda, byva so mnou frajer, je mi dobre :)
  16. 16
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Kedze mam mrte velky byt s vela izbami tak som spoko.
  17. 17
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

V pohode. Co som si kupila a prerobila, to mam. .... na 5rokov, potom pojdem dalej :) ja sa nevidim v predstave byvat v jednom byte az do dochodku.
  18. 18
    Alex458

21 ročné dievča
    Neverland

Nadmieru spokojná, už len dolaďujem detaily.
  19. 19
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Som nespokojna, pretože podmienky v ktorých byvam, to nie je život, ale prežívanie

A na niečo vlastné si ešte pekne dlho počkám