Fórum pridal Leon0, 7. 3. 2018 18:58 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ste za to aby Slovensko vystúpilo z EÚ?

0
Leon0

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wayne

hrá sa, že má 2 roky

Nemali by sme vystupit a skor by sme mali byt radi ze sme este stale tam, pretoze s takou vladou a jej praktikami, s takymi skandalmi, s takym rozkradanim verejnych financii a s takou korupciou tam uz davno nemame co robit.
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

rozhodne by to bola blbosť... ale osobne je mi to jedno, de facto už na SK nežijem, ani skoro nik z mojich blizkych
  3. 3
    Pravnik

32 ročný muž

tu na birdzi sú ľudia, čo dokážu používať počítač, takže ťažko to môže dopadnúť inak
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ak by bola EU o tom o com by mala byt tak nie ale...
  5. 5
    Pyromaniak

21 ročný chalan
    tu!

Však keď je jednou nohou v hovne, môže byť oboma nohami v hovne, nie?
  6. 6
    Marcello1111

30 ročný muž

nemáte ani šajnu o tom, čo sa čoskoro udeje....
  7. 7
    Feelh8

22 ročné dievča

@marcello1111 neveštil si už koniec sveta niekolkokrat?
    naposledy teraz v oktobri ci septembri minuleho roku ci kedy to bolo
  8. 8
    Marcello1111

30 ročný muž

@feelh8
    ty si jedna z tých, čo si moje slova zle vykladá, nikdy nikde som netvrdil o konci sveta!
    som veriaci a Biblii verím, tu sa o konci sveta nepíše...
    ak máš nejaky dôkaz o tom drahá, že cigánim, potom to sem posuň...
    a napokon, ja som neni veštec, v tom sa tiež mýliš...
  9. 9
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

omg.... blo by fakt narocne pracovat v zahranici keby sme neboli v eu.... strasne vela papierovaciek a povoleni a kokotin
  10. 10
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

Už by to bolo pre nás iba horšie..
  11. 11
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

nie sme UK ani Švajčiarsko
  12. 12
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Som skôr za reformáciu EU, čo sa ale nestane, ved kto by to už len reformoval, Juncker so Schulzom? Unia sa pri súčasnom systéme a "riešeniach" typu dvojrýchlostná Europa rozpadne, krajiny ako Grécko v nej vôbec nemali byť, naschvál sa falšovali niektoré údaje,len aby bolo Grécko do únie prijaté, a podobné "kreatívne úpravy" sa diali aj v prípade Slovenska. Musíme sa teda pripraviť nato,že to jedného dňa celé padne, čo sa ale na politickej scéne príliš nedeje, každý sa len trasie na eurofondy, aby konečne došli a každý mohol zabezpečiť "svojich ľudí", ved toľko parazitov je na tom nalepených, že nemôžu nič iné len sa hlboko pred Bruseloum klaňať a potichu čakať,kedy konečne ten keš dôjde, aby si z toho urobili súkromné biznisy. S takouto garnitúrou budeme pekne v prdeli, ked to raz celé rachne a bude treba vymyslieť nejakú novú cestu, oni už budú za vodou, konkrétne asi za Atlantikom niekde v Karibiku, a my tu na lazoch menom Slovensko zase raz pekne odrbaní.
  13. 13
    Jasmiine

25 ročná žena
    GREECE

Najlepsi su ti slovaci co robia v zahranici v eu so slovenskym trvalym pobytom a vsade sa buria proti eu a chcu az vystupime.
  14. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Robím si ofc piču... a verím, že všetci moji spoluhlasovači taktiež.
  15. 15
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@riddler a to sa furt hovorí že eurofondy čerpáme pomaly a nedostatočne,neviem si a radšej ani nechcem predstaviť ako by vyzeralo keby ich začali brať na plný výkon
  16. 16
    Kassiar

21 ročný chalan
    A kto vie kde v pi*i to je

EU bola dobrá myšlienka, verím že ešte stále je. Veď EU ako jedinné spoločenstvo dokázalo skrotiť, takzvané všemohúce giganty ako Google, Facebook, atd., napríklad tá niekoľko miliardová pokuta, ktorú dostal Google :) . Navyše EU je aj protiváha všemohúcim Spojeným Štátom, keby nie EU, tak američania si tu robia čo chcú. Keby nie EU, tak väčšina Európy by bola závislá na USA, Číne a Rusku, vlastne by sme sa vrátili opäť do studenej vojny medzi západom a východom. Ale samozrejme EU sa musí reformovať, viac demokratizovať, napr. aby sa dali voliť aj predseda e. komisie, e. parlamentu, atd.
  17. 17
    Kassiar

21 ročný chalan
    A kto vie kde v pi*i to je

A samozrejme je tiež treba vypakovať z inštitúcii EU všetkých neomarxistov, pseudoliberálov, kapitalistov a skorumpovancov.