Fórum pridal Klidopido, 7. 10. 2017 17:26 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stratené veci v doprave

0
Klidopido

24 ročný chalan
Martin

Čo všetko sa Vám už podarilo stratiť (resp. zabudnúť) vo vlaku/autobuse/MHD/taxíku? A videli ste to potom ešte niekedy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Moje najoblubenejsie pero padlo kamoske v kupe pod sedacku a neslo vybrat ;( a nic dalsie mi nenapadlo ale brat si tam raz zabudol skolsku tasku :D
  2. 2
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Moje slnečné okuliare v buse v Londýne a nie, už som ich nikdy nevidela :(
  3. 3
    Verka13

tvári sa, že má 5 rokov

Nič, vždy po sebe aspoň 3x kontrolujem či som nikde nič nenechala.
  4. 4
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Celý ruksak - šla som si poň potom na konečnú
    A mobil, s tým som sa už lúčila, ale na ďalší deň som si ho vyzdvihla v úložni batožín
    A keď som bola malá tak tamagoči - už žiadne ďalšie potom nebolo také super :(
  5. 5
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Bulbálka :,( (to bola taká roztomilá plyšová lienka)
    a potom mi frajer zabudol dáždnik v buse a už nikdy viac som ho nevidela :(
  6. 6
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

raz penazenku v buse,netusim ako vobec,ale to som bola este mala,takze ziadne enjake doklady,prisla som o asi 20sk co bol pre mna vtedy poklad :D a jasne,ze som ju uz nevidela,inak si davam na veci pozor
  7. 7
    Emzááák

36 ročný ujo

@alex458 Ten dáždnik alebo frajera? :D
  8. 8
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

@sianagirl245 zamrzí :D (odo mňa si raz kamoš požičal pero a stratil ho, potom ho objavil po roku a pol a nevedel odkiaľ je a potom ho zabudol u mňa a som sa čudoval, že kde bolo tak dlho - a také fajn pero to je :D ale kamoš má bežne moje veci, čo niekde zabudnem :D mal moju bundu na Pohode :D kde som ja nebol) :D

Inak aj ja sa pridám do vlastnej diskusie :D
    Zabudol som raz v MHD práce do školy, ktoré som robil tri mesiace a mal som ich v ten deň odovzdať. Už som ich nevidel a bolo ich tam päť. :D Takže päť pätiek bolo super.

Najviac ma doteraz serie, že som zabudol organizér na slúchadla, lebo to bola super vec, niekde vo vlaku a neviem kedy.

A nabíjačku od mobilu dnes... ale tú ešte skúsim dopátrať. :D
  9. 9
    Obsession

22 ročné dievča

Zabudla som tasku na poste..a dazdnik v banke....nic viac..a este raz mobil..a to sa citila ako keby som niekde zabudla ruku..a prito som si ho zabudla len u svojich rodicov :D
  10. 10
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Ja furt všade strácam dáždniky :-(
  11. 11
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Hm, pozeral si tú nabíjačku v úschovni batožín? Lebo tam končia veci čo ľudia zabudli vo vlaku, keď som si tam našla mobil, nabíjačka by sa tiež mohla nájsť :D
  12. 12
    Moonshine

22 ročný chalan

Fotoaparát vo Wien MHD :-D
  13. 13
    Klidopido

24 ročný chalan
    Martin

@aventine Ten vlak končil vo Zvolene a tam som ani nebol :D takže asi len napíšem alebo zavolám či náhodou ale neverím tomu
  14. 14
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

frajerskú šiltovku, termosku
  15. 15
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@emzaaak oboje :D :D
  16. 16
    Mayben