Fórum pridal Kristini, 7. 1. 2018 20:46 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stredná umelecká škola na Sklenárovej v BA

0
Kristini

18 ročné dievča

Máte niekto skúsenosti s touto školou?Oplatí sa na ňu ísť?A ak ste ju už náhodou niekto dokončili,tak dalo Vám to aj niečo do života,našli ste si dobrú prácu po tejto škole?Za každú informáciu o tejto škole Vám budem veľmi vďačná
Odozva

Názory k téme

1. 1
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Osobne som na nej nebol, ale poznám odtiaľ kopu ľudí a nemôžem povedať, že by si to moc chválili... :D
  2. 2
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Strašná škola sama o sebe na Slovensku ta snáď nikdy nepripraví úplne, že zmaturujes a budú sa o teba trhať :) ale keď sa posnažíš aj sama tak sa určite uplatníš. Ja som napríklad zasa o nej počula docela pekné veci :)
  3. 3
    Slackerbitch

23 ročné dievča

Koncila som tam pat rokov dozadu, tak neviem ako je to tam teraz.. kazdopadne uroven pokial ide o vzdelanie atd je dobra, ale su tam cudne vztahy medzi vedenim a vyucujucimi... a vedenim a studentmi :D ale to sa da prezit, koncom druhaku sa uz nad tym budes len smiat :D
  4. 4
    Bonalise

20 ročné dievča
    Bratislava

Odmaturovala som tam a kebyže si vyberám strednú znova, už by som tam druhý krát nešla. Veľmi ľutujem, že som nepresvedčila rodinu nech môžem ísť na súkromnú umeleckú v Petržalke, ktorá je podľa mňa z umeleckých škôl v BA na tom najlepšie.
    https://www.facebook.com/priznaniazosklenarky/posts/718326458365838
    Tento človek to vyjadril za všetkých maturantov :) Tá škola je totálne nefungujúci bordel.