Fórum pridal I_fight_zombies, 7. 1. 2017 17:28 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stres

0
I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
no v skutočnosti má len 3

ahojte, v poslednej dobe mam neskutocny stres zo skoly a aj ked ma studovat bavi tak ma to neskutocne zoziera lebo ma z toho nervovania boli hlava uz treti den a nemozem sa sustredit na nic...nemate nejaky typ ako sa odlahcit od stresu? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bencen

22 ročný chalan

Ubal si
  2. 2
    Simka1311

21 ročné dievča
    Vrbové/Nitra

ja som presne toto zažívala celý prvý ročník a obe skúškové..vkuse som bola vystresovaná, bolela ma hlava, mala som depky, že to nezvládnem... treba si len uvedomiť, že škola ti nestojí za to, aby si si spôsoboval takéto problémy a že to nie je to najdôležitejšie na svete... uvidíš, že potom to pôjde oveľa ľahšie a budeš mať aj oveľa lepšie výsledky :)
  3. 3
    Simka1311

21 ročné dievča
    Vrbové/Nitra

všetko je to v tebe...ty si musíš v prvom rade uvedomiť, že stresovanie ti v ničom nepomôže.. mne v tomto síce dopomohla aj jedna osoba, ktorá mi ukázala, že to naozaj tak nemôžem prežívať, ale uvedomenie musí nastať v hlavne u teba..zamysli sa, či ti to v niečom pomáha, alebo len obmedzuje...áno, viem, že to nerobíš zámerne a že to proste príde...ale ver mi, že si stačí uvedomiť, že takto to už ďalej nejde a že sú aj dôležitejšie veci a uvidíš, že to bude všetko ok :)
  4. 4
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

nuž, asi ti to moc nepomoze ale pred maturami som na sebe sledovala ako sa nervujem a mala som vtedy tspcka a vedela som ze ak budem panikarit a prilis sa tym totok, tak si zhorsim vysledok... tak som nejak kontinualne sama sebe vysvetlovala, ze ak sa stresujem, dobrovolne si zhorsim vysledok, lebo s pokojnou myslou usetrim cas a myslim cistejsie. a to predsa chcem ak chcem dobre vysledky... a ak sa stresujem, len zvysim sancu ze nieco poseriem. a aj ked to poseriem tak je to len skola. su opravn terminy, medzirocniky, hocico. roste to za t nestoji. ale kto vie ak to mas nejak hlbsie zakorenene tak toto ti nepomoze no
  5. 5
    Sypomka

17 ročný chalan
    to nechceš

magne b6, persen forte...ono to ma minimalne ucinky, ale do istej miery to pomoze...
  6. 6
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Par mesiacov kontinualneho stresu, kedy nespis, nejes a nemyslis, potom v tebe nieco umrie a uz NIKDY nepocitis stres :D

Drasticke, ale overene
  7. 7
    Corhellka

21 ročné dievča
    Brno

ja keď nestresujem, tak stresujem, že nestresujem, že nie je niečo porádku :DD a zvyčajne keď stresujem, tak podávam omnoho kvalitnejšie výkony (kým ma neovládne stresová paralýza spojená s časovým pretlakom), tak som prijala stres vo svojom živote ako pozitívny faktor :D ale inak odporúčam Matcha čaj, jógu (alebo akékoľvek uvoľňujúce cvičenie), prechádzku, prinajhoršom Persen Forte alebo ešte nejaký medikament mala ségra, ale to už až v prípade skutočnej núdze by som ti vyzistila názov :D :)
  8. 8
    Antifunebracka

27 ročný muž
    antiSJW birdzu

Voľno predajné lieky ti nepomôžu, to je len homeopatia. Skús šport.
  9. 9
    Qttwiggy

20 ročné dievča

Magnézium na mierne uvolnenie napätia mi počas stresu pomáha, niesom zástancom farmaceutík avšak ísť si zabehať zaplávať alebo len tak ísť do parku sa prejsť na čerstvý vzduch a unaviť sa trošku fyzicky pomôže aj zaspať aj zrelaxovať :) O nič nejde, ´´len ´´ o školu :)
  10. 10
    Edyn

23 ročné dievča

@i_fight_zombies ahoj kedže mám skúškové a viem o čo hovoriš tak ti viem fakt veľmi dobre poradiť. ja so si objednala
    http://brainactive.sk/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=587bf2fabf9b0&a_bid=74f4873d tieto tabletky a sú veľmi dobre, lepšie sa sústredím, pred skuško a počas skúšky neám stres super. odporúčam :)
  11. 12
    Bajom

22 ročný chalan

Tak pri škole, popri skúškach je stres úplne zbytočný, proste si to musíš v hlave zrovnať, stres ti k ničomu nepomôže práve naopak, budeš neistá, budeš myslieť na iné veci, nebudeš sa vedieť sústrediť... Tak isto treba si dobre naplánovať učenie a popri učení si rozvrhnúť prestávky.
    O tom ako zvládnúť stres sa niečo málo dočítaš aj tu
    http://www.studentom.sk/