Fórum pridal Lafiziq, 8. 6. 2019 11:17 do kategórie Základné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stretávky so ZŠ spolužiakmi

0
Lafiziq

25 ročný muž
Bratislava

Organizujú vaši bývalí spolužiaci zo ZŠ stretávky? Chodíte na ne?Ak áno, koľko % osadenstva z vašej pôvodnej triedy sa tam zvykne objaviť?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

Moji spolužiaci bývalí sa chystajú organizovať. Ja osobne som väčšinu moc nemusel a celkovo na ZŠ nemám nejaké extra dobré sponienky. Nechcem sa po 10 rokoch tvarity ako nám bolo super, a preto sa tam asi neobjavím. Aký máte názor na takéto vy?
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

bola som na dvoch
    na ZŠ som bola len štyri roky, takže možno nejaké aj šli mimo mňa, neviem
    bolo nás tam asi 10
    (v plnom počte sa už ale nestretneme, lebo jeden už stihol aj umrieť)

ale s jednou spolužiačkou sa vídavam pomerne pravidelne
  3. 3
    Mato97

22 ročný chalan
    stále niekde inde

Raz sme mali stretávku asi po 2 rokoch od konca základky, dopadlo to vtedy veľmi zle, takže odvtedy sa už ani nebavíme (hehe)
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ale inak podĺa mňa choď :D po toľkých rokoch aj zabudneš, kto čo bol zač, dosť možno sa budeš baviť práve s ľuďmi, s ktorými ti vtedy ani nenapadlo sa baviť, lebo ľudia sa menia
    a nemusíš sa tváriť, ako ti bolo vtedy super
    hlavné je, tváriť sa, že ti je teraz super a máš sa lepšie, ako ostatní :D
  5. 5
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Zo ZŠ sme nikdy nemali stretávku a určite by som ani nešiel.
  6. 6
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

neviem, ale asi skor nie, ako ano. aj ked pochybujem, ze by na zavolali, kedze som tam bola len 4 roky
  7. 7
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Raz jedna babenka čo niekedy v 7.triede chytila dojem že je celebrita organizovala stretávku. Pol ľudí nepozvala(lebo pre ňu neboli dosť dobrí) a tých čo pozvala neprišli, lebo ju nemuseli a nemusia dodnes... :D
    Krásna to stretávka. :D
  8. 8
    Fylo

12 ročný chlapec
    izba 1408 - JAMSSLSNNN

Zo základnej školy buď nebola alebo ma na ňu nikto nevolal. Nechýba mi to síce vôbec, ale ak by nejaká bola išiel by som.
    Zo strednej bola jedna, neviem koľko nás bolo, ďalšie asi tak skoro nebudú.
  9. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

väčšinu by som ani nespoznala, nakoľko som išla po 4. ročníku na 8-ročné, a ani neviem, či si oni niečo organizujú
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Raz bola no a ozral som sa tam jak svina aby som to tam trochu zvladal a uz viac nepojdem aj keby bola este
  11. 11
    Majmarad

36 ročný ujo

Nikdy sme neboli kolektív a nikto žiadnu stretávku neorganizoval, a ani organizovať nebude. popravde som rád, že ich nevidím :D Úplne iné ako ďalšie dve triedy, tie už mali asi 7x
  12. 12
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Organizovala sa, nešla som.
  13. 13
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

neviem o tom ze by nejaka bola a moji spoluziaci zo ZS stali za picu a som rad ze ich uspesne ignorujem a nemusim s nimi uz nic mat. neboli sme homogenny kolektiv. kazdy sa diferencoval viacmenej
  14. 14
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Každý rok máme malú stretávku okolo Vianoc (23.dec-28.dec) kde sa stretneme asi tak desiati. Mimo toho sme mali jednu veľkú stretávku ktorá bola fakt smiešna :D každý sa tam pred každým vyťahoval kto je väčší kápo a kto skončil ťažšiu školu (:
  15. 15
    Bebekex

26 ročná žena

prave sa to riesi u nas po 10r
    nejdem
  16. 16
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Volali má niekoľko krát, vždy som si našla nejakú výhovorku :D bola som akurát rok po ZŠ s pár dievkami, ale oni sa všetky navzájom stretávali aj mimo toho, ja nie, a cítila som sa jak z iného sveta
  17. 17
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@skvrnka ja som prečítala že "organizovala som, nešla som" :D to by bolo super :D
  18. 18
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

zo ZŠ sme mali len jednu stretávku a bola som na nej, avšak asi len tretina triedy prišla

v podstate som v kontakte len s naj kamoškou, s ďalšou kamoškou som chodila aj na strednú a zopár ľudí mám na fb a to mi stačí, ale asi by som šla aj na stretávku zistiť, ako sa komu darí :)
  19. 19
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@aventine :D toto sa mi stalo na inej akcii, na vyske :D
  20. 20
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

my sme boli v 4 triede cca 20ti a z toho 15 nas islo na 8ročný gympel, takže zbytočné
  21. 21
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

bol som na stretavke po 5 rokoch, potom som uz na ziadnu nesiel a ani sa nechystam...
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Raz bola, uz pocas SŠ... ale pochybujem, ze by tam niekto dosiel.
  23. 23
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Vnimam to podobne ako ty. Zo ZS sme nemali ani raz stretavku a ani by som nesla, kedze som nemala s vacsinou dobre vztahy. Na strednej to uz bolo lepsie a sice nie sme v kontakte, ak by bola stretavka tak by som isla, lebo s nimi viem aspon pokecat..
  24. 24
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

len SS
  25. 25
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Ti jebe. ZS? :D Fuuuu tym uz si ani krstne mena nepamatam :D
  26. 26
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Raz sme mali. Prislo par ludi a opili sme sa.
  27. 27
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Raz bola taká menšia, nešla som. Teraz v decembri by mala byť taká väčšia. Nie som si ešte 100% istá, či idem alebo nie. Každopádne skôr nie, lebo si viem predstaviť ako to tam bude vyzerať. A popravde nezaujímajú ma tí ľudia a nestojím o ich spoločnosť ani na jeden večer.
  28. 28
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

mali sme raz po roku :DDD uz vtedy nas doslo len 7 :D a bud po 10 rokoch sme nemali alebo m nezavolali :D oboje moznosti vysoko pravdepodobne lebo ma maju vsetci za namyslenu picu a zaroven aj nikomu by sa nechcelo to organizovat alebo sa nejka sstretaavat :D
  29. 29
    Clarise

19 ročné dievča

No moji a sestrini organizovali a to som sa len tak náhodou dozvedela ze bola stretávka zo základy... v ten deň a ze tam ide jej spolužiak...neviem ci by som si mala s niektorými co povedať ale tak zase na druhú stranu niektorí boli fajn :(