Fórum pridal Christiano_301, 16. 6. 2019 11:44 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stretli ste sa už s niekym z birdzu?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zaujímalo by ma kto by sa chcel somnou stretnúť :) že by sme si dali nejaké stretnutie :) čo vy nato? :) lebo veľa ľudí si mysli, že som FAKE, robím si srandu, som troll a podobne, tak by som nebol proti stretnutiu. :) Stretli ste už niekoho z bridzu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

To by dopadlo ako koncert Nicki Minaj- všetci by sa tam nahrnuli, tešili že uvidia svoj idol, a prišla by tam tvoja mama a povedala,že Chris dnes nevystúpi, lebo ho bolí hlavo a krúti mu črevo.
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Vsetci ta chceme stretnut Chris ! (thumbs)
  3. 3
    Trevor1994

75 ročný ujo

jasne ty nam das nejake miesto kam ist a nedojdes tam (hehe)
  4. 4
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Stretli.
  5. 5
    Trevor1994

75 ročný ujo

kdo vie ci niesi len nejaky bot (hehe)
  6. 6
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ano, stretla som sa :)
    Ved sa dohodnime, pravidla ale urcim ja
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino aké pravidla? :D iba sa vyspime, žiaden sex :D :D

Mimochodom myslím to vážne :) aby ste mi uverili že nie som troll :)
  8. 8
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

stretla som sa, veruze.
  9. 9
    Trevor1994

75 ročný ujo

najskor musis dat svoju fotku sem, az potom sa mozme bavit o takomto necom (hehe)
  10. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

nie, ešte nikdy som sa s nikým odtiaľto nestretla
  11. 11
    Campino

26 ročná žena

Budes mat vlastnu izbu.
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

No takze kde sa to bude konat ? nech sa mozeme chystat uz pomaly :D
  13. 13
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Nestretol, ďaleko som
  14. 14
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

áno s dosť ľuďmi
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

Kde by Vám to vyhovovalo? :) odkiaľ ste? :)
  16. 16
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

A ty kde byvas Chris ? :D
  17. 17
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino nie :( ja chcem spoločnú izbu s tebou :( nebude mi vadiť tvoja frajerka, aspoň má zaucite :p
  18. 18
    Montgomery

29 ročný muž

No daj, ja sa s tebou stretnem pokojne aj dnes pridem na aute, kde byvas?
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@montgomery by som sa potešil keď by sa somnou stretla nejaká holka
  20. 20
    Montgomery

29 ročný muž

@christiano_301 furt vydumujes a vyhovaras sa, jasne ze si fejk tak uz neotravuj
  21. 21
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Sa cudujem, ze vas to s nim este stale bavi.
  22. 22
    Campino

26 ročná žena

Ja nemam nikoho. V com akoze zaucit? Nevies ako zaspat? Nevies si urobit veceru?
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino :D
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

Nie som fejk :)
  25. 25
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Eeej novy birdz parok sa tu rysuje Christiano_301 a @Campino (cmuk) (love) :S
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 kiežby som ju stretol naživo, by som sa s ňou odfotil a hodil by som sem tu fotku :D
  27. 27
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 párek milencu, alebo po anglicky, sausage of lovers :D

https://cdn.dribbble.com/users/492651/screenshots/2060634/sausage-lovers.jpg
  28. 28
    Trevor1994

75 ročný ujo

@christiano_301 Ked chces aby to malo nejaku vahu co furt omielas dokola ze niesi fake, pridaj tu zatracenu fotku...
  29. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 vy máte fotku? :) nehovorím keď máte, ale ani vy podaktoré nemáte :)
  30. 30
    Trevor1994

75 ročný ujo

@christiano_301 my co nemame sme tu nepredviedli to co ty s tymi forami, cim si vacsinu stranky presvedcil ze si fake... a ja som odtialto spoznal 8 ludi realne a fotku nemam.
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 nie som fejk
  32. 32
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler :D
  33. 33
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@christiano_301 kiezby uz mate fotka :(
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 vybav mi @campino budete mat tu čoskoro aj moju fotku nebojte sa
  35. 35
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@campino no šup šup nepremarni taku jedinecnu prilezitost ! Takeho dobreho chlapca ako je Chris uz nikdy nenajdes ! :S
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 veru ;)
  37. 37
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Źe vybav mi Campino :D jak keby bol Torpedo pasák :D
  38. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler :D myslím stretnutie
  39. 40
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

A ano, stretla som sa uz viac krat s ludmi odtialto:)
  40. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ja sa nebránim stretnutiu, len sa bojím že mi budú zneužívať fotku :)
  41. 42
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler neboj sa ty nic ja som znamy dohadzovac vztahov :S Campino uz dlho odolavat nebude hned ako Chris prida fotku zamiluje sa a pouteka za nim na prvy vlak ! :D
  42. 43
    Montgomery

29 ročný muž

@21 Asi tak, ste blbi ak si myslite za sa s vami stretne a rovnako blbi ze mu sem stale prispievate.
  43. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@montgomery by si bol prekvapený :)
  44. 45
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Stretol, keď som ešte nebol Teal.
  45. 46
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

(ešte raz vkladám svoj koment spred asi 10 príspevkov vyššie, lebo sa mi zle písalo na mobile a potrebovala som tam niečo upraviť:) )

Povedzme hypoteticky, ze by bol niekto fejk, no zacal by to cele robit uz tak velmi napadne a strasne nelogicky, ze by mu uz ani ti najnaivnejsi vobec neverili a takmer vsetkych by teda uplne prestal zaujimat. Lenze on by v tom chcel pokracovat aj nadalej, ale vedel by, ze musi vymysliet naozaj nieco take, aby vzbudil znova nejaku pochybnost. Co by to bolo? No ze by sa tvaril, ze sa s niekym z nas stretne, no v skutocnosti by z toho nakoniec vycuval :/ Alebo by si vyberal len ludi, o ktorych by tusil, ze do toho nepojdu, no v konecnom dosledku by to aj tak cele vyzeralo aspon trochu doverihodne.

Ja len...mne v tom celom nesedi strasne vela veci, ktore nedavaju zmysel. Ak to vsak tak ale nie je, tak mi prosim prepac, vies ze som ti dlho verila.

Alebo je tu este ta moznost, ako uz niekto spominal, ze by si na tom stretku jednoducho konecne odhalil, kto skutocne si :D
  46. 47
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ale je pravda, že to malé zrnko pochybnosti tam z mojej strany teraz znovu je :D
  47. 48
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi veď dojdem na stretko. Len aby ste vy prisli na to stretko :)
  48. 49
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi keď sa stretnem s niekym z tadeto tak dám fotku :) možno aj skôr len sa bojím že ms poniektorí spoznáte má
  49. 50
    Trevor1994

75 ročný ujo

@christiano_301 ty sa bojis strasne vela veci.. tak sem daj fotku nachvilu a potom zmaz. Aj tak sa da.. to si vela ludi nestihne nejak vsimnut
  50. 51
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 tiež pravda :) vieš nieze sa človek boji ale zneužili mi fotku a musel som to riešiť :)
  51. 52
    Trevor1994

75 ročný ujo

@christiano_301 ako prosimta zneuzili? Za tu chvilu nemusis mat obavu vobec..
  52. 53
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Chris sak o to ide aby sme ta spoznali a verili ze si skutocny tak neboj sa velmi (:
  53. 54
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Napis na papier birdz a odfot sa s nim (thumbs)
  54. 55
    Trevor1994

75 ročný ujo

vidis to je dost dobry napad aj s papierom
  55. 56
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Kto si?
  56. 57
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 no zneužila moju fotku jedna :) a videl to kopa ľudí a taký popis dala že som sa tak hanbil lebo to nebola pravda :)
  57. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@trevor1994 zaujímavé ty nemáš fotku a tebe ľudia veria
  58. 59
    Trevor1994

75 ročný ujo

@christiano_301 aha... tak to uz potom celkom chapem no. Ale tak tu ta nikdo nepozna.. tak ja som to nepridaval hentake fora divne, ved uz som to pisal
  59. 60
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 @58 Lebo neodrbáva :D ale ty si tvrdil, že si na poobednej vo fabrike, a zakladal si forum v čase, ked si mal robiť a nemať čas ani myslieť na birdz :D tak sa nečuduj, že ťa ludia považujú za fejk.
  60. 61
    Yacopsae

25 ročný muž
    161>88

Áno, odfoť sa. Odfoť sa, pretože ti to prikázal nejaký niktoš na INTERNETE. :D
  61. 62
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Ak by si poslal fotku s tým papierikom Birdz mne, tak ja ju určite nezverejním ani nikomu neposuniem;) Ale aj tak som si nie som istá, či to bude zrovna dôkaz, pretože ja ťa isto nepoznám. Len neviem kam by si mi ju poslal, lebo svoj súkromný mail a FB nechcem dávať. Jedine že by si mi poslal nejaký link:)
  62. 63
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@riddler Veď práve. A takých príkladov je milión:)
  63. 64
    Yacopsae

25 ročný muž
    161>88

@azizi prepáč, ale ty chceš od niekoho fotku s nejakým papierikom a samej ti je ťažko dávať FB alebo mail? (thumbs)
  64. 65
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@yacopsae Nikde som nenapísala že chcem a ani na nikoho netlačím. On sám napísal, že by bol rád, ak by mu ľudia verili. Dokonca si myslím, že by to ani nebol dôkaz, pretože ja ho určite nepoznám. Takže mne je to v zásade jedno. Len som chcela poskytnúť takúto možnosť, lebo viem, že som loajálna.
  65. 66
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@yacopsae A nebudem predsa poskytovať osobné údaje niekomu, o kom ani neviem, či existuje. Inak s tým problém nemám.
  66. 67
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

A naviac, ja tu svoje fotky mám...
  67. 68
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi pošlem ti fotku :)
  68. 69
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Daj sem fotku verejne a nemusis traposit :D
  69. 70
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Napísala som ti do správy moju druhú mailovú adresu:) Ale ešte raz chcem zdôrazniť, že iba ak určite sám chceš. Opakujem, že aj tak neviem, či to bude dostatočný dôkaz :/ Ale určite mi môžeš veriť, že ju nijak nezneužijem ani nič podobné. V každom prípade je to len na tebe:)
  70. 71
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@azizi to je kontraproduktivne a zbytocne. Ostatni nikdy neuveria kym ho neuvidia. Darmo ti posle fotku. Čo to vyrieši.
  71. 72
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher Veď práve, tiež si myslím :/ Ale veď možno uveria, keď si ju pýtajú. Len sa obávam, že ja sama neuverím :D
  72. 73
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher Ale ak mi tá fotka nakoniec nepríde, tak by to bol ďalší dôkaz, že je to všetko len vymyslené;)
  73. 74
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Aj ja ti mozem poslat fotku justina biebera a tvrdit ze som to ja... staci ze nebude to znamy clovek a mozes byt na nete kymkolvek.
  74. 75
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher No veď presne, to si aj ja myslím. Naviac ani netuším, ako taký Bieber vyzerá :D Ale nie vážne, aj keby poslal vlastnú fotku s tým odkazom, tak to ešte neznamená, že to čo tu píše si nevymýšľa. Pretože ja ho aj tak nepoznám a z fotky to nezistím:) No alebo kamarátovu, kohokoľvek. To ešte neznamená, že by to bol dôkaz.
  75. 76
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@azizi vsak nech spravi birdz stretko
  76. 77
    Trevor1994

75 ročný ujo

@azizi na toto je dobry google photo search, ja som tak odhalil uz dost fake ludi
  77. 78
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

dajte sem všetci svoju fotku nech sa chris už nevyhovára že fotku nemáte a basta :D
  78. 79
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@trevor1994 Však to je jasné, že aj taká je možnosť. Ale ja som skôr myslela, že môže poslať kľudne aj svoju vlastnú fotografiu, ktorá nie je nikde zverejnená. Takže fotografia byť skutočná môže, ale to ešte nič neznamená, keďže ja ho podľa nej aj tak nespoznám;)
  79. 80
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ne, jebeno, nestretávame sa http://birdz.sk/uploads/91/2d/037b0ca287364f6cb793d3aa2f878f87.jpg.1280x0_q85.jpg
    @azizi NePoslal, však?
  80. 81
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@wistingher To hej, ale ja si aj tak nemyslím, že by k tomu nakoniec došlo. Podľa mňa je to len naťahovanie času, aby sme tomu ešte chvíľu verili :D

@antifunebracka nie
  81. 82
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@azizi lenze tomu absolutne nikto neveri, je nacase ho zacat ignorovat a nevyjadrovat sa k jeho opakujucim sa prispevkom...
  82. 83
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@thinkaboutjustice Veď ja som už ani nechcela po tom, ako to všetko úplne prestalo dávať zmysel. A vážne som bola aj dosť nahnevaná na seba, ako som mohla byť tak naivná. A odvtedy som si prakticky istá, že je to len hra. Ale stále je tu aj tá možnosť, ktorú som spomínala v @46 že by mohol odhaliť svoju skutočnú identitu :D Alebo som len zvedavá, ako sa z toho všetkého nakoniec vyhovorí, myslím, že potom mu už nebude veriť vôbec nikto...
  83. 84
    Campino

26 ročná žena

Dajte stenu prec :D
    Paneboze, postni sem fotku ak svpjho vtaka, podla toho uz poniektore budeme vediet kto si (:
    Daj sem fotku a nemusis mat Q8 :)
  84. 85
    Majmarad

36 ročný ujo

@campino :D
  85. 86
    Majmarad

36 ročný ujo

Ešte to by mi chýbalo, zverejňovať svoj vlastný ksicht :D
  86. 87
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ok, fotku mi neposlal, s nikym sa nestretol napriek tomu, ze viaceri chceli... Neverim mu uz ani trochu a prestavam komentovat jeho fora:) som zvedava, kto to je, ale zas az tak ma to nezaujima, aby som sa tym dalej zaoberala :D
  87. 88
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi pošlem fotku :)
  88. 89
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

@kakofonicka skym? :O :D

89. 90
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@purenarcissism okrem teba este @kurtka a videla som z elektricky aj @limej, to sa ale asi nerata :D a s tebou, ked sme boli v Stupavare, tam bola aj @bebekex, ze? :D a okrem toho este jedna Lucka, uz sem nechodi a nepamatam si nick, ale taka, co na teba aj vybehla raz :D tak ona je ta nasa suseda so psomi, co nechavala cele dni doma samych (:
  90. 91
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@kakofonicka luc.ka?
  91. 92
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@antifunebracka lucia199513