Fórum pridal Marjy77, 9. 10. 2017 16:00 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stužková

0
Marjy77

18 ročné dievča
Wilderland

Ako ste prežili svoju stužkovú, ak ste ju mali? Aké scénky ste mali? Čo bolo super a čo ste pokazili? Aké ste mali šaty?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Doslova ako píšeš "prežila" som ju. Podľa mňa to bolo zbytočne vyhodených 200 euro. Teraz by som tam nešla ani za nič. Aj ja aj tatino sme sa dosť nudili (on ešte kukal dáky šport na telke v druhej miestnosti).
    Scénky boli také no...ako na to, aká sme boli trieda celkom ušli, vtipné mi pripadali asi tak dve a to tanec chlapcov (kde mali rôzne kostými na sebe typu, dámske pančušky, monterky, župany atd.) a potom vtipná spoveď.
    A čo sa týka šiat, mala som také divné. Už by som si ich nezobrala, bo mi prídu strašne gýčové. Na vrchu boli modré, na hrudi boli zlaté kamene, a zo spodku to malo tigrovanú potlač. A boli dlhé ale sa roztvárali pri nohách.
  2. 2
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

Program bol napiču ale ono stužková bez napiču programu ani nejestvuje. My sme mali aspoň výhodu, že trval len polhodku.
  3. 3
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

noo... akože ok, je to jeden večer za 200 eur, nie je mi tých peňazí nejako extra ľúto, však každý toľko dal, šaty som mala úplne jednoduché čierne za 20 eur, a bolo to také v pohode celkom, ale nič výnimočné
  4. 4
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Nebola som a neľutujem.
  5. 5
    Melancholik

25 ročný muž

tiez som nebol a som rad, nemali sme dobry kolektiv v triede
  6. 6
    Pandacorn

18 ročné dievča

mňa to čaká o mesiac a môžem k tomu zatiaľ povedať toľko, že s kamoškami vymýšľame program, a všetci všetko kritizujú ale sami nič nevymyslia... :) a za 300 eur to bude v našej školskej jedálni... (hehe)
  7. 7
    Thedeadman

18 ročný chalan
    Prakovce/SNV

My máme o mesiac a pol, spolužiaci špekulujú nad programom, tak snáď to nebude tak hrozné. :D
  8. 8
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

My sme mali minulý víkend a síce program nemal ani hlavu ani pätu, ale my sme sa brutálne zabavili.
  9. 9
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

Mali sme fajnu stuzkovu..len sme jedli, pili a bavili sa :D co viac :D
    A saty som mala kratke cierne..vraj ako domina :D