Fórum pridal Tvojdedo, 29. 5. 2020 16:27 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sú odhalené bradavky u žien provokatívne?

0
Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
Poruba

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ako odhalene? Uved priklad (thumbs) :S
  2. 2
    Annyejnji

22 ročné dievča

ja nechapem otazke :D
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

No pre mňa nie, mne sa to nepáči, ale tak asi nie som cieľová skupina no (hehe) ...Ja mám také mini, ale stojace, takže by som si nedovolila nemať podprsenku. Ale vzhľadom k môjmu neskorému "ženskému vizuálnemu citu", alebo ako to nazvať, som podprsenku nejak neriešila (dlho, asi do 21 rokov), najmä na turistike a tak, ale na fotkách to je jednoducho vidno a podľa mňa to vyzerá strašne :(
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@annyejnji @torpedo08 Ja som to pochopila tak, že len nemať podprsenku...
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@azizi teraz si budú všetci birdzáci predstavovať tvoje mini stojace bradavky (hehe)
  6. 6
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@annyejnji https://img.topky.sk/big/268925.jpg/plaz-party-modelky-bradavky-foto-jan-zemiar-hanychova-musiq-one.jpg
  7. 7
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

asi som divny,a le čo by malo byť na tom provokujuce?
  8. 8
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@ladydoga Och nie, to som nechcela :( To som si len dala pohár vína, tak som viac otvorená. Prosím nepredstavujte si nič, inak to za triezva potom všetko zmažem :D
  9. 9
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

nie.
  10. 10
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Účel svätí prostriedky. Podľa mňa je to dokonca veľmi efektívne provokujúce. Bol by som veľmi vyprovokovaný. :D
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Samozrejme, pravidelne znasilnujem dievcata za to, ze si dovolili nemat na verejnosti podprsenku.
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@11 môžem dosvedčiť :(
  13. 13
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@mielikki si obeť? :D
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@goldenbeach jasne, uz 2 mesiace ju mam zavretu v pivnici.
  15. 15
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@staphylococcus parada :D
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

To viete, extrémne karanténne opatrenia :(
  17. 17
    Misfit44

15 ročný chalan

ak odhalene znamena bez tricka tak jj, ak bez podprsenky tak nie
  18. 18
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi aha no tak to je v poriadku potom :D
  19. 19
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Je uplne v poriadku ak su pre niekoho bradavky vzrusujuce, resp. akakolvek cast ludskeho tela. Neprijemne to je vtedy, ak sa dotycny zacne chovat ako dobytok. Mne pridu sexy chlpati muzi a tiez ich na ulici neobtazujem, ani na nich nemam blbe poznamky... Ja si zacnem dovolovat az ked viem, ze druha strana spolupracuje a moj zaujem mu je prijemny a o tom to proste je...
    Ludske telo je krasne, ale nebudem sa dpc uz nad nim"pohosovat"lebo mna provokuje.
  20. 20
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Podľa mňa áno. Akože ani nie, ale o to väčšiu pozornosť to na seba strháva... (sorry) 0:)
  21. 21
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

sú odhalené semenníky u mužov provokatívne?
  22. 23
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@19 this.

neviem, co je to za stupidny trend rozdelit kazdu problematiku na dva tabory na opacnom konci spektra, z ktorych kazdy je rovnako mimo. na jednej strane vsetko to feministicko-lavicovo-non-binary-neviem-co zoskupenie s ukrutnou tuzbou kastrovat muzov previnujucich sa drzostou povazovat zeny za atraktivne. a na druhej strane tabor bigotnych (tvarime-sa-ze-nie-i-ked-je-kazdemu-jasne-ze-ano)nadrzanych puritanov povazujucich odhalene tri centimetre stvorcove koze za provokaciu a pozvanku na sex.

ano, zena sa moze obliect ako chce.
    ano, ja to mozem povazovat za sexy.
    nie, nemusim ju touto skutocnostou obtazovat.
    nie, nijako ju to neponizuje/neberie ludskost/nevytvara to z nej sexualny objekt/<dalsi random feministicky nezmysel>. zenu mozem povazovat za sexualne pritazlivu A ZAROVEN ju respektovat ako cloveka. to sa vzajomne nevylucuje. netusim, odkial podaktori beru, ze ano.

nie je mi jasne, ako sa okolo niecoho takto trivialne jednoducheho da spravit taky rozruch, aky sa okolo toho v poslednych rokoch robi, ale tak...
  23. 24
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Za mna depends. Na babe co je fakt pekna, ma pekne prsia (tvar)a telo, je to podla mna provokativne....ale jasne, ze u baby co ich ma divneho tvaru to asi provokativne nebude. Proste zalezi na vkuse atd :)
  24. 25
    Superpinkhero

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

Myslím si, že čo sa týka názoru väčšinovej spoločnosti tak sú odhalené bradavky považované za nevhodne provokatívne.

Čo sa týka môjho osobného názoru súhlasím s @nespiacouslečnou.
  25. 26
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Neviem či je to provokatívne, ale určite sa podívam.
  26. 27
    Elmsi

12 ročné dievča

Odhalené ako viditeľné bez trička? Jasne ak len viditeľné pod tričko tak nie
  27. 28
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@elmsi tiež si myslím, že "odhalené" bradavky sú tu trochu zvláštne zadefinované..
  28. 29
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

A teraz všetky, čo hlaSOVALI za nie, povinne pridať foto s odhalenými bradafkami! :D
  29. 30
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@notmehofejk "nie, nemusim ju touto skutocnostou obtazovat." To je fajn, ze nemusis. :-/ A ani by si nemal, asi len taky je postoj tych, koho z nejakeho dovodu nazyvas "feministicko-lavicovo-non-binary-neviem-co zoskupenim"
  30. 31
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@motovidlo323 = Jeste vetsi sedlak nez jsme doufali/y
  31. 32
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@waagbistritz69 nie, ich postoj je, ze si to nemozem ani len mysliet.
  32. 33
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@notmehofejk invents a fictional scenario and then gets angry about it.

Za stupídny trend sa dá považovať skôr ten silou-mocou výmer stredu medzi dvoma "extrémami", z ktorých jeden alebo aj oba sú len domnelé, alebo sa nedajú v ničom porovnávať.
  33. 34
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@waagbistritz69 neviem, kde zijes, ale v tejto realite maju feministky a zbytok extremne lavicovej luzy uplne standardne problem s tym, ked muz oznaci zenu za sexy.
  34. 35
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@notmehofejk Už len, keď feminizmus en bloc = "extrémne ľavicová lúza".. to máš veru pravdu v tom, že v tvojich divno zadefinovaných politických "reáliách" sa nepohybujem.
    Post @19, ku ktorému si napísal len "this.", očividne pojednáva aj o vyprávaní ničím nevyžiadaných a nemiestnych kordovín chlípnych, to si možno prehliadol.
    Lebo tie sa imho zďaleka nedajú odpísať zrovna ako puritánstvo, keď je to proste iná podoba sexizmu - nie horšia, nie lepšia, ale iná.
  35. 36
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@waagbistritz69 nuz, tak s tym ti uz ja nepomozem. a nikde som nepisal nic o priamej konfrontacii. tato zberba bezne utoci napriklad v komentoch pod clankom o nejakej zene, kde si muz dovoli okomentovat jej vzhlad.
  36. 37
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@notmehofejk Ani ja som nepísal "nic o priamej konfrontacii", dokonca som sa o žiadnej nič písať ani nechystal.. (?) :D
    A útočné komenty od nejakých anonymných trolls pod akýmsi článkom, to je teda silno porovnateľné trebárs s vplyvom tých puritánskych konzerv, o ktorých si aj ty písal.
    Btw, za v nejakých slova zmysloch feministky a zároveň rozhodne nie ľavičiarky - tobôž nie "extrémne" - sa z tohto tu geopriestoru dajú považovať (a/alebo samé seba považujú) napríklad Simona Petrík, Jana Cigániková alebo Zuzana Kovačić-Hanzelová. To len na ilustráciu, aký široký vie taký pojem byť.
  37. 38
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@waagbistritz69 zvast na zapade tie ideologie dostavaju aj konkretne tvare a politicky vplyv. kazdopadne, neprisiel som sem nikoho oboznamovat s existenciou toho ci onoho politicko-ideologickeho zoskupenia. ked vies, na ktore skupiny som narazal, vies. ked nevies, nevies.
  38. 39
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@notmehofejk Skoro jedno, či viem abo neviem, keď ty všeličo vieš takto krásne nahádzať do jedného vreca a hyperbolizovať. Ale nie, nepoznám ani na skazenom-skazenom-skazenom Západe žiadne také skupiny či dokonca ideologické zoskupenie, ktoré má alebo chce mať nejakú moc mi zakazovať si pomyslieť niečo o sexuálnej príťažlivosti nejakej ženy.
  39. 40
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

@waagbistritz69 ved a co ja mam s tym, ze nepoznas? pre mna je to uplne zbytocna informacia. ja som pisal pre tych, co poznaju. a nie je v mojom zaujime s tym oboznamovat inych.
  40. 41
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

@waagbistritz69 Ďakujem, že si sa zadefinoval, ale tak nejako sme to už tušili, lol.