Fórum pridal Notme, 11. 8. 2017 15:14 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

su pre vas "dokonali" ludia najviac atraktivni?

0
Notme

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

23 ročný chalan

budeme predpokladat, ze existuje nejaky dnesny objektivny ideal krasy. vsetky tie instagramove modelky, sportovci, ronaldovia… to, co tu postuje sisi. skratka dokonale telo, dokonala tvar. moja otazka znie, ci su tito ludia najviac atraktivni aj podla vaseho subjektivneho nazoru, alebo mate svoj vlastny ideal krasy.
  2. 2
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Ja atraktivitu meriam správaním a celkovým prezentovaním človeka. (Ak sa niekto správa ako trash, vyzerá v mojich očiach ako trash anyway) Ale ak sa teda pýtaš len na vonkajšiu schránku, tak nie, nie sú.
  3. 3
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Nebudem klamať a poviem, že niektoré slávne blogerky sú fakt riadne sexi napr. Luanna, steqhs alebo Olivia Emily a iks ďalších. Rovnako aj medzi herečkami či hudobníčkami je kopa takých.
    Ale zasa také ženské, ako sú teraz v móde napr Kardashianky, rôzne latiny a mulatky so smiešne veľkými zadkami a umelým všeličím, tak tie sa mi nepáčia.
    Zároveň ale musím povedať, že ma vždy vedia zaujať dievky, ktoré sú niečím nezvyčajné - teda môžu ale aj nemusia byť "typické sexice".
  4. 5
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Nie. Ľudia, ktorých opisuješ v @1 pre mňa väčšinou nie sú atraktívni. Zároveň ale musím povedať, že tieto veci moc nesledujem, nemám Instagram, Tumblr, nesledujem blogerov, vlogerov, youtuberov, takže tých slávnych internetových ľudí príliš nepoznám.
  5. 6
    Notme

23 ročný chalan

@petuska11111 pytam sa cisto na vyzor. ono je tazko polozit tu otazku tak, aby mi ludia odpovedali to, co chcem vediet :D zaujima ma, ze ci ludi takito ludia najviac "pritahuju" po stranke vzhladu, hoci chapem, ze pritazlivost asi sotva vznikne len kvoli vzhladu. kazdopadne, hadam sa rozumieme.

@ps102 hej, vyzeraju dobre, ale to je to, ze ony spadaju do tej kategorie objektivne dokonalej krasy. a mna zaujima, ci sa s tymto objektivnym idealom stotoznuje aj tvoj subjektivny postoj, alebo existuju zeny, ktore ta pritahuju viac, hoci objektivne (strasne nerad pouzivam slovo objektivne v tomto kontexte) nie su az take pekne.
  6. 7
    Notme

23 ročný chalan

@0sea ale posty od sisi hadam sem-tam vidis (:
  7. 8
    Lostinthedark

21 ročný chalan
    Over the hills and far away

Povedal by som, že ma skôr odpudzujú :D
  8. 9
    Melancholik

25 ročný muž

ja mam postup nasledovny, všímam si ľudí hlavne podlˇa toho čo robia a ako to robia čiže to ako sa chovajú a či mi je ich spôsob života sympatický alebo nie, potom sa pozriem na to ako vyzerajú .. u žien ako možných partneriek to sledujem opačne (pretože partnerstvo bez sexualnej priťažlivosti je pre mňa nezmysel), pozriem sa na to ako vyzerajú a ak sa mi páči niekto potom sledujem a analyzujem aká je tá žena a ako myslí a ako reaguje na svet okolo seba .. musím ale povedať že zo vzorky ,,dokonalo vyzerajúcich žien,, ma zatial sklamali v podstate všetky ktoré som spoznal...nech už je to čímkolvek, už mám takú tendenciu mať výhrady a dopredu komplexy z dokonalo vyzerajúcich žie, pravdepodobne by som to na žiadnu takú už ani neskúšal..ale šancu prejaviť sa rozumne dávam prirodzene každému ..

odpoveď je teda taká že záleží od situácie v ktorej vidim tu osobu, musí sa proste prejaviť a prejavovať príjemne vnútorne aby bola pre mňa atraktívna.. ak nie tak sa mi páči len na oko a to mne nestačí k celkovej atraktivite zo ženy
  9. 10
    Arywian

10 ročné dievča

skôr ma desia. cítim sa pri nich (nech sa snažím sebeviac, aby nie) ako kus hovna :D
  10. 11
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Ako som sa snažil vyjadriť v závere - niečím ma musia zaujať. Niektorá ani nemusí byt typicky pekná, ale vie zaujať krásnymi očami, vedomosťami, zmyslom pre humor, nehou a dobrom...
    A druhá ma zaujme tým, že je jednoducho nenormálne jebateľná :D
  11. 12
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Tak potom je odpoveď stále rovnaká. :D Páči sa mi úplne iný typ chlapov, ako tie modelkovské typy.
  12. 13
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@7 Samozrejme. A viem, akých ľudí myslíš. Preto píšem, že sa mi nepáčia.
  13. 14
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

dokonalý človek by ma v prvom rade nikdy nechcel :D tým pádom si na nich nerobím nároky ani ja..a samozrejme že výzorovo si všímam takých ľudí, ale čo z toho, ak je ich povaha presným opakom
  14. 15
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@arywian :D Ale no...
  15. 16
    Cos45

36 ročný ujo
    tajné

Ja som si uz zvykol, ze ludia stoja za hovno. :-)
    Tak aspon nech vyzeraju. :-D
  16. 17
    Notme

23 ročný chalan

@melancholik @ps102 chapem vas postoj, ale stale to nie je tak uplne to, co chcem vediet :D nie je to vsak vasa chyba, lebo, ako som uz vravel, v tomto pripade je velky problem sa spravne spytat. povedzme, ze su dve baby, ktore su po vsetkych strankach identicke. jedinym rozdielom je vzhlad. jedna z nich je objektivne dokonala (povedzme, ze napriklad hentie instagramove slecny z @3 , alebo lubovolna ina slavna instagramova fesanda) a druha vyzera nejako. existuje taky vzhlad druhej slecny, ktoremu by ste vy osobne dali prednost pred prvou slecnou, hoci by sa to tak uplne nezhodovalo so spolocenskym standardom?

@Mobscene_69 a vlastne... pre teba ^ plati asi tiez :D
  17. 18
    Melancholik

25 ročný muž

stale neviem čito dobre chapem ale asi sa pytaš či je pre nas atraktivne to iste čo označuje spoločnosť za atraktivne ? proste je to individualne a to aby sa mi pačila žena nezávisí od toho ako vyzerajú modelky ale od toho či sa mi daná žena vizuálne pači alebo nie, určité veci sa mi vizuálne pačia viac ako niektoré iné a naprikad ja neuznavama nemam rad fitnesácke telá žien, napriklad vypracovane nohy na ženach a tak, alebo priliš tmavú opalénu kožu na ženách nemusím .. a to sú dnešn=e ,,dokonalé vizuálne ženy,, no mne to nič nehovorí, aj čo sa týka líčenia a módy ich oblečenia, väčšinou sa nestotožňujem s tým čo je väčšinou brané za dokonalosť a stále je to pritom fyzickou súčasťou tých žien to ako sa prezentujú a vyzerajú .. čiže v tomto nie, nepáči sa mi verejná dokonalosť, páči sa mi to, čo vo mne vyvoláva príjemné pocity a to je zhluk rôznych vecí ktoré by niekto nepokladal ani za priemernosť možno no pre mňa sú dokonalé
  18. 20
    Notme

23 ročný chalan

@melancholik vyzera to tak, ze sa v podstate rozumieme :D vzhladom na otazku asi nemozem cakat lepsiu odpoved. pravdu povediac som dost dlho vahal, ci ma vobec zmysel toto forum zakladat, lebo dozadovat sa jednoznacnej odpovede v tak velmi komplexnej a subjektivnej (obzvlast, ked som potreboval pouzit termin "objektivny ideal krasy", fuj) problematike akou je toto, je hlupost. ale tak... nudim sa :D
  19. 21
    Melancholik

25 ročný muž

no dobre a ak teda som neprehliadol tvoju odpoved ak bola, su pre teba tieto ženy dokonalo atraktívne ?
  20. 22
    Tomkov

20 ročné dievča
    Vlčie hory

Nie, považujem ich čisto len za dobre vyzerajucich (ak sa teda pytaš iba na vzhľad) a takmer dokonalych. Lenže mňa tito ľudia po vizualnej stranke nudia, nenachadzam na nich nič zaujimave, pretože mam pocit, že ich je veľa a všetci vyzeraju podobne. Akože ano, poviem si, vyzera fakt dobre, ma super postavu, a je pekna, pekny. Ale je len pekna :-D Mne sa pačia najmä ľudia s nedokonalosťami, ľudia s netypickymi črtami tvare napriklad, farbou oči, vlasov a pod. Taki, ktori maju niečo, čo ma donuti sa na nich pozrieť :-D to považujem za atraktivnosť.
  21. 23
    Antifunebracka

28 ročný muž
    birdzak birdzu

Absolútne nie, nič nie je nudnejšie než dokonalosť.

Furt, keď sem niekto dáva tie fotky dokonalých modeliek a rozplýva sa nad nimi, taxi poviem, že za polkou z nich by som sa ani neotočil :D
    A potom zas naopak nejaké na 1. pohľad úplne obyčajné dievča tu pridá fotku v teplákoch a neviem sa na ňu vynadívať :D
  22. 24
    Notme

23 ročný chalan

@melancholik aby som zbytocne nefilozofoval a nezamotal sa do toho, povedzme, ze sa stotoznujem s @tomkov . dokonala dokonalost je nudna. pacia sa mi crty, ktore by som nenazval vylozene "neatraktivne" resp. menej atraktivne, no ktore sa napriek tomu negativne odlisuju od dokonalosti. viem, ze toto na prvy (a asi ani na druhy) pohlad nedava zrovna velky zmysel, ale zial, slova su len velmi obmedzeny prostriedok na vyjadrenie myslienky (: moj ideal je skratka nejaka "nedokonala dokonalost". alebo "dokonala nedokonalost"?
  23. 25
    Kittyboo

24 ročné dievča
    Bratislava

samozrejme ze napr. tammy hembrow je pre mna dokonalost, ale iba tak na dialku :D kebyze ju mam stretnut alebo sa s nou rozpravat, tak by som bola asi dost nesvoja, lebo jednoducho neviem komunikovat s "dokonalymi" ludmi. aj ked na mna prehovori nejaky chalan, ktory je podla mna dokonaly, tak som uplne awkward a neviem reagovat. cize ano, su atraktivni, ale len z dialky:D
  24. 26
    Notme

23 ročný chalan

@kittyboo hihi, som tak tajne dufal, ze tu uvidim tvoju reakciu. dost ma zaujimal tvoj nazor, co by nazor zeny, ktora nema daleko od toho pomyselneho spolocenskeho 10/10 :D povedzme, ze nastane situacia z @17 . uprednostnila by si tu ""dokonalu dokonalost", alebo mas nejake vlastne preferencie?
  25. 27
    Tomkov

20 ročné dievča
    Vlčie hory

Presne ako hovoriš, pačia sa mi rovnako ako tebe črty, ktore sa negativne odlišuju od dokonalosti, ale take sa mi pačia viac/pridu mi atraktivnejšie a považujem to za pre mňa dokonalu nedokonalosť. Alebo nedokonalu dokonalosť (bože už som si to v hlave povedala toľkokrát že stracam vyznam slova) (:
  26. 28
    Sypomka

7 ročné dievča
    Nezijem, prezivam

Ako tu bolo len tak z dialky, v skutocnosti by som sa ich hanbila keby som sa s nimi mala rozpravat(ale to asi s kazdym)
  27. 29
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

Práve naopak. Od mala som si všimala ľudi a vtedy som dospela k tomu že každý musí mať nejak chyby. A keď to nie som "chyby" na vzhľade tak isto budú na povahe. A odvtedy sa tým riadim a celkom to aj funguje. Nikoho dokonalého nepoznám a tí najobycajnejsi ľudia sú povahovo pre mňa najpriatelnejsi
  28. 30
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Nemoze to byt hociaky sisin latino hlupak, mam svoje kriteria v tej top kategorii.
  29. 31
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

ako nájdu sa takí tí doko, ktorí sa mi páčia...ale často sa mi páčia také čudká :D
  30. 32
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Najmenej
  31. 33
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Ako ktorí, mám špecifický vkus a veľmi záleží na celkovom vyžarovaní osoby, a teda aj správaní a povahy :D
  32. 34
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

mam rad nedokonalosti a crty, ktore danu osobu "odcudzuju" o dokonalost.

prave v "nedokonalostiach" (v uvodzovkach, pretoze to nevnimam ako nedokonalost) nachadzam caro ludskej estetiky; vacsi nos, divne vyrastajuce pramene vlasov, medzierka medzi prednymi zubami; cokolvek, co sa nejakym sposobom vymyka kategorizacii dokonalosti ma pritahuje a ma pre mna esteticku hodnotu vo vztahu k celku. resp. co vo mne dokaze vzbudit emociu.
  33. 35
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

doteraz sa mi este nikdy nepacili taki ti, prvoplanovo pekni ludia/konvencne pekni ludia. mam rad zaujimavost a odchylku.
  34. 36
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Pokrytci!
    Všetci sa tu rozplývate nad nedokonalosťami, aby ste neboli za povrchných, ale v skutočnosti sa nikto nerozplýva nado mnou, stelesnenou nedokonalosťou! (:
  35. 37
    Notme

23 ročný chalan

@mielikki toto je nesmierne pasivne agresivny koment :D
  36. 38
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@notme ja som občas tak pasívny človek, že aj agresívna som len pasívne :D
  37. 39
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

Neviem..zeny sa mi pacia tie "dokonale"
    Ale muzi vobec nie :D
  38. 40
    Saddath

26 ročná žena

skor sa ich bojim, ze tolko casu daju do toho aby boli dokonali. myslim ten vyzor. ved divne nie? vsetko perfektne na 100 percent. postava, make up. mne by sa to nechcelo (hehe) ale celkovo nepovazujem nikoho za ideal a vsetky tie celebrity a idealy su mne hrozne vzdialene a smiesne (nerd) ked sa nebavime o vyzore len tak to je nieco celkom ine, takych ludi obdivujem. co maju mrte tazku skolu, robotu co ich bavi, vsetko im ide superne.... to len (thumbs)
  39. 41
    Antifunebracka

28 ročný muž
    birdzak birdzu

@kittyboo Noo presne tá TH je príkladom úplne neatraktívnej ženy pre mňa :D Čo je na nej dokonalé? Veď je celá plastiková :D
  40. 42
    Minion7

17 ročné dievča

Mam specificky vkus
  41. 43
    Openmindedfreak

27 ročný muž

yebať dokonalosť
  42. 44
    Bunat

20 ročné dievča

čo sa týka chlapov viem jednoznačne odpovedať - nie, práveže mám skôr pocit, že sa mi vyslovene nepáči všetká tá "dokonalosť" na nich

a pri babách neviem odpovedať..taká alexis ren a podobné modelkovské typy sa mi fest páčia ale keby mám vybrať medzi takto dokonalou babou a dákou, ktorá by síce nespadala do dokonalosti podla spoločnosti ale pre mňa by bola dokonalá tým, že by bola zaujímavá a odlišná niečim, proste by mala také to neopisatelné vnutorne vyžarovanie alebo ako to nazvať, tak vážne neviem ako by som sa rozhodla :D
  43. 45
    Corhellka

21 ročné dievča
    Brno

takéto instagramové ikony sa mi ani nepáčia, ani by som nechcela ostať s nimi osamote, aj ma svojim spôsobom desia.. mám rada zaujímavých ľudí, ktorí si vedia upratať bordel v živote a sú úspešní, i atraktívni, takí ma priťahujú, ale musia mať podobne nastavený rebríček hodnôt ako ja, inak si môžu svoju dokonalosť strčiť kamsi :D
  44. 46
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

sú nudní.
    celý ten oficiálny ideál krásy je nudný.
    ako hej, človek na taký exemplár pozrie, a áno, je súmerný, má uhladené ladiace črty, bla bla bla... a nie je na ňom nič zaujímavé na čo by sa dalo pozerať a skúmať to, nič čo by tomu ksichtu dávalo kúsok charakteru.
  45. 47
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

A mne sa pacia no, asi nie som cool :( :D