Fórum pridal Jantebont, 9. 9. 2019 00:52 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Súčastné Brno.

0
Jantebont

34 ročný ujo

Napíšte najkrajšiu štvrť brna, a zároveň aj najškaredšiu štvrť.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Tak celkovo mám rád líšeň. Mali sme tam paintball a celkovo sa tam "vyhrá" človek čo ma rád les. Najškaredše je asi Komárov-svatopetrska a nehovorim preto že to tam bolo dotraz rozkopané. Ono je to celkovo až po zvonařku pekný bordel.
  2. 2
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Mám rada Bystrc kvôli obore Holedná a kvôli priehrade a zoo a blízko je to aj do Žebětína k rybníku a na Kameňák k rozhľadni, kde nie je žiadny výhľad :D . Aj spomínaná Líšeň je celkom fajn.
    A myslím, že čo sa týka najškaredšej, tak sa zhodneme s @karlotiskot, tiež mi príde Komárov škaredý, všade betón, hlavná cesta, smrad a špina :D
  3. 3
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

Černá Pole :-*
  4. 4
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

mne sa okrem komárova páči asi úplne všetko. Komárov je jediné miesto, kde by som vyslovene nechcel žiť, napriek tomu som tam mal jednu z najkrajších prechádzok oko holáseckych jazier (i keď to sú asi tuřany už :D ale ja to rátam ako celok) Páčia sa mii vily v žltom kopci a celá tá oblasť pisárky, stránice

takže spomeniem asi najkrajšie ulice pre mňa a všeobecne dobre na bývanie. Páči sa mi wilsonov les kde je na vrchole pár domov, pellicova ulica, třída kapitána jaroše a tá alej, kamenná čtvrť a celkovo domy okolo masarykového hája a mám rád černá pole

a v posledných mesiacoch som úplne zaľúbený do Brna lebo je všetko blízko a všade sa dá nájsť pokoj a miesto, kde chodiš len ty
  5. 5
    Weronna

23 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

Masarykova štvrť, Kamenná štvrť + Červený kopec sú najkrajšie...a najškaredšia asi tá priemyselná štvrť pod Hádmi
  6. 6
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

správne je "súčasné" ... ide o "čas" nie o "časť"
  7. 7
    Sidious

21 ročný chalan

Dve letá som teraz býval v Stránicích, je tam park Kraví hora a Wilsonov les, v noci je tam úplný kľud a je to na skok do centra. Teraz bývam pri Úvoze, je tu trocha horší vzduch, do školy to mám trocha bližšie ale mám pár metrov na Špilberg. Nemám rád Komárov, je to úplne v riti, nič tam nie je. Ešte by som z určitých dôvodov nechcel bývať v okolí Cejlu a Bratislavskej.
  8. 8
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@weronna Asi myslíš Židenice, ale nie je to tak strašné, ako sa to na prvý pohľad zdá, je tam Bíla hora aj Stránska skala :)
  9. 9
    Weronna

23 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

@tralalibang ja myslím práve len tu priemyselnú štvrť ako je Zetor tam a pod. :D ani Stránsku ani Bílú horu k tomu nerátam
  10. 10
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@weronna Jaaj, sme sa nepochopili :D No tá časť nie je moc pekná, to máš pravdu :D
  11. 11
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@sidious v okolí Cejlu som bývala 4 roky a je to tam úplne super.
  12. 12
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@tralalibang Ako ja tam zrovna aj bývam ale na schwaigerovej takže tu máme taký v pohode dvor pekný s mačiatkami a zajacmi ale stejnak keď pozriem oknami do strany od dvora tak vidím cementáreň :D Okrem toho tu nič nie je. Kúsok zelene akuát tak pri marianskom a obchod taký, že zlavy 90 percent a potraviny mesiac po zaruke :D Jediné čo bolo super bola 12ka, ale ako je to tu rozkopané tak aj tá je do neviemkedy v péčku :D
  13. 13
    Sidious

21 ročný chalan

@grietusha možno by som mal prehodnotiť svoj názor, ale počul som dosť kritiky na tú oblasť
  14. 14
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@karlotiskot Ja keď som si hľadala nové bývanie, tak to bola asi jediná lokalita, na ktorú som si povedala, že absolútne nie :D
  15. 15
    Obrvonjottr

31 ročný muž

2 roky som býval na Kravej hore.. super kludne miesto na skok do centra. Teraz bývam štvrtý rok na Krpoli a som spoko. Najhoršie je asi Komárov, Komín, Cejl... v Bystrci by som tiež nerád býval.. je to piči ďaleko, ale furt lepšie než Brno-venkov. Tento rok som si chcel prenajať/kúpiť byt v Brne ale tie mega ceny ma docela odradili. Dokonca aj mimo mesto je to drahé...
  16. 16
    Kerrang

26 ročný muž

Ešte som zdá sa, keď sa tak rozpomeniem nebol v Brne, no čiastočne som možno cez neho už aspoň raz prechádzal, takže aj tak nedokážem posúdiť aké to je mesto :smile: