Fórum pridal Ayreen, 24. 11. 2011 17:57 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sukromie na Facebooku

0
Ayreen

26 ročná žena
Bratislava

Ahojte, potrebujem poradit ohladom nastaveni. Prispevky ktore pridavam ja na moju "zed" si vzdy nastavim, aby boli LEN pre priatelov. Avsak skusila som sa prihlasit cez ine meno ktore nemam v priateloch...a po kliknuti na moje meno bolo vidiet skoro vsetk
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Antifunebracka

27 ročný muž
    flexitarián birdzu

na FB nikdy nebudes mat sukromne, mozno tak len klamlive
  2. 2
    Kakuseibakaism

20 ročný chalan
    Banská Bystrica

teraz to tak je, no, takisto to mám :D
  3. 3
    Meredithgrey

33 ročná žena
    v náručí Janka Silana

@ayreen mám ten istý problém , všetko zadané len pre priateľov a vidno mi všetko. tiež som to včera rad za radom prechádzala a na houby som prišla:(tak snáď niekto vie O_O
  4. 4
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

ale ja viem, ze niektori to maju uplne ciste...teda ze nic sa im tam nezobrazuje...nahodne kliknem na nejakeho cloveka ktory pridal koment k niecomu a nemozem vidiet jeho "zed", ani jeho fotky...takze nejako sa to musi dat nastavit...<br />
    <br />
    @antifunebracka - tak ak info o mne budu vidiet len ti ktorym to povolim ja . len moji priatelia - tak to akceptujem...ale aby cudzi ludia videli co lajkujem alebo co komentujem, tak to je trochu zcestne...
  5. 5
    Cathy

19 ročné dievča
    Tam niekde s Jackom...

ja si na fb nedávam nič také čo by nemohli vidieť všetci. Inak mi napadlo len, že sa to dá u každého príspevku, u každej fotky nastavovať osobitne.
  6. 6
    Pimkiee

22 ročné dievča
    tancuje v daždi

niekde v nastaneviach účtu ;)
  7. 7
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

@cathy - tu nejde o to ze to nemozu vidiet, nedavam tam nic zle alebo tak... ale jednoducho nechcem aby to videli cudzi ludia...a ide mi skor o like a komenty ku veciam, to naozaj nepotrebujem aby videli.
  8. 8
    Martinocka09

21 ročné dievča
    Humenné

fotky sa nastavujú osobitne,ale napmätámsi, kde som to už nastavovala..
  9. 9
    Meredithgrey

33 ročná žena
    v náručí Janka Silana

ja si môžem pri každom statuse, fotke nastaviť že len priatelia a aj tak to všetko vidno..
  10. 10
    Kt

25 ročný muž
    Trnava

@ayreen dole na profile máš edit otions...tam si môžeš skryť to, čo nechceš, aby videli - ak komentuješ, alebo dávaš like<br />
    ďalej chod na svoj profil, klik na info, tam na uprav a každé jedno políčko si môžeš nastaviť súkromie...<br />
    thats it
  11. 11
    3bant

19 ročné dievča
    Trenčín

ale teraz sa to nastavuje osobitne, pridávaš status alebo čo a máš tam kdesi pri odoslať a na výber či to maju vidiet všetci, priatelia,spoločný priatelia alebo iba ty,možno je to tým
  12. 12
    Meredithgrey

33 ročná žena
    v náručí Janka Silana

@ayreen už som na to prišla!:)
  13. 13
    Sandrushiceq

26 ročná žena
    Bratislava

@ayreen dáš si nastavenia súkromia....a pri jednotlivých položkách si poupravuješ nastavenia
  14. 14
    Torpedo08

24 ročný chalan
    kOkOtOvO

facebook o nas vie secko sme ako pokusne kraliky :D