Fórum pridal Sarah332, 2. 1. 2018 13:57 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

SÚRNA POMOC_MAČKA

0
Sarah332

16 ročné dievča

Čiže stala sa mi dosť zlá vec teda mojej mačke. No ja som sa škrabla na ruži a išla som si to vydenzifikovať tak som zobrala tampón na ktory som dala dosť veľa Detolu a tak som si to vydenzifikovala (pokračovanie ďalším komentárom)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sarah332

16 ročné dievča

A tak som si to vydenzifikovala a položila na malý tanierik na stôl keďže som musela ísť pomôcť sestre a keď som sa vrátila mačka ten tampón žrala ale už som nestihla dobehnúť a zobrať jej ho čo mám robiť?
  2. 2
    Sarah332

16 ročné dievča

Má okolo 8 mesiacov
  3. 3
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Tá je blbá...

Zober mačku aj detol a hybaj k veterinárovi, podľa mňa to bude ok, ale pre istotu
  4. 4
    Sarah332

16 ročné dievča

@thunderstorm ja viem je to blbá mačka :) a s tým veterinárom je ten problém že náš veterinár má dnes zavreté
  5. 5
    Notme

23 ročný chalan
    som zabil, bracho

Darwin vraví, že ju máš utratiť.
  6. 7
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Ako je na tom cica?
  7. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kunda birdzu

:D :D
  8. 9
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

Mala by byť v pohode. Nie je hlúpa, ale zvedavá, ako každá mačka.
  9. 11
    Sarah332

16 ročné dievča

@thunderstorm ahoj som rada že sa zaujímaš cica je zatiaľ ok len je dosť ospalá stále spí a to vždy bola energická ale inač v poho dám aj zajtra vedieť či sa s ňou niečo nestalo ak chceš :)
  10. 12
    Mnichovcan

22 ročný chalan
    Nemecko

Nič jej nebude. Mám psa pekinsky palacovy :D a zozrala otravu na potkana a nič jej nebolo . Ale možno detol je väčší bordel to neviem :D
  11. 13
    Sarah332

16 ročné dievča

@mnichovcan fuu to mi je lúto ale ak toto tvoj pes prežil tak asi to prežije aj moja mačka :)
  12. 14
    Mnichovcan

22 ročný chalan
    Nemecko

Prežil už má 13rokov :D
  13. 15
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

mačiatko mojej kamarátky (má asi 2-3 týždne) skončilo obliate tou tekutinou zo svietiacej tyčinky (taká čo sa láme aby svietila) kamarátka ju trochu umyla a zatiaľ je vraj v pohode, tak hádam aj tá tvoja prežije detol :D