Fórum pridal Marjy77, 18. 7. 2019 13:22 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Súťaže

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

Zúčastnili ste sa niekedy súťaže a vyhrali ste? Čo ste vyhrali? Zvyknete sa aktívne zapájať, len občas, alebo vôbec?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Ak som sa zúčastnil, tak som takmer vždy vyhral. Ale nebolo toho veľa. Väčšinou to boli spoločenské akcie a nejaké kolektívne súťaže, a keďže ja nie som spoločenský typ, tak nesúťažím už :)
  2. 2
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

na svatbe taka sutaž čo sa chodilo o stoličku a kto sadne na poslednú čo zostala vyhrá, vyhral som poldecák slivky
  3. 3
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kedysi 15 000 korun v jednej sutazi v radiu (hehe) hodinky vo fotosutazi, karizblok a šteňa polovnicke hafana v tombole (:
  4. 4
    Sasi2680

27 ročná žena

maličkosti.. čo si pamätám tak holiaci strojček (samozrejme že ženský :D a používam ho doteraz už asi 10 rokov :D ), nejaké e-booky, balíček proteínových nápojov.. a viac neviem :D
  5. 5
    Evkasv

21 ročné dievča

jediné čo som kedy vyhrala bolo kilo cestovín v tombole na svadbe (?)
  6. 6
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

vyhrala som 2x :)
    ciel sutaze bol vymysliet kratku basnicku na nejaky produkt, vyhrala som poukazku do restauracie

v druhej sutazi taktiez basnicka s produktami z nemenovaneho obchodu, vyhrala som tiez poukazku na nakup..
  7. 7
    R4ptor

25 ročný muž

raz som vyhral v AquaCity lístky do AquaCity (hehe)
  8. 8
    Warble

20 ročné dievča

10 rokov som hravala divadlo, tam sme v podstate kazdy rok isli na 1-2 sutaze, castokrat vyhrali, alebo sa aspon podiovo umiestnili :) najvacsia vyhra bola myslim medzinarodna sutaz, kde sme skoncili prvi

a potom klasicke klokanko, pytagoriada, rozne olympiady a tak, a tam som tiez viackrat vyhrala, hlavne slovencina matika :)

a este som sa zucastnila jednej literarnej sutaze, len tak skusit, a vyhrala som tiez
  9. 9
    Wewo

26 ročný muž

sachove sutaze, literarne sutaze, zapasnicke sutaze, koderske sutaze, data science sutaze atd.
  10. 10
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

V martinuse som vyhrala poukážku na 50€ :) to je asi moja najväčšia výhra :D

Ale minuly rok som si kupovala veľa Budis mineralok, aby som vyhrala chatu a nevyhrala som... odvteey som sa Budisky nenapila
  11. 11
    Bebekex

25 ročná žena

moja najvacsia vyhra bolo byvanie na 1 skolsky rok v sukromnom internate
    ale tiez som vyhrala uz aj vrece zemiakov ci obilia v tombole :D
    -ptm nejake skolske vyhry ze z vybijanej, prednes, zdravotnicka sutaz etc..ale to si uz nepamatam
  12. 12
    Dee99

26 ročný muž
    RK

lístky na párty.. :D
  13. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Zucastnil takych internetovych blbosti ako sutaze s kauflandom a podobne no a ak si dobre pamatam nevyhral som nikdy nic :D
  14. 14
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Kedysi v takom detskom časopise Mamatatajojo hračkársky mobil :D na karnevale vešiak na uteráky :D a na fb stránke Zlatého Bažanta balenie ich piva.
  15. 15
    Athenodora

17 ročné dievča

Áno a vyhrala som diplomy, knihu, výtvarné pomôcky, maškrty.
  16. 16
    Luboos

33 ročný muž
    Piešťany

Tak isto cestoviny na svadbe :D ale ešte som v živote vyhral doterajšie zdravie , partnerku, kamarátov...
  17. 17
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

2x kabelka v súťaži na FB, kde sa písali číselká
    Zo 6 beánií ( z toho 2 na škole, kde teraz idem učiť) 3 x v tombole, raz volejbalka, raz vercajg na stavbu a potom ešte sada kozmetiky z Avonu
    4x my ako rodina tombola ELRO v KK ( zúćastňujeme sa každoročne už asi 20 rokov) VD Backstreet Boys + ruksak, nočná lampa, vysávač, pučer na pomaranče
    Keď som mala 12, tak za krížovku poukážku do Chantalu
    2x 1. Miesto a raz 2. V súťaži prvej pomoci s ďalšími 5 ľuďmi, ja som bola diagnostik :)
    A topka je 3. miesto za diplomovku na Cene Edwards 2016 v Brne, ale to nie je náhoda :)
    Celkom slušné, ale chlapa nemám :)
  18. 18
    Majmarad

36 ročný ujo

A kde sú víťazi 59 hier o život v Birdz kvíze? :D
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Párkrát mi vyšiel tiket. (:
  20. 20
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A raz som vyhral 100 korún lebo mi v časopise Woloviny bez ofiny uverejnili vtip, ktorý som im poslal.
  21. 21
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Nezapájam sa skoro vôbec ale vyhrala som školské karnevaly, asi 4 (čo som vyhrala si ale nepamätám)
    Potom ešte geografickú súťaž na zš a dostala som glóbus. (: Tá vyhra ma dosť potešila lebo som sa večer pred súťažou učila počítať azimuty.
  22. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

nič :(
  23. 23
    Clarise

19 ročné dievča

My na stužkovej sme mali tombolu a boli zaujímavé ceny jedna lepšia jak druha( myslím v zlom) môjho spolužiaka mama co je Číňanka tak vyhrala sacik s mrkvou a potom nám v škole povedal ze sa čudoval prečo mali na obed šalát. Puzzle na dlhé večeri bola strúhanka najlepšia cena bol koňak... Kamarát na dlhé večeri... RIP škoda ze moja sestra nevyhrala. Do dnes neviem ci na nádeji triedneho nenašili toto lebo aj on vyhral v knihu tombole kamasutra a bol tam s frajerkou (: alebo romantika pre dvoch sa ková polievka so sviečkami. Ale tak bolo to vtipne (hehe)
    Išli sme so sestrou na CHEMSHOW a najprv vyhrala moja sestra a po nej ja a vedľa nás chudák chalan len vyvaloval oči a pre istotu sa aj postavil a išiel mimo tých dlhých lavíc ale ne usmialo sa šťastie. (vyhrali sme také drobnosti dve tričká so školským logom ale fakt mega sa z nich teším a ešte chemickú tabuľku a USB a cukríky... Ako prvýkrát som vyhrala a aj sestra. Co bolo mega super (love) (cmuk)
  24. 24
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

nespomínam si na žiadnu výhru čiže asi nie
  25. 25
    Annyejnji

21 ročné dievča

Akože na základke tie knihy a somariny za literárne, matematické a podobné súťaže :D kresliacu tabuľku v tombole a také somariny...
    a čo sa peňazí týka, tak raz som vyhrala 800 :D normálne nepodávam loto, vtedy raz som podala a mala som na tablet :D ... ale fakt že by som znovu mala také šťastie, to sa už povedať nedá :(
  26. 26
    Majmarad

36 ročný ujo

Ma napadla teraz jedna výhra :D Valentínska tombola - lístky na večeru pri sviečkach pre pár :D Vyhral som ju už vtedy so snúbenicou, ale ochorela, tak som dal tú romantickú večeru pri sviečkach so spolubývajúcim :D Bol štvrtok a obaja sme boli hladní, ale bolo to fakt divné :D Ale ženskú som vziať nemohol a nenechám to prepadnúť :D
  27. 27
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

V skole vsetko mozne, ale inak nemavam stastie v takych tych typoch sutazi, kde ide o nahodny vyber... pravidelne sutazim napr o listky do kina, kde sa zapaja tak 80-100 ludi, co je na internetove sutaze malo, ale moja stastena ma evidentne nechce rozmaznavat :-/
  28. 28
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Zúčastňujem sa niekedy :)
    Raz dávnejšie som vyhrala vstup na party a 3čko
    Nedávno som vyhrala fotenie
    A ešte som minule krtkovu tortu vyhrala :D
  29. 29
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu