Fórum pridal Milgamman, 16. 7. 2020 10:40 do kategórie Základné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Súťaže

0
Milgamman

8 ročné dievča
imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Zpojili ste sa niekedy do nejakej súťaže? A vyhrali ste niečo?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

nie som sutazivy typ (?) resp sutazim len sam so sebou, prekonavam sam seba a tesi ma ked sa pozriem do minulosti a porovnam to s dneskom a vidim, ze som sa nieco naucil, v niecom zdokonalil .. sutazit oproti inym superom mi velmi nedava zmysel :)
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Snurku na mobil v novinach SME sme kedysi davno pradavno vyhrali ako cela rodina a neprisla aj tak (sorry) (hehe)
  3. 3
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Skúsil som v jednom obchoďáku koleso šťastia. Tipol som číslo a sadlo mi to úplne presne. Vybral som si ako výhru zakladač na CD.

A ešte niekedy roku 2003 robili Orion akciu v Tescu, kde sme mali zjesť nejaký produkt od nich, poslať obal so svojou adresou a niekoľko vylosovaných mohlo získať nejaké výhry. Vyhral som hokejový dres.
  4. 4
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@patrixo to je dobry pristup :) ale z druhej strany ani nic nevhras :D
    @torpedo08 to su svine! >;-( (hehe)
  5. 5
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

vyhral som tričko v instagramovej súťaži od magistrátu BA (hehe)
  6. 6
    Lochnessko

20 ročný chalan

davno pradavno som si kupil Twix tycinku a vyhral som walkman... a viackrat som vyhral listky na koncert, hokej
  7. 7
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

nic nevyhram, ale posuvam svoje hranice a to je niekedy viac :)
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Preto sme ich aj prestali odoberat (?)
  9. 9
    Deficit

24 ročný chalan

Zapájam sa sem-tam, zatiaľ nevyhrávam
  10. 10
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nie, ešte nikdy nezapojila, takze ani nič nevyhrala.
    Ale chcela by som raz niečo vyhrať, napr. aspoň takých milión EUR by postačilo (hehe) 0:) (?)
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

take tie ze posli nieco niekam a vyhraj nie, ale som mega sutaziva, celu zakladnu a strednu som chodila po vsetkych recitacnych sutaziach, jazykovych a biologickych olympiadach a podobnych bullshitoch a vacsinou sa aj dobre umiestnovala :D
    Naj vec ktoru som "dostala" vdaka sutazi (biologickej olympiade) bolo prijatie na skolu a 30 000 kc stipendium :D
  12. 12
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Áno ale pred cca dvomi rokmi som za krátku dobu povyhrávala vela súťaží, mala som takú súťažnú mániu (hehe) vyhrala som kozmetiku, ktorú som mimochodom vyhrala ešte ďalšie 2 razy tuším (hehe) poukážku do Kauflandu, poháre Jamieho Oliviera z Billi (hehe) a neviem teraz či ešte dačo... Zas dávnejšie som 2x po sebe vyhrala v celoslovenskej kresliacej súťaži pokaždé Vans mikinu, tú jednu stále nosím, aj keď je už vyťahaná ale moja naj mikina (hehe)

A raz som vyhrala v euromiliónoch 3,60€ (hehe) (:
  13. 13
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

ja nemám na súťaže a stávky šťastie, jediné čo som kedy vyhrala (okrem školských olympiád) bola fľaša šampusu, mala som vtedy asi 8-9 rokov :D
  14. 14
    Papver

24 ročné dievča

Raz som v obchode vyhrala fľašu Coca Coly. A u kamošky na koleji som sa zúčastnila súťaže Výstup na A1, kde si mal zabehnúť na čas asi 13 poschodí a na každom vypiť jedno malé pivo a vyhrala som druhé miesto. :D
  15. 15
    Sonaaa

hrá sa, že má 0 rokov

Do sutazi sa nezapajam, ale pracujem vo vacsej sieti ocnych optik, takze v priebehu roka firma alebo dodavatelia usporiadavaju rozne predajnomotivacne sutaze, do ktorych som zapojena automaticky, alebo rozne firemne meetingy. Pracujem tu uz 5 rokov. Teraz som na materskej, kazdy rok som ale zvykla vyhrat 4-5 slnecnych okuliarov, nejake sampanske a prkotiny( naramky, tasky, adt) 2 telefony a moznost si urobit zdarma dioptricke okuliare sa mi postastilo tiez.Predtym, ako som tu zacala pracovat, som ale nevyhrala nikdy nic. Som velmi zvedava, dokedy toto vyherne stastie bude trvat.
  16. 16
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ale tak v detstve nejake blbosti v tombole a potom neskor nejaku tu sportku par korun/€ a tak ale to uz nejsu moc sutaze asi :D
  17. 17
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

som sutaziva af, na zakladke a strednej som chodievala na vsetky mozne sutaze a povyhravala vseelico, ale do takych sutazi ze zotri a vyhraj, posli tisic figaro vlajociek a podobne sa uz velmi nezapajam.
    obcas som na fb sutazila o listky do jedneho maleho kina, sutazi tam vzdy max 100 osob a nikdy to nepadne na mna :( :D
  18. 18
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

V piatom ročníku ZŠ, súťaž v zbere papiera, vyhrala som horalku a pero
  19. 19
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Vyhrala som v detskom tábore za nejakú kolektívnu súťaž také mini pastelky, 3 mini taštičky ako prívesok na kľúče a diplom :D
  20. 20
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Vyhrala som krtkovu tortu! :D
  21. 21
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A raz som na MDD vyhrala druhé miesto v behu v galošiach! :D dostala som za to diplom a sladkosti :D
  22. 22
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

tomboly na festivale eľro, tam si kupujeme lístky celá rodina už skoro 30 rokov a 4x to vyšlo, CD Backstreet Boys, ruksak, vysávač, pučítko na pomaranč, potom tombola na plese- volejbalka, krabica čajíkov, kozmetika, kabelka na FB cez JEJ
    a z takých súťaží, kde som niečo musela aj spraviť to boli olympiády-matematická a chemická, ale tam som mala vždy nejaké 5. a viac miesto, nie v prvej 3, ale pomohlo mi to aj tak, nejaké súťaže na výtvarnej ZUŠ (už ani neviem aké miesto) a asi naj bolo 3. miesto za diplomovku v jednej súťaži v Brne :D