Fórum pridal Radamfalc, 10. 6. 2018 20:41 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

SUUNTO A Rozondený displej :D

0
Radamfalc

29 ročný muž

Dobrý chcel by som sa spytat ci nahodou neviet kolko by stalacca oprava dotykoveho skla na sportovych hodinkach model suunto spartan sport wrist hr je tam zo 5 malych skrabancekov a jeden bodka ako spadli na kamen dakujem budem velmi vdacny za kazdu odpov
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

47,90, ale kedže je tam aj bodka, tak 147,90 ... kto tu bude vedieť koľko môže stáť oprava skla na dotykových hodinkách? :D
  2. 2
    Radamfalc

29 ročný muž

@thankyou thanks :D ja neviem keby tu bol niekto kto sa vyzna alebo vie povedat aspon priblizne co a jak alebo by som bol aj rad keby niektovedel ci to dokazem niecim spravit trebars zubna pasta ale nieco take :D ale aj tak dik
  3. 3
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@radamfalc nie som si celkom istý, či to bude niekto vôbec vedieť, čo sú hodinky Suunto... (: viem, že autorizovaný servis Suunto je v Prahe, možno aj pre SR... na Sovensku je pár predajcov, odiciálny predajca je suuntosports.sk ale neviem, či poskytujú aj servis. Najlepšie zavolať buď tam alebo do tej Prahy
  4. 4
    Radamfalc

29 ročný muž

no do tej prahy som volal tam mi povedal ze vymena oneho celeho ze bude stat 150 eur ale myslel si ze to bude cele rozbite no neviem a neviete mi niekto povedat ci su na to nejake fixky na skrabance alebo niecim inym ci sa to neda spravit? dik
  5. 5
    Themickey

hrá sa, že má 0 rokov

@radamfalc skús sódu bikarbónu alebo niečo také na malé škrabance, viac ti poradí asi iba google
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

To ani Radamel Falcao netusi
  7. 7
    Radamfalc

29 ročný muž

diki