Fórum pridal Cccp, 6. 1. 2018 12:58 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

T-Mobile (Telekom)

0
Cccp

29 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Vysvetlite mi preco su ludia take hlupe tupe ovce a maju šitackych operatorov ako Orange a o2, ked T-Mobile je najlepsi, narozsirenejsi na celom svete, a nema konkurenciu co sa tyka internetu a pokrytia. Dajte nazory. Mam chuť hejtovať.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja mam t-mobile takze som paaan 8-)
  2. 2
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

ja mám iba internet od orangeu, som spokojný, ale idem sa sťahovať inde, tak si tam zavediem optiku a kedže orange tam optiku neťaha, tak bye bye :D
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

aj ja mam t mobile 6gb a sicko neobmedzene
  4. 4
    Bordeauxfr

27 ročný muž
    Marseille

@2
    Som zvedavý, ako si natahas optiku.
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

T-mobile uz davno na SK neexistuje (hehe) a preco tupe ovce? Kam sa podel tvoj rešpekt pred nazormi iných??
  6. 6
    Smilerrr

11 ročný chlapec
    Omelas

Cena? Predrazeny. Ja nepotrebujem skoro ziadne volania a smsky, staci internet. Ale ich balicky su predrazene.
  7. 7
    Cccp

29 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@salora stale je to T-Mobile i ked u nas sa to vola Telekom, preto som dal do zatvorky (Telekom), inteligentny clovek pochopi vyznam, ale asi mas Orange alebo o2 preto ten negativny koment :D
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@cccp na otazku si neodpovedal, takze o inteligencii pomlcim... a nie, nemam ani Orange ani O2
  9. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Lebo nemáme radi ružovú...
  10. 12
    Kosmiklove

32 ročný muž
    andromeda

:D
  11. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

A mam ho uz od doby ked bol este Eurotel (thumbs) stale to iste cislo cely zivot od 12 rokov ;)
  12. 14
    Adriana_0265

13 ročné dievča

Mam od telekomu internet a už asi po 3 krat vypadok !!?? Ktory trval asi 3 dni takže vôbec niesom spokojna ...
  13. 16
    Darksider96

22 ročný chalan
    Birdzlandia

Mam od telekomu magio internet a jednu simku a myslim ze je v pohode. Nechapem preco ho vsetci tak kritizuju. Za 3 roky čo ho mám som nemal vobec ziadny vypadok, internet je rychly, rychlo stahuje a slape bez problemov. A na simke mam volania do telekomu a o2 len za 50 centov a potom ked ich prevolam, tak uz volam do niektorej z tych sieti uplne zadarmo cely den... Takze za mna spokojnost :smile: