Fórum pridal Alexandrika, 12. 3. 2019 12:43 do kategórie Programovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tak, ktorú by ste si vybrali ?

0
Alexandrika

hrá sa, že má 1 rok

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

vždy rozprávanie
  2. 2
    Moonlawoo

hrá sa, že má 1 rok

Diskusny prispevok no matter what. 90% a viac jak nic, ak vieš triafat ypsilony a pouzit uvod/jadro/zaver.
  3. 3
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Umelecké opisy sú najjednoduchšie, aj moje dnešné hovno by som vedela vzletne básnicky opísať :D
  4. 4
    Aeria

18 ročné dievča

Za mňa úvaha/diskusný príspevok podľa potenciálnosti témy. Každopádne, zo slovenského slohu budem o rok počas svojich maturít dosratá najviac.
  5. 5
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

To druhe mi pripomina rozpravanie na temu dnes mam rande so svojim mestom z mojho maturitneho rocnika kde som detailne opisala miestnych genkstrz, tehotne tinedzerky a krcmy na kazdom rohu :D to by som si dala este raz, aj ked toto by bolo asi v pozitivnejsom duchu
  6. 6
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@aventine toto si mysleli aj moji spoluziaci a bol to fail :D
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Asi ten zdravotnícky výcvik, mám s tým skúsenosti, 3x súťaž a pod., ale abk tá úvaha nie je zlá a je zo života :) celkovo uvahy a diskusné príspevky mám najradšej, ja som pred 8 rokmi písala úvahu čosi o zmene ľudstva...:)
  8. 8
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@kakofonicka tak ja neviem, ja som mala jednotky zo slohov.. ale napr. na tú 1. tému fakt neviem čo by som vymyslela (?)
  9. 9
    Matthewp

19 ročný chalan

Dal som si jednotku, písalo sa to samo :D
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Som rada, ze uz nemusim riesit taketo hovadiny :D
  11. 11
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Rozprávanie. Ti si vybralo asu 75% maturantov na našej škole a myslím, že aj celoslovensky. Ako povedala tá pani, čo chodila po triedach kontrolovať, rozprávanie dominuje každý rok (hehe)
  12. 12
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Fuuu... kebyže dnes maturujem, tak si asi vyberiem diskusný príspevok, lebo podľa mňa je to skvelá téma... ale asi by mi bolo ľúto toho rozpravania
  13. 13
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Ja som bol stále za úvahu :D
  14. 14
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Birdz je vo všetkom naopak
  15. 15
    Hovado

33 ročný muž
    zije za hranicami tvojho chapania

hocktorú tému by som bral
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@aventine mne praveze ta prva tema pride v pohode :D ale nam slovencinarky radili vzdy, ako bolo vyssie spomenute, ze najistejsie je vzdy rozpravanie.
  17. 17
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

pokné témy, v princípe by mi bolo jedno asi, na každú sa dá napísať. ale keďže neznášam, aké druhy slovných spojení majú rady slovenčinárky (sorry, zovšeobecnenie), tak diskusny prispevok :D
  18. 18
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ja som pisal na mature o facebooku a slovencinarka mi potom povedala, ze menej zaujimaveho chlapca ako som ja jakziv neucila