Fórum pridal Christiano_301, 4. 9. 2019 14:50 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Takúto smolu len ja môžem mat.

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zajtra mám ísť na 14:30 na skúšku. Neska mi oznámila liederka, že zajtra nadčas 12ka. No myslelo ma že ma jebne. Nechcel som sa vypýtať lebo nevedel by som aký dôvod jej povedať prečo neostanem do 18. Už 2. krat odkladam reparát. Mna zabije triedna.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ved tak jej normálne povedz že máš skúšky, snád není tak jebnutá aby ťa nenechala dokončiť si školu, ved potom už im tam budeš makať, až kým sa nezoderieš.
  2. 2
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Kriste pane. Už skonči. Máš hlavu (asi prázdnu), v nej to rieš.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler nemôžem povedať že mám skúšku. Veď ma rovno vyjebu. Mna jebne
  4. 4
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Ty nič nemožeš urobit, nic nemozes povedat, nic nemozes riesit. Na kazde riesenie mas 20 problemov, no ja byt tvoja mama, tak ta kazdy den mlatim po hlave a seba tiez, ze co za neschopneho chuja som to vychovala.
  5. 5
    Gramofón

16 ročný chalan

Jeb na skúšku, šak už máš prácu, tak jej povedz, že už pracuješ a netreba ti ju :D
  6. 6
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Pouzi Hermionin casovrat a mas to v poho ;)
  7. 7
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Prečo by ťa vyjebali? Kvôli jednému dňu, čo neprídeš? A to ti povedali, či si to len myslíš?
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler to si len myslím. Akože 7,5 hodín odrobim ale tie 4 hodiny nemôžem odrobiť. Ja by som neska povedal liederke že nemôžem zajtra ostať nadčas ale nemal by som povedať aký dôvod. Jej t. Č nemám. Jebne ma. Tretí termín mi nedajú. Čo si mám zajtra vymyslieť?
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No tak skôr, než si niečo začneš myslieť, normálne ako dospelý človek sa s liederkou porozprávaj, že si chceš dorobiť maturitu, že potrebuješ odísť trochu skôr, určite sa s ňou dá dohodnúť, len treba otvoriť ústa ;)
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ano máš pravdu. Len sa bojím že ma zato vyjebe
  11. 11
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Neboj sa, ľudí za toto nevyjebávajú že potrebujú raz odísť z práce o pár hodín skôr :)
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@tralalibang ty dobre ides v poslednych dnoch :D (thumbs)
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler lenže nedal som to jej vedieť skôr. Lekára nemôžem ani spomenúť veď ma zožerie živého. Jak minule bolo že prečo som jej to nepovedal Skorej aká bola nasrata
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler zistil som jej číslo ale bojím sa čo povie na to. Radšej by som to jej zajtra ráno povedal. Bojím sa vieš. Nechcem tuto prácu stratiť
  15. 16
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No radšej jej to povedz čo najskôr, nie až päť minút predtým ako chceš odísť :D ty z toho hroznú drámu robíš, ako keby ti zato mala hlavu odtrhnúť :D s ľudmi sa dá normálne dohodnúť, len treba normálne to vysvetliť.
  16. 17
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Pozvi komisiu do tvojej prace (thumbs)
  17. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Do boha povedz pravdu. Ak je chapavy tak sa normalne dokazete dohodnut. Ak nie, najdes si inu robotu. Bodka.
  18. 19
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

veď si sa neučil, tak zbytočne budeš na skúšku chodiť, choď radšej do roboty ;)
  19. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 prihovorí sa za mna jedna ucka pomôže mi. Tlačia ma do toho skusky
  20. 21
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Ty si fakt chuj.
  21. 22
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Robotu ktoru by som nerobil ani za 2500e mesacne si ty tak vazis ze sa bojis rozpravat s nadriadenou ci ta nevyjebe. :D Tuto tvoju pracu osral pes, je presne pre takych kokotov ako ty takze sa neboj, zoberu ta hocikde inde do rovnakej prace. Takych ako ty bude treba vzdy. Co drzia picu a makaju.
  22. 23
    Nicitel

21 ročný chalan

Vyjeb sa na to, práca za pásom je pre otrokov čo nevedia nič iné robiť, len ako roboti. To že je to dobre platené je len v tvojej hlave, takú robotu by som nerobil ani za 20€ na hodinu. V závode som robil jeden týždeň za 6€ na hodinu, to mi stačilo nikdy viac. Stále byť v strehu čo nejaký "vedúci" povie a keď mu nevyrobíš toľko čo on potrebuje tak ťa ešte zjebe, pretože on nedostane prémie. Mal som dokonca takého vedúceho, čo zdieral ludí tak že ich posielal z poobednej na nočné a chudák chalanisko bol tak unavený, že keď išiel domov sa zabil na dialnici, pretože dostal mikrospánok.
  23. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nicitel A co ine moze robit taky kokot? Este smetiara a kopat kanale.
  24. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@nicitel 700€ nikde v mojom okoli nezarobim :)
  25. 26
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

Ja ťa veľmi chcem stretnúť. Pozvem ťa na pivo, čo povieš? Fakt ťa chcem spoznať a porozprávať sa s tebou. Bol by to pre mňa zážitok do konca života. Vyriešime spolu všetky životné otázky. Čo povieš?
  26. 27
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

@gnomeslayer Poznám smetiara, ktorý je veľmi inteligentný! To zas pozor.
  27. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@1ggy prepáč ale nie. :)
  28. 29
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

@christiano_301 smútok
  29. 30
    Nicitel

21 ročný chalan

@1ggy on by aj išiel, ale vedúca by mala problém, by mu dala nadčas.

@Christiano_301 tak zle hladáš, nehovor mi takú hlúposť. Vo fabrike sa zarába najmenej a najviac sa robí, ale keď si šťastný čo s tebou, rob to isté celý život dookola 5 alebo 6 krokov. Mna by taký život zabil.
  30. 31
    Majmarad

36 ročný ujo

Je to veľmi jednoduché, povedz, že si mal haváriu a odviezli ťa do nemocnice :)
  31. 32
    Majmarad

36 ročný ujo

@1ggy aj mňa vezmete? :D
  32. 33
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

@majmarad Určite, ale mám taky pocit, že Chris sa nepridá. Buď preto, lebo má prísnu šéfku, alebo možno preto, že neexistuje :(
  33. 34
    Majmarad

36 ročný ujo

@1ggy :( nevadí, vezme pôjdeme my dvaja :D
  34. 35
    Christiano_301

21 ročný chalan

@1ggy nieže je prísna, poznám ju aká je. Aj doktorke horko ťažko ma pustila
  35. 36
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

@majmarad Veľmi rád
  36. 37
    Majmarad

36 ročný ujo

@christiano_301 som ti poradil, tak to sprav a neprovokuj!
  37. 38
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Určite jej nič nehovor a radšej choď do roboty. Presne kamoša za toto vyjebali z práce a doteraz je na UP, úplne zúfalý
  38. 39
    Marcello1111

31 ročný muž

a Maria Jozef, kristušák ´...
    keď už ja musím hrešiť, koliva takému buľovi, čo je zostratý z nejakej pičmanky líderky...
    choď do piče na tu skúšku a vydrb sa na robotu...
    na kieho andela ti je 700 éčiek, keď si sám, nemáš deti rodinu...
    ak ťa vyhodia z roboty, čo nepredpokladám, lebo takých odjebkou, ako ty tak ľahko nenájdu, mi dáš adresu a ja osobne tu ebenbabu navštívim a pekne sa s ňou porozprávam...
  39. 40
    Marcello1111

31 ročný muž

kurva ak si fake a jebeš nás tu všetkých na birdze, osobne ťa najdem cez kamoša čo robí na kriminálke a máš popiči...
  40. 41
    Marcello1111

31 ročný muž

@antifunebracka
    zo musí byť ale dobrý kokot, keď si nevie nájsť robotu...
    zrejme hnida lenivá...
  41. 42
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@gothicpoethic ja tiež jedného poznám a je celkom múdry, nechcel som uraziť týchto robotníkov porovnávaním sa s týmto indivíduom. :P
  42. 43
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@marcello1111 dúfam že raz príde situácia kedy to zistíš :D ak toto neni fake tak ho chcem strašne stretnúť :D
  43. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 nie som fake :) som si vypýtal od vás názor :) prečo ma súdiš že som fake? Veľa veci neviem čo mi rodičia nevysvetlili a neporadili mi. Áno žiaľbohu musím sa spoliehať na vás keďže vy ste mi stále poradili. :) prečo ma obviňuješ že som fake? Nepoznáte ma ale vypravate o mne úplne nezmysli čo ani pravda neni.
  44. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 áno bojím sa že ma vyjebe ale keď hovoríš že nie tak sa vyjebem na robotu a pôjdem na skúšku. Lenže vieš som nováčik, musím mat rešpekt pred ňou. Predsa ona je moja liederka. Nemôžem si veľa dovoliť. Páči sa mi práca, aj plat, len ťažko sa vybavuje voľno, keď mi treba niekde ísť. Musí ma nikto zaskočiť a malo sme na tejto smene. Samozrejme to neni môj problém riešiť to, že kto ma bude zastupovať ale nepáčilo sa jej to ani minule keď mi trebalo odísť. To je to že sa bojím ja ozvať, otvoriť si hubu. O to ide vieš?
  45. 46
    Christiano_301

21 ročný chalan

Niekto *
  46. 47
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@christiano_301 zozen jej 5-10g dizajnu potom ta pusti daj si aj ty a spravíš aj tu maturitu nebudeš vedieť ani ako
  47. 48
    Christiano_301

21 ročný chalan

@mnichovcan nefetujem, ani nič :) nesnaž ma skazit, lebo sa ti to nepodarí :)
  48. 49
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@christiano_301 ja hovorím o dizajne nie o fete .
  49. 50
    Christiano_301

21 ročný chalan

@mnichovcan viem na čo myslíš
  50. 51
    Marcello1111

31 ročný muž

@christiano_301
    nechápem, prečo sa hrabeš do roboty?!!!
    tvoji rodičia čo robia???
    oni nemajú na to, aby si doštudoval???
    ako zákonný rodičia sú povinný ťa živiť podľa zákona SR do 27. rokov, aj keby si doma sedela ani prstom nepohol...
    a nakoniec, na keru piču si sa zamestnal, keď chodíš do školy???
    nestačila ti práca len nejakého brigádnika, tak ako to je u študentov???

mne sa zdá, že vo vašej rodine nie je niečo v poriadku a ty to riešiš po svojom, tak čo je úplne, ale úplne na veľký kkot...

mrdaj na robotu a mazaj do školy robiť skúšku...
    ak ti je líderka prednejšia, potom nech ťa aj chová...
    ty máš rodinu a tej sa drž a nešpekuluj a nekonšpiruj, lebo toto je už psycho s tebou..
  51. 52
    Marcello1111

31 ročný muž

@gnomeslayer
    do materinej puče, ak ma skutočne naserie ja to spravím a celý birdz bude vedieť, kde býva, čo robí a foto jeho tváre tu bude visieť celý rok...
  52. 53
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 aby ma nevyjebala. Počul som že 2x môžem mat papier od doktora viackrát nie. A to nemôžem jej oznámiť deň predtým. Ona to musí vedieť aspoň týždeň dopredu, mesiac. Oni hovoria rob ako myslíš, majú so mna dosť čo aj chápem, som strašne komplikovaný človek. Im sa ľahko povie že nejdes ráno do roboty budeš mat papier od lekára, lenže nemá ma kto potom zaskočiť.
    Toto som si položil aj ja tuto otázku. Prepadol som. Brigády nie sú na každý deň. Myslel som si, že to bude take jednoduché že si vyberiem voľno pôjdem doktorke kedy sa mi zachce, lenže toto takto nefunguje. Teraz nad tým rozmýšľam tiež keď je už “neskoro”. Nikdy neni neskoro, šanca je. Lenže ja nechcem doma sedieť. Ja chcem robiť.

Prečo by nebolo všetko v poriadku v našej rodine? Nikto mi v tom neporadí chápeš? Skús si myslieť ako sa cítim. Nemám kamarátov. Bývalý kamarát sa mi ozval a hneď ma aj blokol z ničoho nič. S kým si mám poradiť? Aj ked je to neviem ako smiešne pre vás ale poradím si s vami. Aj keď bez dôvodu ma obviňujete tým, že som fake. Pridal som fotku, a furt to vidím že “christiano troll, trolluje”. Vyzerá to tak že trollujem? Otravujem vás? Nemusíte mi komentovať fóra. Nikomu neublizujem ale vy mi tým ubližujete že ma obnivujete že som troll. Ako sa môžem takto cítiť podľa teba? Áno xyz problémov mám, mám všetko dusiť v sebe? Komu to mám povedať? Aspoň tu si vyliem si svoje srdce.

Zajtra si to vybavím určite. Nech padá aj červený sneh ja sa na tie skúšky dostanem. Načo som teda chodil 2 roky nadstavbu? 2 roky som mohol kľudne robiť keď teraz to vzdám čo by bola škoda. Aj keď to bude neviem aké ťažké to povedať liederke ale poviem to jej. :) a možno dostanem lepšiu ponuku a budem dačo lepšie robiť za lepšie peniaze
  53. 54
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 neublížil som ti prečo mi ubližuješ? :)
  54. 55
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@christiano_301 sa cudujes ze ti pisu ze si troll ? ja si doteraz pametam nejake tvoje forum kde na teba kvapla voda z radiatora a ty si sa tu pytal ci sa ti nic nestane. tak daco to bolo :D tak co si potom mame mysliet. kamarat si ta blokol len tak alebo si sa ho pytal co mas spravit ked na teba kvapne voda z radiatora ? :D
  55. 56
    Justme2000

19 ročný chalan

@Marcello1111
    Po novom je to do 25 rokov a iba ak sa pripravuješ na budúce povolanie a život (študuješ). Nikto normálny by povalača doma neživil, aj keď je to jeho dieťa
  56. 57
    Justme2000

19 ročný chalan

@Christiano_301
    Ja som toto čakal, že zas sa ti niečo pojebe..... mám pocit, že si buď moc prijebany, alebo iba smoliar.....z tvojich príspevkov za posledné mesiace mi viac vychádza to prvé
    Rob si ako uznaš za vhodné. Už ti ľudia x krát napísali, až ideš na skúšku, ale ty máš do piče furt nejaké výhovorky. A sorry, ale velebiť prácu za pásom za 700€ je absolútne bezambiciózne....
    A ak tú maturitu nebudeš mať, tak nikdy nebudeš mať viac ako tých 700€...v živote sa neposunieš ďalej, a nezabúdaj, si bez matury, keď sa bude prepúšťať, budeš jeden z prvých, čo odtiaľ poletí na úrad práce. Netvrdím, že s maturitou ťa tam nechajú, ale s maturitou už môžeš hľadať niečo iné lepšie.
    Ale ja aj tak viem, že je zbytočne ti niečo písať, lebo ty máš zas xyz dôvodov, prečo ťa liderka zabije a inde 700€ nezarobiš (sorry, ale ja ako študent som v 18 tich ťahal nočné dvanástky a tých cca 1000-1100€ som zarobil, slabší mesiac 800€, ale viem, som študent, čiže neplatim odvody a bolo to tak trochu načierno, čiže to je iná story).
    Uvedom si jedno. Raz budeš mať možno rodinu a keď žene donesieš domov 700€, tak dlho s tebou neostane, lebo až potom zistíš, že z toho nevyziješ. Ja som začal robiť nočné, lebo sa mi v 18 tich rokoch narodil syn, ktorého sa jeho sprostá matka vzdala. A všetko ostalo na mne. Ale vieš čo? O týždeň mi začína výška, makám deň aj noc, aby som raz mal prácu v teplom kancli za omnoho vyššiu sumu ako tých 1000€, čo mám teraz. Ale neľutujem nič, môj syn je pre mňa najväčšia radosť.
    TAK TI TO NAPÍŠEM NAPOSLEDY: SPRAV SI KURVA TÚ MATURITU, AŽ SA RAZ MÔŽEŠ POSUNÚŤ NA NIEČO LEPŠIE AKO JE PRÁCA ZA PÁSOM ZA 700€
  57. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@justme2000 ďakujem ti veľmi pekne :) dodal si mi nádej, aby som veril že to spravím :)

neska ráno poviem liederke, že nemôžem ostať na nadcase a dám Vám vedieť v priebehu dňa či ma pustila alebo nie. :)
  58. 59
    Justme2000

19 ročný chalan

@Christiano_301
    Žiadne že pustila alebo nepustila!
    Keď ťa nepustí, tak sa proste odtiaľ zoberieš, a pôjdeš na tú skúšku a hotovo!
    Robota, kde ti liederka nonstop skáče po hlave nie je robota, ale totálna pekáreň. A bez tej maturity pôjdeš len z pakarne do pakarne
  59. 60
    Christiano_301

21 ročný chalan

@justme2000 pustila ma :) držte mi palce :)
  60. 61
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@christiano_301 ked nezmaturujes mal by si tu dostat ban :D
  61. 62
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Prosim ta kde to presne pracujes? Mesto firma oddelenie, diky. :D Len tak informativne, vies...
  62. 63
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@marcello1111 Výborne, ja tiež nasadím svoje páky a tohto chlapca vypátrame! Bude sa mi zodpovedať, že nešiel so mnou na kupko!