Fórum pridal Andreew22, 16. 7. 2017 21:23 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tatra banka - neúpešná transakcia

0
Andreew22

21 ročný chalan

Ahojte, vlastním študentský účet v TB a teraz po prvýkrát som chcel zaplatiť lístky na autobus (letná dovolenka) a po vypísaní všetkých údajov mi vyskočilo, že neúspešná transakcia. Skúšal som to asi 3 krát po sebe a opäť nič. Skúsil som to cez mamin účet
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Andreew22

21 ročný chalan

ktorá má účet v Poštovej banke a cez ňu to v pohode prešlo a transakcia bola úspešná. Je to normálne podľa vás? Mal by som nejako začať sťažovať?
  2. 2
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

ak nemáš povolené platby kartou na internete(tipujem, že si to tak robil), tak by som sa sťažoval jedine rodičom
  3. 3
    Andreew22

21 ročný chalan

@mcvpn Kde to mám akože zistiť, či mám alebo nemám povolené platby kartou na internete?
  4. 4
    Lamerde

25 ročný muž

No a iné platby ti idú či ako? Tak popýtať sa môžeš aj cez net keď tak
  5. 5
    Luki0305

20 ročný chalan

Kým ti to neurobilo v reštaurácii, v ktorej si mal s peknou babou rande, tak buď v klídku :D (prekročil som denný limit)
  6. 7
    Xy12345

23 ročný chalan

Minule som posielal peniaze o pól noci a potreboval som vedieť poplatok lebo to bola urgentná. Platba , ja som im zavolal a normálne má dvihli a odpovedali :D