Fórum pridal Pukiiki, 15. 7. 2017 00:19 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Telefon fotoaparát

0
Pukiiki

17 ročný chalan

Poraďte pls telefón čo ma fakt špičkový fotoaparát do 250€ naozaj Max 250€. Čo nemá rozmazané fotky. Diki
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Savvym

24 ročný chalan

Tiež som taký chcel, kúpil som za 280€, že však bude dobrý, však som porovnával, že mi ten Sony bude robiť nakoniec kvalitné fotky, však majú foťáky aj v iných značkách mobilov. Nie môj model. Alebo som si mal priplatiť 100€ a už tam bol model s kvalitným fotoaparátom. Ale hovorím si, že prečo si radšej nekúpiš foťák, tak nejaký malý, či to fakt potrebuješ mať v mobile, lebo vieš, že mobily zvyčajne robia štíhle a moc kvality tam nenapchajú, okrem toho tam pchajú ostatné komponenty. @pukiiki
  2. 2
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

"fakt špičkový fotoaparát do 250€"

nejebe?
  3. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Kup si fotak alebo go pro kameru. Nepotrebujes mat telefon s vodovahou kvoli fotaku... Navyse fotak ti neurobi tak kvalitnu fotku aj ked ma trebars 20 mpx fotak..
  4. 4
    Marrekk

19 ročný chalan

@tomias ak má menej pixelov tak to je lepšie hlavne teda ak tá šošovka nie je tak veľká
  5. 5
    Xy12345

24 ročný chalan

iPhone 6s plus
  6. 6
    Lucy_33

18 ročné dievča

Určite Samsung. Ale ak nesúhlasíš s cenou, tak ako väčšinou ja, je tu stránka kuponyzdarma.sk , ktorá i mne pomohla a vďaka nej mám teraz výkonný telefón za výbornú cenu. :)