Fórum pridal Christiano_301, 10. 12. 2019 16:22 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Teraz sa to skoncilo?

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Napísal som jej dlhu správu. Ona odpísala že vie že som pozorný až moc, a že ja som ju nesklamal ničím. Nechcela pusu lebo najskôr ma chcela spoznávať až potom pusa. Že ju stále ťahá za bývalým. Že musí sa veľmi o tom porozmýšlať ako sa rozhodne.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

22 ročný chalan

Že musí nad tým porozmýšlať strašne moc. Vie že sa ľudia nemenia ale ťahá ju za bývalým.

Čo mám robiť??? Mám to ukončiť celé? Mám pocit že ona sa vráti k bývalému
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

ved ja som ti vravel ze pockaj s pusou do svadby.. to mas za to ze nepocuvas patrixa..
  3. 3
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

a co mas robit? kup si auto na leasing
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No uz nic.. zi si po svojom aj dalej a hladaj dalej alebo aj nehladaj ale skus na nu nemysliet aj ked to je tazke
  5. 5
    Christiano_301

22 ročný chalan

@torpedo08 aspoň sa mi trosku uľavilo, ale zabudnúť na ňu neviem
  6. 6
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajima..
  7. 7
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Netlač na ňu, dopraj jej čas, nech si to môže v kľude premyslieť. A nebud, ako píše ,,až moc pozorný", všetkého veľa škodí.
  8. 8
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddler už som nato došiel
  9. 9
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Posli jej dick pics.
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jasne aspon je ferova a povie ti ako to je aby si nebol s takom strese, ocakavaniach a mohol si si trochu ulavit :D neviem skus si najst nejaku inu cinnost aby si na nu tolko nemyslel... Ale to ti radi ten pravy no co preziva vsetko v zivote neskutocne :D
  11. 11
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Aspoň je k tebe úprimná a neťahá ťa za nos.
  12. 12
    Zoberhrozno

26 ročný muž

dpc toto co je uz fakt, preco som na tento portal vobec prisiel znova
  13. 13
    Christiano_301

22 ročný chalan

@zoberhrozno mohol by si mi poradiť keď si prišiel na tento portál? :) ďakujem :)
  14. 14
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Napis jej nech ti vrati naspat Oreo
  15. 15
    Christiano_301

22 ročný chalan

@thinkaboutjustice a ruže nie?
  16. 16
    Wewo

27 ročný muž

dpc dufam ze trollujes lebo uz vazne zacinam mat nervy.

si jebnuty? nemas absolutne ziadne ponatie o tom ako komunikovat s ludim, ako dat najavo svoju hodnotu a ako nevyzniet ako uplny zufalec?

ved uz si fakt uvedom ze to co robis je pre zeny asi ta najneatraktivnejsia vec. Vypisovat jej dlhe spravy, kupovat kyticu ruzi, riesit dokola ci ste si pusu dali alebo nie - vypisovat ako sa bojis a ako ti na nej zalezi - toto su presne veci ktore NESMIE robit ak si chces udrzat zensky zaujem.

Naklonnost sa preukazuje striedmo a postupne - istota zabija atraktivitu, a zufalost sa neukazuje vobec! Ber to ako cennu skusenost toho co NEMAS robit, lebo do buducna pochodis uplne rovnako ak radikalne nezmenis svoju "strategiu".

Vytacas ma Chris, a ak si troll tak to robis dobre. Dokola sa skusenejsich ludi pytas co mas robit, a potom robis PRESNY OPAK! Keby si bol moj mladsi brat tak by som ta tak dosikanoval za toto ze by si este len mal dovody sa bat a vyplakavat, a nie kvoli zenskej!

Prestan byt sebec a najdi trochu empatie a vzi sa do nej, ze preco by si sa jej mal pacit. Mozno ti znicim iluzie - ale to ze jej kupujes veci a robis laskavosti nie je cesta k tomu aby si ta zena zacala vazit a pocitala s tebou ako s potencialnym partnerom (prave naopak) - keby to bolo take jednoduche tak kazdy uplakany looser by bol ovesany zenskymi.

Netvrdim ze mas byt arogantny namysleny blb, ale musis preukazat ze mas vacsiu hodnotu nez ona - alebo aspon posobit ze tomu sam veris. Ty uplne signalizujes ze je tvoja zdaleka jedina nadej, ze si zufaly, pesimisticky, prilis lahko sa na cloveka naviazes a ocakavas ze si ju ziskas darcekmi a oddanostou. Tym ukazujes ze ju davas na piedestal - a teda sa na nu pozeras zdola a ze iba dufas ze tvoja naklonnost bude opatovana. Takto funguje laska medzi synom a matkou, nie medzi muzom a zenou.

Naco ale deriem klavesnicu, kedze ty tu zajtra znova zalozis dalsie forum o tom ako sa ach jaj bojis lebo si urobil PRESNE to co si urobit nemal :-/
  17. 17
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo nie som absolútne troll.

Môžem si aj s tebou dohodnúť stretnutie. Aspoň získam viac priateľov okolo seba :) ako preukázať že mám väčšiu hodnotu ako ona? tým chceš to povedať, že som príliš dobrý k ženám? to si nemyslím, že ju získam s darčekmi, snažil som sa k nej približovať..

mám city dopiči chápeš? čo asi väčšina ľudí nevidí na mne a nepovedali by, že som citlivý chalan.. nie som tvrdý, nie som z kameňa.. je mi mäkké srdiečko, proste nieže sa urazím hneď, ale ja všetko pocítim všetko zle.. nie že som namotaný na ňu, ale rozumieme si, a ona je normálna z miliónov žien na svete chápeš??? rozumieme si a to je najhlavnejšie predsa nie??? druhá strana je to, že dačo cíti stále k bývalému, ale už postupne prestávam na ňu myslieť..

aké empatie? ale som pozorný, a ona si to neváži ale všimla si to, že som pozorný.. venujem sa jej..

ale akú väčšiu hodnotu? ako jej to mám ukázať? čo mám preto urobiť?

18. 18
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

Oj, to nie je dobré znamenie keď doteraz nepadla pusa. Však už sa poznáte 3 dni. Mrzí ma to z tohto nič nebude :(
  19. 19
    Christiano_301

22 ročný chalan

@abeceda123 ona sama nevie čo chce.. ťahá ju za bývalým, ale zasa sklamal ju.. chcela pusu dokým ma spozná.. chcela pusu.. keď nebodaj sa dá dokopy s bývalým, iba vtedy budem zasa v depresii a uzavretý v sebe ešte lepšie..

doma sa ma pýtajú že čo mi je že nevyprávam sa s nimi.. a čo mi oni s tým pomôžu? v robote skoro všetci to vedia.. všetkým som to povedal, poradil som si aj s inými ľuďmi, aj tu s vami.. čo mi povie rodina? kašli na tu ženu a hotovo vybavené.. a je to vyriešené nie?
  20. 20
    Wewo

27 ročný muž

tak ja ti tu nebudem pisat uplne navody ako na zeny, jednak by ma tu za to ukamenovali (lebo cim funkcnejsi postup, tym kontroverznejsi) a ani neverim ze to ma zmysel lebo so svojou osobnostou by si to nevedel aplikovat.

"ale som pozorný, a ona si to neváži ale všimla si to, že som pozorný.. venujem sa jej" no ved prave! dobre rano.

Taketo spravanie signalizuje ze si ju prilis vazis, a to proste preto lebo ona je pre teba tvoja jedina moznost - co je aj pravda, a zeny to vedia vycitat aj z menej okatych pripadov - a to je pre zeny neatraktivne.

Zeny sa bohuzial nezamilovavaju tak naivne ako my - ze staci ze to dievca je mile a rozumieme si. Maju omnoho(!) viac moznosti a omnoho vacsiu investiciu do partnerstva (vacsi risk zostat opustena s detmi), budovanie atraktivity z ich strany je tymto silno podvedome ovplyvnene. Inak sme sa vyvinuli muzi a zeny maju uplne inu "reprodukcnu strategiu".

Aha, je to generalizovanie, ale vo vseobecnosti plati ze zeny pritahuju muzi ktorymi ini muzi chcu byt, a ktore ine zeny chcu mat. Preselekcia - to ze niekto uz urobil tu mentalnu pracu aby zhodnotil ze z pomedzi desiatok tisic napadnikov mas vyssiu spolocnesku hodnotu - je zenami velmi vnimana, aj ked je uplne tabu o tom hovorit, lebo ich to vrha do trochu vypocitavejsieho svetla.

Takze polopatisticky, pre zeny je atraktivne vnimat ta ako ziadaneho chlapa, a velmi neatraktivne vnimat ta ako neziadaneho chlapa. Ty si vsetkym moznym daval najavo ze si sice mily a dobry atd, ale to je urcite kazdy komu sa ona paci a je to bohuzial nestaci. Vsetkym ostatnym si dal najavo ze nemas u nikoho ineho sancu, a teda ze si vobec nepresiel preselekciou u inych zien - a to ta dava do velmi tazkej pozicie, z ktorej sa ty so svojim prisupom uz nedostanes.

Asi ta tym nepotesim, ale nehadz vobec vinu na jej byvaleho, nedavam vobec ziadnu sancu tomu ze by vam to vyslo aj keby ziaden byvaly nebol :-/ Zeny muzov ci uz vedome alebo nevedome tolko testuju, ze skor ci neskor (a skor skor ako neskor) by to skoncilo. A to pre vacsinu ludi sice byva dobra vec - lebo sa z toho aspon vedia poucit, ale v tvojom pripade si nie som moc isty :-/

Kedze zo vztahov a zien si uplne tupelo, dam ti analogiu na zamestnanca a zamestanvatela, ved s pracovnym trhom mas kopec skusenosti :D

Kebyze si zamestnavatel, sef svojej firmy a mas najat profesionala na istu poziciu, dostanec stovky zivotopisov no vacsina su napicu a nakoniec vyselektujes 2 ludi ktori su na papieri zhruba rovnako kompetentni na tu pracovnu poziciu a aj chcu rovnaky plat, ako by si si vybral, kebyze ich spravanie je jediny rozdiel?

Prvy adept je sebavedomy, pretoze vie ze ho prijali do dalsich troch firiem a nic sa mu nestane ak by tuto pracovnu ponuku neziskal - vie ze je dost dobry a pracu si najde. Chce ist do tvojej firmy pracovat, ale pozna svoju hodnotu a nedoserie sa z teba. Sice si nemozes byt isty ze ti nezdrhne lebo je ziadany, na druhu stranu vies ze kedze sam veri ze je dobry no chce pre teba pracovat, je vacsia sanca ze bude mat k praci blizky vztah - chce pre teba pracovat lebo v tom vidi zmysel!

Druhy adept ma rovnake CV, podobna skola, na prvy pohlad rovnako schopny, no vidis ze je uplne nervozny, ze sa boji ze ak tuto pracu nedostane tak zomrie od hladu. Hned po pohovore ti vypisuje ze ako si sa rozhodol. Mozes z neho citit ze aj on ta chce v podstate z nudze - lebo na ostatnych pohovoroch, ktore dajme tomu mohli ist viac do hlbky a viac zistovat jeho naozajstne schopnosti, pohorel.

Dufam ze si ma pochopil inak musis byt vazne debil :( Ale pre istotu, ty si ten druhy adept. Mohol by si argumentovat ze je lepsie najat druheho, lebo si bude pracu viac vazit, no medzi ludmi to tak nefunguje. Zena sa ti z lutosti mozno bude chvilu venovat, no nevyvinu sa k tebe z jej strany ziadne hlbsie city pokial nebude sama verit ze si pre nu ta najlepsia mozna volba.

Samozrejme ze toto je iba jedna z tisicov veci okolo vztahov, resp. dvorenia sa, ale je to ta jedna evidentna na ktorej si myslim zakazdym uplne pohorel.

Pytas sa co mas teda robit? Ako zvysit svoju hodnotu v ociach zien? V prvom rade tak ze zvysis svoju hodnotu v tvojich vlastnych ociach. Musis si najst nieco v com budes verit ze si dobry. Naucit sa bavit sa s dievcatami aj bez toho aby si od nich cakal akukolvek naklonnost.

Zacat si podobne romaniky s viacerymi, aby ked ta napr. jedna takto posle k vode, aby si z toho nebol zniceny pretoze vies ze sa nic nestalo a mat dalsie moznosti. Inak povedane nemat vsetky vajicka v jednom kosiku. Tym nemyslim zbytocne namotat 5 frajeriek (aj ked to ti myslim nehrozi :) ), ale vzdy diverzifikovat. Tak ako ten uchadzac o zamestnanie ktory chodil dalej na pohovory aj ked uz bol do 3 firiem prijaty - nevzal hned prvu moznost a to je silny signal pre vsetkych naokolo.

Ak v seba stale nebudes verit, a stale sa budes namotavat ako teraz, tak to proste iba hraj. Vacsina ludi co bola dole a potom nabrala sebavedomie, to sebavedomie chvilku iba hrala (a niekedy stale hraje, ked sa citia zle). Robia to vsetci, a ver mi ze aj tie zeny. Ak sa znova dostanes do takejto situacie kedy sa dievca "nevie rozhodnut" (v skutocnosti iba nevie ako ta citlivo odmietnut), nechaj ju tak.

Sice ta to bude boliet, ale urobit hocico ine je horsia moznost. A je sanca ze to u nej vzbudi zaujem, ze ci na nu nekasles prave preto ze mas XY dalsich moznosti. Ked sa toto naucis (a dalsich 300 veci) tak to casom nebudes musiet hrat a prenesies sa cez odmietnutia velmi lahko, dokonca dat najavo ze ti to vobec nevadi este bude tvoje plus ;)
  21. 21
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

A to aj bolí keď si vymletý kus chuja?
  22. 22
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo to čo si napísal preboha.. :O

prečo by ťa ukamenovali? ved aj ty si mal niekedy vzťah, či nie? prečo by som to nevedel so svojou osobnosťou aplikovať?

áno :) ona to možno cíti, že len ona ma "chce" žiadna iná, iba ona ide somnou von žiadna iná, chápem ťa čo chceš s tým povedať.

Prečo iní muži chcú byť? Ved ona je sama sebou aj ona sama hovorila a aj ja som sám sebou.. Nehrám sa na frajera ani na nikoho. Mám aj ja slabé stránky, čo bohužial vedia ľudia využiť.

ako som mohol dať najavo u nej že u nikoho nemám šancu? toto celkom nechápem.. toto mi prosím ťa ešte raz vysvetli

Pozri sa. Rozumieme si, lichotím jej stále. Ona mne málokedy. Či sa jej páčim, to neviem, ale som pre nu zlatý, rozkošný a atd. Keďže by sa neohlásil ten prijebaný kokot jej bývalý, určite by to bolo lepšie pokračovanie. Ale zasa na druhej strane berme to tak, aj keď sa nám podarí vzťah, ona musí najprv ukončiť minulosť až potom niečo začať somnou. Prečo by si tomu nedal žiadnu šancu ked by do toho neprišiel bývalý? Už z akého pohľadu to pozeráš? Že sa ona nezaujíma o mne? Je ešte decko? Nemá rozum? Z čoho sa poučiť?

vybral by som podľa toho ktorý je šikovnejší

Rozumiem ťa už :) z ľútosti? To akože mám brať ako náhradu? Nevydarí sa s bývalým, ide za mnou? somár nebol dobrý tak idem za koňom naspäť? Máš pravdu :) ale niečo som začal cítiť k nej, ale už postupne skúšam nato nemyslieť a ukončiť to v hlave. Príde lepšia, bude lepšia.

Ja som veril v nej, že sa mi podarí s ňou vzťah. Ešte síce nič nieje stratené, ale ako som spomínal, bodajby a rozhodla za mna, ale dokým neukončí minulosť, nebudem vedieť s ňou niečo začať. ANi ja som nevedel ukončiť minulosť s tým bývalým kamarátom na barlách. Kurva vela som sa trápil vtedy. Ty alebo niekto mi to hovoril, že dokým nedám tomu koniec, teda že neprestanem nad tým premýšľať, teda neukončím to v hlave, že skončilo sa to, ukončím toto, začnem odznova všetko, tak sa mi nebude dariť ani v živote. Našiel som túto babu po 3 rokoch. Konečne som objímal nejakú babu, vieš aký príjemný dobrý pocit to bol pre mna? Ked teraz toto píšem sa mi plakať chce.. neskutočne dobrý pocit to bol.. chce sa mi plakať, lebo ma to bolí, obľúbul som ju.. Neviem ako nadviazať s ňou komunikáciu.. opýtam sa jej toto a hento ale ona sa mna neoopýta nič.. tak potom o čom to je? chápeš ma však??

Nieže som namotaný, ale nechápeš ma? strašne som sa s ňou dobre cítil. Konečne som objímal nejakú osobu po 3 rokoch. 5x sme boli vonku, 5x. Došla za mnou 2x. chcela ma prekvapiť.. Ja verím tomu že sa nájde nejaká normálna žena, a že si budem s ňou rozumieť.. ja stále verím aj v nej, že zázraky sa dejú, a možno sa pošťastí a rozhodne sa za mna.. ale vravím, to by musela najprv ukončiť minulosť, aby som s ňou niečo začal.. Takže nemám jej napísať že nech mi napíše že ako sa rozhodla? Ona vie že som pre nu urobil všetko a že je to na nej, ona to písala, že už je to len na nej. Ako nabrať sebavedomie?

Bolí to už teraz. Prečo že urobiť hocičo je horšia možnosť?

Mohli by sme sa niekedy stretnúť? veľmi rád by som ťa vypočul aj osobne.. by som sa s tebou tak povyprával.. neviem či by si chcel.. nechcem ťa otravovať, ale ty mi stále pomôžeš a dakujem ti zato.. normálne mi slzy vyšli že takto mi pomôžete a hlavne ty stále, vďaka..
  23. 23
    Wewo

27 ročný muž

"...ale nechápeš ma? strašne som sa s ňou dobre cítil. Konečne som objímal nejakú osobu po 3 rokoch..."

no ved! Ty chces aby si myslela ze objimas nove dievca kazdy mesiac :D a nie po troch rokoch a zrutis sa ked ti to nevyjde, lebo sam si asi veris tak, ze dalsiu budes znova objimat za tri roky :D

Ty sa naozaj aj po tom co ti vsetci 30x povedia ze jej nemas nic pisat, spytas ci jej urcite nemas napisat? Nie nemas. Tento """"vztah"""" uz nezachranis, ale mozes sa z neho bud poucit, alebo ani to nie.

"Našiel som túto babu po 3 rokoch. Konečne som objímal nejakú babu, vieš aký príjemný dobrý pocit to bol pre mna? Ked teraz toto píšem sa mi plakať chce.. neskutočne dobrý pocit to bol.. chce sa mi plakať, lebo ma to bolí, obľúbul som ju.. Neviem ako nadviazať s ňou komunikáciu.. opýtam sa jej toto a hento ale ona sa mna neoopýta nič.. tak potom o čom to je?"

no o tom to je ze citi presne to co si napisal - ze si KONECNE objimal nejaku babu a teraz sa ti z toho chce plakat ze uz ju objimat nebudes :D ze si bol omnoho viac citovo investovany nez ona. Ja uz ti nemam co povedat bez toho aby som sa opakoval.

Kasli na nu a nabuduce, s inym dievcatom(!) sa aspon trochu snaz posobit ze to nie je prve dievca za velmi dlhu dobu ktore si vsimlo ze existujes a ze budes velmi nestastny ak z toho nebude to co si cakal. Inak u nej zaujem zabijes tak ako u tejto.
  24. 24
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo verím tomu že nájdem skorej dievča vedľa seba. Prečo by som nezachránil? Ináč mám jeden nápad. Zajtra jej napíšem že som pri jej ulici že sa chcem s ňou porozprávať. Len tak ju zblázniť vieš. Keď by išla, tak pôjdem tam.

U nej som s cim zabil záujem? Ved ma ma strašne rada stále ako predtým. Rozdiel je v tom, že prišiel do toho jej bývalý

25. 25
    Wewo

27 ročný muž

@24 ok po tomto uz neverim ze nie si troll a citim sa dost blbo ze som sem vobec nieco pisal. Nikto nemoze byt az tak blby :-/ you won this time
  26. 26
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo ale cim zabijem o ňu záujem? To nechápem. Ostatne som pochopil
  27. 27
    Wewo

27 ročný muž

Ja som skončil. Všetko som ti napísal úplne po lopate. Si troll alebo úplný retard a v oboch prípadoch tu už nebudem viac strácať čas.
  28. 28
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo vieš som Maďar potrvá mi dokym všetko pochopím. Už som pochopil, vysvetlil mi to niekto. Diky
  29. 29
    Wewo

27 ročný muž

Nie, to nie je tým že si Maďar, že ťa po tomto všetkom ešte napadlo jej napísať že ju čakáš na jej ulici a chceš sa porozprávať. To musíš byť úplne mimo. Snáď ti ten niekto vysvetlil aj to.

Už tu prosím niekto preberte štafetu...
  30. 30
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@wewo stalo ti to za tieto siahodlhe litanie ? :D ale palec hore predsa len za to, ze si v kutiku duse stale dufal, ze to moze byt aj pravda :D
  31. 31
    Surfrock89

30 ročný muž

Sa musíš fakt nudiť
  32. 32
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo urobím to tak ako si povedal. Kašlem na ňu
  33. 33
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

ctrl+ f zohrial
    0/0

nic moc
  34. 34
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@wewo ty si mega chlap!!!! Kedy ma zoznamis s maminou? :)
    To co si mu napisal je trefne.
    Keby si mu chcel dat na drzku, tak ma volaj , lebo on za mnou nedojde :D
  35. 35
    Christiano_301

22 ročný chalan

@campino ani neprídem
  36. 36
    Christiano_301

22 ročný chalan

@campino ani neprídem
  37. 37
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@wewo Ak si nepoučil jeho tak aspoň buď na seba hrdý, že mne si oči otvoril. Ďakujem. :)
  38. 38
    Christiano_301

22 ročný chalan

@emzaaak poučil ma. Ma pravdu. Nebude s ňou nič. Jebem na ňu
  39. 39
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@christiano_301 No to som zvedavý. :D Ale stále pokračuj vo svojich troll fórach. Nemám čo robiť vo voľnom čase. :D
  40. 40
    Christiano_301

22 ročný chalan

@emzaaak jedna osoba tu vie že nie som trol :) takze len pokračujte ďalej hovorte ďalej že som troll
  41. 42
    Marcello1111

32 ročný muž

už včera som ti napísal, nájdi si chlapa...
    s tým si aj dnes mohol ísť na rande, pivečko, rum, nejaké pohladenie po kolene a usmiaty domov...
    ráno vstanem a s radosťou do práce na lisingovom aute...
    život ako z pohádky...
    takto sa len stresuješ pre kus ochcaného masa....

@wewo ako bolo na koncerte s máti?
  42. 43
    Christiano_301

22 ročný chalan

@marcello1111 prestaň prosím ta robiť si so mna srandu.
  43. 44
    Marcello1111

32 ročný muž

@christiano_301
    som gay, bolo by asi pridrblé dohadzovať ti ďalšiu pičmenku, ktorá si ťa nezaslúži....
  44. 45
    Christiano_301

22 ročný chalan

@marcello1111 je mi jedno čo si. Pomohol si mi nieraz aj ty, beriem to, diky, ale srandu si so mna prosím nerobte
  45. 46
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Dik za zmazaný koment. (thumbs) Tak znova. Písal som o tom, že občas sa mi zdá, že tieto veci sa ti reálne môžu diať, len pochybujem o tebe vo chvíľach ako s tým fórom o istej telesnej tekutine zmiešanej s krvou. ;)
  46. 47
    Marcello1111

32 ročný muž

@emzaaak
    ale chris neklamal s tou krvou, je to možné...
    Pozoooooooorrr!
    https://www.erekciablog.sk/krv-v-ejakulate/
  47. 48
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

wewo múdro vraví
  48. 49
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

@marcello1111 Nehovorím, že to nie je možné. Hovorím, že to písal tak ako to písal a vyznelo to ako že je trol.