Fórum pridal Gombík35, 21. 10. 2018 00:47 do kategórie Nitra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tesco nonstop

0
Gombík35

19 ročný chalan

Nebývalo tesco nonstop ? alebo to bol len môj sen. Poprípade nejaké večierky v Nitre ? Mám strašnú chuť cocacolu a nevie kde teraz zoženiem :/
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Neviem, ale isto sa dá vyguglit. Coca colu zozenies ľahko v krčme alebo herni, z ktorých niektoré sú isto otvorené aj teraz
  2. 2
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

bývalo, nie je
  3. 3
    Freewriter

32 ročný muž
    Košice

Ved je nonstop. Nonstop od 6tej do 10tej.
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

pumpa
  5. 5
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ak sa nic nezmenilo tak na mostnej je vecierka.
  6. 6
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

tvl, to su temy.... keby neexistoval internet, asi skapeš smädom (hehe)
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

@salora :D :D :D
  8. 8
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

tvl chuť na cocacolu. Tu najväčšiu sračku :D ... ale nie... ved omg benzinky su všade, krčmy, bary, a neviem čo...
  9. 9
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@wistingher asi si este nebol v Nitre? :) to je stoka kde si rad ak sa po 7 vecer najes.
  10. 10
    Gaaspi

38 ročný ujo
    Galanta

V každom väčšom meste teda Nitra, Petržalka, dokonca aj Dunajská Streda mali kategóriu Tesca ktoré boli nonstop ale už to zušili. Ale také veci ako malinovky, pivo, bagety, to všetko je k mání na pumpách (na ktorejkoľvek) aj cez štátny sviatok keď sú potraviny zatvorené.
  11. 11
    Gaaspi

38 ročný ujo
    Galanta

@tommyhot ešte aj cez deň je to problém. Keď som bol v Nitre, som sa čudoval že ako málo je fastoodov. Som myslel že vo väčších mestách je bagetéria či kebab na každom rohu...
  12. 12
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@gaaspi z nejakeho dovodu je Nitra sluzbami na tom horsie ako hociktore 50 tisicove mesto.