Fórum pridal Ucitelka, 25. 10. 2020 11:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tešíte sa už na čakanie v rade na otestovanie na covid?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Mne je to uplne jedno. Odstojim si v rade hodinu aj dve, potom ta tyčinka, ale bolo by mi jedno aj očkovanie či čipovanie. Som ouca
  2. 2
    Yoss

29 ročný muž

čo nám už iné ostáva? nebudem si platiť 10 dní odvody do zdravotnej a sociálnej z vlastného
  3. 3
    Ucitelka

44 ročný ujo

Máte už prichystaný playlist? Prípadne kúpene krížovky? Knihu, ktorú za ten čas prečítate?
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Tak som z menšej obce tak dúfam že tam nebude veľa ľudí (?)
  5. 5
    Swamper

39 ročný ujo
    BA

Týždeň čááás , meh
  6. 6
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Neteším nerád čakám :(
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Neviem co mam robit nechcem ist ale neviem ci nepojdem :(
  8. 8
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

U nás by malo byť na každý deň na jedno odberné miesto okolo 340 ľudí. To nie je až tak veľa. Ak ľudia nebudú píče a nenahrnú sa tam v jeden deň.
  9. 9
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    blame it on me. I really don't care

nestojí sa v rade, všetko je to logisticky zvládnuté na 1*
  10. 10
    Dedee

12 ročný chlapec

Prečo tu šíriš takéto bludy ty kotlebovolička? O akých radách to hovoríš???
    Už som sa bol pretestovať 2 krát a vždy som bol do 5 minút hotový vrátane výsledku testu.
    Pán Matovič s armádou to zvládli skvelo.

#spolutozvladneme
  11. 11
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Ja už teraz stojím v rade, aby som bol prvý!
  12. 12
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

bojím sa že mi streknú do anusu nanobotov a tie mi zmenia DNA a potom sa zo mňa stane kiklop ktorý bude pracovať pre CIA
  13. 13
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Ako dobrovolnik nebudem musiet stat v rade :D uz aj mam dohodnute odberne miesto na ktorom stravim asi milion hodin
  14. 14
    Br4nisl4v

16 ročné dievča
    [bɜːdz æni] Birdzany Vianočné

@10 presne, presne! My so sestrou sme boli na odbernom mieste pánovi premiérovi a aj pánom príslušníkom armádneho zboru dokonca aj pofajčiť, samozrejme všetci sme sa tvárili, že sú to naši miestni chalani z ulice, nakoniec, boli v tých mimikri bielych oblečkoch, v ktorých nevieš, kto vlastne je, ale my sme Igora rozoznali dôverne podľa ...
    toho, že mal za sebou dve urastené dvojmetrové gorily a tiež chceli.
    Každopádne, situation win-win-win, ľud spokojný, že vie, na čom je, teda tak im bol býval Igor sľúbil, chalani ešte spokojnejší, že aj im sme odobrali, nielen oni odoberali, no a my so séfrou sme najspokojnejšie, lebo teraz môžeme o tom na Birdz napísať a pochváliť sa, aké sme skvelé

#spolu-tu-vládneme
  15. 15
    Annyejnji

22 ročné dievča

@10 rozmýšľam, či ľudia, čo hviezdičkovani to vzali ako vážny príspevok (:
  16. 16
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

Najviac top je, ze sa mi konci buduci pondelok HO (striedame sa) a vymyslam taktiky, ako si ho predlzit... Prijimam tipy!
  17. 17
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Áno, strašne sa na to teším! To bude jeden z najlepších dní v mojom živote! :D budem v jeden deň s kopou (potencialne nakazenych) ľudí. Vzhľadom k tomu, že posledné týždne nikam nechodím a vôbec s nikým sa nestretávam, som len doma, tak to bude prijemná zmena 0:) (v preklade to znamená, že neviem, či na to testovanie vôbec pôjdem :/ ale som vďačná ľudom, ktorí to chcú (resp. z nejakého dôvodu musia) podstúpiť....
  18. 18
    Autistik

27 ročný muž

Kto by sa na to tesil? Tak, ale planujem ist na testovanie.
  19. 19
    Majky538

25 ročný muž

lepsi by bol hashtag .. #spoluSaZacipujeme, nenavratne alternute DNA :D