Fórum pridal Cccp, 12. 10. 2017 15:29 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Testosteron

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Uzivam ho v injekciách a v tabletkovej forme. Uplne sa mi zmenil zivot, skuste to chlapi odporucam. Zeny sa za mnou otacaju, som krajsi, muznejsi, svalnatejsi, viac zarastam, lepsi hlas mam, vyssiu aktivitu, zvacsili sa mi pohlavne organy. Skuste to!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Ja užívam Vladkosteron, odvtedy šoferujem jak dábel, v jednej embéčke odveziem celé futbalové mužstvo a kradnem jak drak! A hlavne babky sa za mnou otáčajú a vyjadrujú mi podporu.
  2. 2
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@riddler fakt nesrandujem (hehe). Testosteron neni droga ale muzsky hormon, a ked clovek ma zvysenu hladinu testosteronu tak by si sa divil ake to dokaze zazraky. Ja ked som bol na diskoteke a tancoval som na parkete tak vsetky zeny sa na mna pozerali, a bolo vidiet ako ma žeru pretoze vedeli ze mam v sebe ten testosteron. Uplne ine pohyby a vystupovanie v tanci som mal, ako ked som ten testosteron neuzival.
  3. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Ved ja tiež nesrandujem. Odvtedy čo užívam Vladkove hormony som celý nejaký viac potetovaný a tancujem svižne ako srnka na hrane zákona spolu s kamarátmi z mafie.
  4. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

aj ja ho uzivam

aj ja viac zarastam
  5. 5
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

ak sa na teba zeny viac divali, tak si si pichol asi krokodila miesto testosteronu
  6. 6
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

co si kokot.

akoze ano, testosteron ma tie efekty a pocitujem to tiez, akurat ho... produkujem o_O vysadis tabletky a uplne ti to narusi hormonalnu rovnovahu. Chvilku si fajn, ale z dlhodobeho hladiska si iba skodis, je to ako ficat si na drogach.
  7. 7
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@wewo @cccp urcite len trolluje

btw ak mas v tele privysoku hladinu testosteronu telo ti ho zacne aromatizovat na estrogen takze ti to nezvysi muznost ale naopak stane sa z teba zena s penisom. Zacnu ti rast cecky (gynekomastia) a uklada sa ti podkozny tuk. Takze spolu z testosteronom treba uzivat aj medikamenty ktore tlmia aromatizaciu http://profi-roids.com/anti-estrogen-drugs dalsi problem je sa tym potlaca prirodzena tvorbu testosteronu takze sa ti scvrknu vajca atd a potom ti este hrozi rakovina.
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A predtym si bol bez testosteronu..ty chudatko (rofl) 0:) (hehe)
  9. 9
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession odkedy beriem testosteron tak komentujes moje temy, predtým si sa somnou ani nebavila, aspon vidis aky to ma vplyv (hehe)
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp ty si teraz neber moje komenty az tak k srdcu....:D ja komentujem vselico..aj netestosteronove osoby 0:) (rofl) 8-) (hehe)
  11. 11
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession nic co pises si srdcu neberiem neboj (hehe)
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp ja len preto ze si tak vyzeral (hehe) (rofl)
  13. 13
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

@9 :D:D:D:D:D:D
  14. 14
    Paria333

25 ročný muž

@xxar3s akurát že napríklad genotropin alebo turinabol obsahuje látky ktoré práve zabranujú tvorbe estrogenu,

Rasták ako genotropin by sa mal užívať s 2 prestavkami za týžden a aspon pol roka aby sa dostavili nejaké výsledky. Po vysadený sa telo dostane do takzvaného okna a tam je rad na peptidy.

Tieto veci majú iné negativne účinky kôli ktorím sa 5minút slavy neoplatí. Ano ideš ako stroj 3 treningy do dna ale...
  15. 15
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

jak decko som absolvoval testosteronovu kuru. dva mesiace mi bohate stacili.

ale vidim, ze niekomu chyba cely zivot...
  16. 16
    Xy12345

24 ročný chalan

@cccp asi ta sklamem... ja mam testosteron nad normu (bohuzial aj ked neuzivam nic, aj ked to nastastie nieje chorobne) a okrem toho ze mam o dost hrubsi hlas, mafiansky krk a slachovite telo (aj napriek mojmu ubohemu zdravotnemu stavu a vahe) a ze sa mi paci skoro kazdy 3ti zadok nevidim viac menej ZIADNY pozit efekt... naopak mam poruchu imunity a cital som nejake studium ze testosteron nad normu ma z dlhodobeho hladiska negativne ucinky na imunitu .... fakt vobec nesrandujem, a ak ti to pomaha na psychiku a cecky a tak, tak chod endokrinologovi, on ti spravi testy a ked ti vide pod normu tak ti da lieky a ono sa to upravi, tie lieky zas tiez niesu ziadna otrova :D