Fórum pridal Newcomer, 8. 1. 2017 16:55 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ti, co su na internatoch, mate nahodny alebo pravidelny sex s niekym??

0
Newcomer

24 ročné dievča
Sodoma

Plati u vas, ze na internatoch je*e pomaly kazdy s kazdou?? Alebo uz ani nie, a kazdy sedi za PC, smarphonom a pod a neriesi opacne pohlavie?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sheistheone

26 ročná žena
    Bratislava - Praha

mna skor na internate prekvapilo to, ze tie najvacsie pobehlice su vacsinou take tiche sede mile mysky o ktorych by som to nikdy nepovedala a naopak, take tie ktore kazdy odsudzuje pohladom su vacsinou nepravom odsudzovane...ale tak nebudem generalizovat
  2. 2
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@sheistheone áno lebo "sivé šede myšky-škarediaky-obyčajniaky-nudniaky" si musia niečo dokazovať :D
  3. 3
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

@sheistheone definuj sedu mysku :D mne je jasne, ze nesebavedome dievciny idu s kazdym, ale mne pride, ze dnes su nedebavedome len tlste a v ksichte skarede zeny :D
  4. 4
    Method

hrá sa, že má 0 rokov
    Kalokagatia ;-)

@sheistheone jj,to tak byva ;D
  5. 5
    Void

13 ročné dievča
    48.911464, 2.740322

kedysi sme spolu všetci šťastne trtkávali, dnes už len všetci čumia do tých smartfónov... ach táto dnešná generácia
  6. 6
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

*Vložte náhodnú generalizáciu*... ale tak nebudem generalizovať
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Co je nahodny sex? Idem si do chladnicky a aha, zrazu trtkam?

:D

Jo a tesim sa na mizogynne pindy, ako sa skarede sprtky v teplakoch kurvia, podme podme.
  8. 8
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Možno riešia rovnaké pohlavie.
  9. 9
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

@narazuvzdornaa to je, ze sa so spolubyvajucim vyberiete zoznamit sa so susednmi, a zrazu sa date do reci, spolu pijete, a tak nejak skoncite v posteli :D alebo sa nachodbe das do reci s nejakym suhajom, a ten ta len tak nevinne pozve k sebe na izbu na caj :D a po sexe, si date mozno este repete a tym to konci
  10. 10
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

akože, za 3 roky bývania na rovnakej izbe ani netuším kto býva vedľa a okolo. Žiadne party a žiaden sex. Ani o nikom takom neviem, kto by sa nejak intrákovo kurvil. Toto sa robí len vo filmoch, nie
  11. 11
    Peter151

25 ročný muž
    Trenčianske Teplice

@newcomer ano toto sa velmi casto deje " vyberiete zoznamit sa so susednmi, a zrazu sa date do reci, spolu pijete, a tak nejak skoncite v posteli"
    ..a mne to skoro vobec nevadi ale tie skurvete reco okolo toho ma nebavi pocuvat ako to ptm kazdy rozobera a posudzuje to by som vrazdil...
    a koniec koncov preco nie ? ak by sme boli duchovne menej zakomplexovane bytosti preco by sme to nemohli robit castajsie a s viacerimi len tak, ved mozno by bol svet krajsi, a nerobit halo z nevery, a kto pozna festival Burning Man popripade na nom bol tak asi vie ako vyzera raj no...
  12. 12
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

3 roky som byvala na intraku a toto ma obchadzalo
  13. 13
    Koprdil

24 ročný chalan
    Bratislava

Na stredoskolskych internatoch to tak fungovalo, ale na vysokoskolskych som o takom niecom ani len nepocul, tam bola nuda, sa len ucilo :)
  14. 14
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Poznám AŽ jednu osobu, ktorá je taká. A z jej rečí viem, že niečo také existuje, ale keď to človek nevyhľadáva (alebo nechodí do Unique :D) tak sa k tomu veľmi nedostane.
  15. 15
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Ja neviem, kde je tá hranica, kedy ide o "spávanie každého s každou" a kedy len o "kamarátstvach s výhodami"? Kadejakých ľudí som za tie roky na intráku spoznal a nepotreboval som ich len podľa tohoto nejako hodnotiť.
  16. 16
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

Nic take
  17. 17
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

pravidelne s priateľom (hovorím už o časoch minulých)
    bol to síce len intrák SŠ..ale nemám pocit, že by tam každý s každým ondil..možno sem-tam sa stalo...ale väčšinou boli ľudia popárikovaní :D
  18. 18
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Na intraku som sexovala len s frajerom a ani neviem o ziadnych grupacoch ba ani 'nahodnych sexoch' co by tam pravidelne prebiehali. Vsak to ani nejde omg, vacsinou tam mas na izbe spolubyvajuce a ked nahodou nemas, vzdy riskujes ze sa kedykolvek mozu vratit, ziadne sukromie, papundeklove steny - intrak je celkovo velmi nevhodne miesto pre sex.

@2 - povedala ta krasna a zaujimava
  19. 19
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

ak sa počíta že so mnou niekto pravidelne vyjebe, tak áno mám pravidelný sex s niekym
  20. 20
    Subarnica

20 ročné dievča

@aventine si prvý človek po strašne dlhom čase čo používa slovíčko papundekeľ :D