Fórum pridal Wistingher, 19. 6. 2019 21:09 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tí ktorí s niekym chodíte/chodili ste :

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Máte aj tzv. hluché dni? ... keď napr. sa vôbec nestretnete, nenapíšete si, alebo si napíšete jednu správu,....napr. že idem do roboty ráno a potom nič...
Alebo ako dlho ste boli vo vzťahu a bez kontaktu so svojim partnerom? (neratajme planovane vylety)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

hej, s jednym som to take mala, ale vztah skoncil skor ako sa zacal :D
  2. 2
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kedže bývame spolu, tak to dosť dobre nejde (: ale máme také chvíle, že sa zavrieme každý do jednej izby a nevidíme sa trebars aj cele poobedeie alebo cez weekend aj cely den... ale to hlavne kvoli praci a tak... v osobnom kontakte inak mame prestavky pomerne casto, opat kvoli praci ale o to viac si piseme... takze sme v podstate v kontakte stale (hehe) uplne bez kontaktu sme boli max. asi 8 dní...
  3. 3
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

su dni, ked spolu vobec nie sme, ale vzdy si piseme :)
  4. 4
    Bebekex

26 ročná žena

ked sme od seba- ze napriklad sme oddelene na vylete,sluzobke, doma jednotlivo tak nie sme nonstop v kontakte
  5. 5
    Volander

19 ročný chalan

Áno, sme poväčšine už dospelí ľudia a život môže byť niekedy zložitý
  6. 6
    Danerine

21 ročné dievča

S bývalým tých dní bolo viac než dosť, s terajším si vždy píšeme, nehovorím že každú chvíľu ale napíšeme si tak random, že čo práve robíme alebo tak
  7. 7
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

áno, hlavne keď má nočné :D on je v noci hore a cez deň spí a potom vstane a zas nočná :D takže iba večer páru správ
  8. 8
    Majmarad

36 ročný ujo

@zelinka netopier? :D
  9. 9
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Nebol by som s osobou, s ktorou by som musel byť každý jeden skurvený boží deň v kontakte. Som taká povaha... občas potrebujem pauzu od interakcie s ľuďmi a to zahŕňa úplne každého.
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nechodim a nechodil som ale tak asi take dni obcas ludia potrebuju ked uz maju vztah
  11. 11
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Práve tieto hluché chvíle viedli k tomu, že sme sa rozhádali, lebo aj týždeň sme sa nevideli ani si nepísali... A potom keď som jej napísal tak som bol ešte za otravného idiota.
  12. 12
    Wewo

26 ročný muž

uplne hluche asi nie
  13. 13
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

občas áno, ale vždy viem aspoň čo v ten deň robí a čo plánuje a on zasa o mne to vie
  14. 14
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

nie... to by sme museli byt niekde na konci sveta bez signalu, aby sme si nenapisali (a strasne by mi to chybalo).
  15. 15
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

nie, vždy si aspoň napíšeme, zavoláme :)
  16. 16
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Hej, ale to bol taký hračkársky vzťah. :D
  17. 17
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

my spolu zijeme ale ked idem niekam prec alebo ideme separe na vikend k rodiom tak to preferujem, max si zavolame na dobru noc