Fórum pridal Kapuera, 24. 3. 2020 18:59 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

TINDER

0
Kapuera

tvári sa, že má 3 roky

napíšte svoje najzábavnejšie/najWTF/najlepšie historky z Tindru, či už z písania alebo zo stretka:)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Nikdy som to nemala.
  2. 2
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Haha, to sa tesim na citanie :) Ja som tam vlastne vzdy stretla super chlapov, ale je fakt, ze som si vzdy s nimi najprv nejaku chvilu pisala, pripadne sme si zavolali, co vyselektovalo uchylov a az potom sme sli von. Bolo z toho aj par vztahov, dodnes rada spominam, ale nemam sa s cim divnym alebo vtipnym podelit :D
  3. 3
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

dal som super like či čo to bolo šefinkovej asistentke :) bez zhody :D ake nečakane D:
  4. 6
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

chalan, ktorý mi ako prvé povedal, že má vyššie IQ ako jeho mama, lebo ona robí "iba" sanitárku v nemocnici a on študuje psychológiu, je vedecký pracovník a robí na projekte, ktorý skúma teplotu spaľovania tabaku vo vodných fajkách

po asi 10 minútach som zistila, že robí v čajovni a pripravuje vodné fajky, a o rok by možno mohol študovať psychológiu, keby ho prijali (bol september, takže sa ešte ani neposielali prihlášky) :D
  5. 7
    Daidalos

26 ročná žena

raz mi týpek z tindru došiel na cviko v škole... ako vyučujúci :D
  6. 8
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

nvm nemam, nemal som mam z toho obavy :D
  7. 9
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

@goldenbeach Superlike je zlo, asi 5x som ho dal omylom keď som si chcel posunúť na ďalšiu fotku (hehe)
  8. 11
    Limitles

8 ročný chlapec

Nuda otrava chodim tam len screenshotovat popisky, a skusenost ..no to by bolo na standup
  9. 12
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

S jedným dievčaťom si odpovedáme každé 3 mesiace. Zatiaľ 4 správy :D
  10. 13
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nemam ani som nemal tinder
  11. 14
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Severny pol

najvtipnejsie je, ze tam este stale som aj napriek tomu, ze som tam za 5 mesiacov (kriste, to uz tolko??) nenasiel nic, co by ma oslovilo. za cely ten cas som swipol doprava tak cca 20-30x, z nich to bol obvykle match a ten som nasledne zrusil tak po desiatich spravach, lebo to boli s prehladom tie najmenej zazivne konverzacie akych som bol kedy sucastou.

tinder zo mna spravi gaya. alebo midnighta. este neviem.
  12. 15
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Severny pol

j a aby som nezabudol, nech ziju cestovanie, jedlo a vino! do pice. ale hej, je to kratsie a jednoduhsie nez napisat "nemam ani len akykolvek naznak osobnosti".
  13. 16
    Kerrang

28 ročný muž

Tinder síce mám, ale žiadne také historky nemám, lebo tam je to veľmi problematické aj niekoho spoznať a dá sa povedať, že ho už ani nepoužívam ...zrejme ho vymažem
  14. 19
    Majky538

25 ročný muž

@notmehofejk uz som sa bal, ze som jediny divny, ked som dal swipe par krat zo 100.. :D

Radsej niekoho stretnut vonku ako pred tym vypisovat alebo hodnotit niekoho na zaklade par fotiek, ktorych kvalita je casto velmi uzasna. Btw, matche sa tam dali pozerat aj bez premium a ked som zistil, ze sa tam da dohladat presny vek a ake ma clovek spolocne stranky na FB tak som to zmazal. No privacy.