Fórum pridal Wera55555, 23. 2. 2010 21:20 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tip: Najrýchlejšia samovražda

0
Wera55555

22 ročné dievča
<b>in point "one" <b></b></b>

Aký je podla teba najrýchlejší a najlepší sposob samovraždy?

Teda alebo si predstav,že saproste mujsíš zabiť...Ako by si sa zabil?

Tu ide o metódu a nie dohadovanie sa že či by si musela ači nie:P:P:P
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nihili

25 ročná žena
    Fairytales

Lyžičkou.
  2. 2
    Fr4nk1

23 ročný chalan
    <b>Vancouver ♥</b>

Jedna strela do mozgu, je to rýchle a ani to nebolí veľmi.<br />
    <br />
    Ale inak jednoznačne skok z mrakodrapu, vždy som chcel vedieť aké to je dlho padať a by som aj šiel na nejaký z mojich naj mrakodrapov a by som si ich ešte pred tým pozrel. ;)
  3. 3
    H8u

23 ročné dievča
    Štefanov

Otrávila by som sa, liekmi.
  4. 4
    Anussqqa

22 ročné dievča

Cyankály :P teda, skôr sa mi páči to slovo :D <br />
    Ináč smrť zastrelením nie je zlá...rýchla, bezbolestná...od smrti upálením a utopením by som zas ušetrila každého
  5. 5
    Black_soul

24 ročné dievča
    ...neverhood...

@H8u asi najzdĺhavejší proces<br />
    <br />
    ja pod vlak alebo búchačka (ale to je nespoľahlivé, keď sa zle trafím zostane zo mňa akurát tak kripel)
  6. 6
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

inak toto zaujima aj mna ...dajte nejake tipy
  7. 7
    Nihili

25 ročná žena
    Fairytales

...ale srsly, keď už musíš riešiť takéto hlúposti - granát, do úst, a vytiahnuť poistku. Rakvu ti síce neotvoria, ale spoľahlivé to teda je...
  8. 8
    Takemeaway

25 ročná žena
    Bratislava

Nieco radikalne co ti zaisti ze sa po smrti urcite este niekde nepreberies, napriklad v hrobe. Takze predavkovanie ajked je to bezbolestne je blbost, minimalne gulka do hlavy, pripadne cely zasobnik :)
  9. 9
    Fxx

24 ročný chalan

@black_soul to nie je pravda<br />
    <br />
    Tiež asi lieky,alebo zbraň
  10. 10
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

Zbran alebo skok z velkej vysky, hovori sa ze si ho vacsinou neeuzijes lebo po ceste dostanes porazku zo strachu :D
  11. 11
    Wladi

28 ročný muž
    zapadnuta prachom

http://img638.imageshack.us/img638/9082/1852659699.jpg<br />
    tunak obesit sa
  12. 12
    0mega1

10 ročný chlapec
    Divoký západ.

@nihili @1 akurat si mi pripomenula jedno genialne video :D:D<br />
    <br />
    http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y
  13. 13
    Nihili

25 ročná žena
    Fairytales

@0mega1 :presne to ma napadlo, keď som videla túto diskusiu, nemohla som odolať (rofl)
  14. 14
    0mega1

10 ročný chlapec
    Divoký západ.

@black_soul musis brat aj ohlad na rusnovodica.. nezabijes len seba, ale i jeho svedomie
  15. 15
    Pershing363

28 ročný muž
    Bratislava Vrakuňa-Petržalka

Pistol, len clovek musi spravne mierit...<br />
    <br />
    obesenie je fajn iba ked sa zlomia vazy, inak sa pomaly zadusi a trepe na slucke...<br />
    <br />
    Lieky...u liekov to je otazne, clovek si musi dobre nakombinovat lebo zvacsa si iba poskodi pecen a je to este horsie...<br />
    <br />
    Vlak, pochybujem, ze ked sa vyruti z obluka motorova masina tak clovek neumrie strachom...<br />
    <br />
    skok z vysky,...clovek umrie strachom ked pada dole a ani to nie je iste, niekedy sa deju zazraky...<br />
    <br />
    To co zas ja vypisujem? :D
  16. 16
    Foxhound

28 ročný muž

Propán-butánová bomba + vrece na odpadky = painless death
  17. 17
    Chernobyl

27 ročný muž

Dam povedat aby zacali rozoberat sarkofag cernobylu.Je tam 100kg plutonia 1mg staci aby cloveka to zabilo.No chcem povedat ze by zomrelo 1OO milionov ludi najma slovensko
  18. 18
    Cestovatel333

26 ročný muž

porážka
  19. 19
    Cestovatel333

26 ročný muž

vynervuj sa brutal aš ti prasken v halve nejaká žilka a jebne ťa ....
  20. 20
    Galinka

27 ročná žena
    ktoré si umelo dvíha ego

@nihili Lyžičku nepripomínaj, vždy keď si teraz na to spomeniem, cítim údery lyžičkou, aj keď ma ňou ešte nikto neudrel!
  21. 21
    Mm47

25 ročný muž

Bud v strede ked to vybuchne ;-)<br />
    http://www.roumazeilles.net/news/fr/wordpress/wp-content/uploads/atom_bomb.jpg
  22. 22
    66janica6

23 ročné dievča
    Bánovce nad Bebravou

@Pershing363 Lukas! to co tu pises? :D tasnem ti? :D
  23. 23
    Narazuvzdornaa

21 ročné dievča
    BA/KE

KCN.
  24. 24
    Reddwarf55555

23 ročný chalan
    Michalovce

Sadnut do auta a otestovat ci vyrobca neklamal o maximalnej rychlosti...
  25. 25
    Dogyno

25 ročný muž
    Bratislava / Nitra

poriadne audio, vytocit volume doprava, pretaktovat a posadit sa medzi 4 mega bedne... mozno to pride XD
  26. 26
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

@Pershing363 si to mimoriadne skvelo rozanalyzoval (rofl)
  27. 27
    Delioncourt

32 ročný muž
    ostatné

Kedysi existovala stranka so zaujimavymi sposobmi na zabitie. Mne v pamati ostal tento. Strcit do kazdej nosnej dierky ceruzku a udriet hlavou o stol.... vraj to funguje...
  28. 28
    Delioncourt

32 ročný muž
    ostatné

Kedysi existovala stranka so zaujimavymi sposobmi na zabitie. Mne v pamati ostal tento. Strcit do kazdej nosnej dierky ceruzku a udriet hlavou o stol.... vraj to funguje...
  29. 29
    Ejo333

22 ročný chalan
    Banská Bystrica

Kedysi som si robil .. em .. nazvime to prieskum na ne nete a po zvážení všetkých možných spôsobov... pokiaľ nemáš známeho lekára alebo dostatočné zručnosti na okrednutie lekárne tak ej to márny pokus ... lebo jediné rozumné riešenie je otrava liekmi .. je bezbolestná ... <br />
    problém je že tie najlepšie sú vždy na predpis...
  30. 30
    Feex8

25 ročná žena

@2 asi tak
  31. 31
    Pershing363

28 ročný muž

@66Janica6 Cooo? :D <br />
    <br />
    @Natuska6262 No nemam pravdu? :D
  32. 32
    Torpedo08

24 ročný chalan
    kOkOtOvO

odistit granat a strcit si ho do huby :)
  33. 33
    Chernobyl

27 ročný muž

No prave som saa obesil toto pise moj duch
  34. 34
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

@Peshing363 ved prave mas srandu ...len ma to cele strasne rozosmialo (rofl) ,cela ta tvoja analyza :D :D
  35. 35
    Missewo

23 ročné dievča
    všade, kde sa dá

@0mega1 looooooooooooooooooooool :D :D :D :D :D :D to video :D :D :D :D
  36. 36
    Chernobyl

27 ročný muž

Ano @pershing363 porazil si ma
  37. 37
    Lojla

23 ročné dievča
    RA D.C.

ja by som chcela len k tym liekom, ze nie su lieky ako lieky :D zomret na dehydrataciu a uplne vysilenie od zvracania po tom, ako si zozral 3 pakle paralenu, nie ej ziadna slava, ale neico, co by ti zastavilo srdce, alebo naopak by ti ho tak rozbuchalo, az by ti odtrhlo chlopnu, to uz asi skor, aj ked ani to by smo nepovazala za zvlast rychly sposob :D
  38. 38
    Pershing363

28 ročný muž

@Natuska6262 bolo treba ukazat analyzu sposobov :D <br />
    <br />
    @Lojla paralen ta nezabije urcite
  39. 39
    Chernobyl

27 ročný muž

Uz zachadzate moc daleko staci povedat nastartujem motorovu piilu.Lieky su moc slabe aj pre mna mne by museli nieco unikatne spravit
  40. 40
    Lojla

23 ročné dievča
    RA D.C.

@pershing63 nepovedala som, ze ta zabije paralen, skor som myslela na nasledky po pripadnej otrave nim :)
  41. 41
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

rada by som zomrela v spánku :) ale ani neviem prečo keby sa mam sama zabiť tak drbnúť si nožík do brucha...neviem prečo :) bolestivé je to všetko a tak ale i tak :)
  42. 42
    Chernobyl

27 ročný muž

NAJLEPSIA SMRT JE SAM DO DYCHAT
  43. 43
    Corferatu666

24 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

podrezat si zily...len myslim, ze je to skor zdlhave, a pomerne dost bolestivee...ale je to sranda
  44. 44
    Chernobyl

27 ročný muž

Smrt je proces utrpenia
  45. 45
    Chernobyl

27 ročný muž

Smrti sa nesmieme nikdy báť, je to jen náš pozemský rád. Nikto sa nás nepýtal, či narodiť sa chceme, nikto sa nespýta, či v onú chvíľu radi odídeme. Nikto nechce ísť preč, ale nevlastníme k "tomu" kľúč. Delíme sa na ľudí, čo jedine "tam" nádej svoju videli. Na druhej strane druhí ľudia sú a pomyslieť na "to" ani nemôžu. Len šťastie a večnosť nás tam čaká, len pred nami je dlhá cesta. Potom zrazu, z nášho okolia niekto odchádza a nás zatieni pocit, že "tam" nič nechýba. Ale to my nesmieme urobiť, ďalšiu bolesť okolo seba. Čakala by tam stena, ktorá nepustila by nás "cez". Musíme tu zostať, novú radosť si získať. Raz sa s nimi stretneme, však teraz inú možnosť nemáme. Všetko zdá sa mi teraz ako klam, na ktorý práve umieram. Ale osud má sa mnou iné plány, nepustí ma do večnej brány. Nechá ma si bolesť prežiť, tie nekonečné noci zažiť. Po tom všetkom silnejší sa stanem a prestanem žiť v onom klame. S blízkou smrťou sa vyrovnám, miesto v srdci a spomienky si ponechám. Radosť i smútok znovu zažijem, ešte tisíckrát sa zasmejem. Raz, iný život zasa budem žiť, za ním dostanem tú možnosť ísť. Ale teraz tu musím ešte byť, ďalej svojím životom bez neho ísť. Miesto svoje mi tam teraz držia, ale asi pohľad na mňa ho moc mrzí. Preto pre nich radovať sa musíme, veď pohľad "tam" zhora im kaziť nesmieme.<br />
  46. 46
    Snehovavlocka

tvári sa, že má 3 roky

@27 @delioncourt :O to je drsné :D
  47. 47
    Anthvillie

27 ročná žena
    In my place

skok z vysky
  48. 48
    Heyou

24 ročný chalan
    Trnava

gilotina.. 100% bezboleste a ucinne..
  49. 49
    Tibor28

22 ročný chalan
    Bratislava

Predavkoval by som sa drogami. Nie je to najrychlejsi sposob ale urcite najprijemnejsi. Su totiz ludia ktory prezili pokus o samovrazdu skokom z vysky alebo dokonca strelou do hlavy.
  50. 50
    Klaudiqaaa

24 ročné dievča

@h8u to je veľmi pomalý a bolestivý spôsob...
  51. 51
    Milkaaa

24 ročné dievča
    Piešťany

určite by som nikam neskaaakala :D asi skorej by som si podrezala žilil, jadiný druh smrti co sa mi zdá pekný :D
  52. 52
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

@Pershing363 ja viem ,ze bolo treba ...mozno ,aby to ludom otvorilo ocka :)
  53. 53
    Finwaell

30 ročný muž
    Bratislava

http://www.i-lipa.cz/sites/default/files/Upload/knizni%20recenze/kralicek3.jpg<br />
    <br />
    http://litenky.ff.cuni.cz/img/i694.jpeg<br />
    <br />
    http://litenky.ff.cuni.cz/img/i695.jpeg<br />
    <br />
    http://www.i-lipa.cz/sites/default/files/Upload/knizni%20recenze/kralicek.jpg<br />
    <br />
    http://www.litenky.cz/img/i844.jpeg<br />
    <br />
    http://www.nekultura.cz/images/2009/literatura/prosinec/kralicek3.jpg<br />
    <br />
    http://morsefoez.web-log.nl/photos/uncategorized/2009/05/29/20060413bunny_suicide.jpg<br />
    <br />
    koho zaujíma viac, odporúčam tieto skvelé knižky :D :D<br />
    <br />
    http://www.paseka.cz/photos/0000000751_02.jpg<br />
    <br />
    a <br />
    <br />
    http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/73/l73228.jpg<br />
    <br />
    Enjoy ;)
  54. 54
    Nietzsche

37 ročný ujo
    Prešov

Tak skok z mrakodrapu by som neodporúčal, je možné že spadneš na niekoho a zabiješ jeho nie seba.:)
  55. 55
    Yasmin

22 ročné dievča
    Boston

heh ja odporucam podrezat si zili
  56. 56
    Mrhulahul

27 ročný muž
    Pezinok

myslim si, ze predavkovanie sa drogami alias zlata strela nemusi byt az taka zla... cloveku je dobre ked odide...<br />
    <br />
    alebo ten zoskok padakom. keby som si to cestouz rozmyslel, este je sanca. :)
  57. 57
    Celibezseba

37 ročný ujo
    Košice

ja doporucujem.. aj sebe zlatu davku abo anemnezu vo vani napustenu plinom CO2
  58. 58
    Anonym286

22 ročné dievča
    Bratislava

Ľudia mám na vás otázku. Každý tu píše, že najlepšia smrť je sa zastreliť zbraňou. No kde tak zohnať zbraň? Keďže tu nie som stále budem rada ak mi napíšete správu. Ďakujem
  59. 59
    Mayovia

22 ročný chalan
    Čierna nad Tisou

Mayovia, napíš koment!
  60. 60
    Mayovia

22 ročný chalan
    Čierna nad Tisou

Netreba nad vhodnou metódou samovraždy moc premýšľať, lebo tento rok pôjdeme všetcia :o) A teším sa na to... A dúfam, že aj vy keď ste na tejto stránke. Bude to krásne!!
  61. 61
    Nikemgnf

28 ročná žena
    Banská Bystrica

@chernobyl <br />
    ďakujem
  62. 62
    Corpse

24 ročný chalan
    Žilina

Ja myslím že by nebola zla smrť zastrelením ale je problém zohnať zbraň takže asi by som zvolil Nožom rovno do SRDCA :)
  63. 63
    Laci1307

35 ročný ujo
    Nitra

Noo a skusili ste uz niekto elektriku ço takto vysoke napetie aj ked bude stacit aj 380v a fakt je to super mate to aj s masàzou ..a ked raz uz chytite tie kable asi ich uz nepustite ....:)
  64. 64
    Pamiska007

18 ročné dievča
    Destination Unknown

POD VLAAAAAAAK
  65. 65
    Micenzo

23 ročný chalan
    OJBA

zastrelenie..vsetko ostatne je blbost,neviem si predstavit rezat si zily alebo podobne,na to by som asi v zivote nemal :D alebo potom pekne a slusne a hlavne bez bordelu odist zo sveta vypitim jedu :)
  66. 66
    Majo16

21 ročný chalan
    Bratislava

ja o tom píšem blogy :D ale najrýchlejšia je debilná kategoria ..
  67. 67
    Sociopat

26 ročný muž
    Ázia

Na hlavu dať igelit a podrezať zili!
  68. 68
    1fitchur

22 ročný chalan
    Liptovský Mikuláš

je pravda že som bral lahké drogy od marihuany po huby,ale som v takom stave že rozmýšlam sa predávkovať.Niekde som sa dočítal že je to príjemná smrť,ale to mi je jedno.V dnešnej dobe je lahké zohnať si aj granát napríklad,ale predávkovať sa... hm!
  69. 69
    Samuel23

30 ročný muž
    Bratislava

@lojla A co tak si dat extra silnu kavu, ma to kazdy doma. Kamarat si spravil tri silne salky, v kazdej po dve lizicky, a za 30 minut ho vliekli na pohotovost. Stravil tam tri dni no kavu si uz tak skoro nedal. :)
  70. 70
    Lojla

23 ročné dievča
    RA D.C.

@samuel23 denne vypijem ja sama tak 4-5, niekedy 6 kav, hadzem si tam tri alebo styri lyzicky, niekedy ani nedavam po lyzickach, ale ju rovno sypem z paklu... :D je to blbost, raz som s tymto experimentovala a s kamaratom sme urobili taky kavovy koktejl, ze jeden by skapal - tak sme si urobili este k tomu dalsie dva - to bola jedna zo situacii, ked som cakala, ze umriem - a som tu, nic mi neni, rozchodila som to
  71. 71
    Lenusik1415

20 ročné dievča
    Dubnica nad Váhom

Lenusik1415, napíš koment!
  72. 72
    Brano11

31 ročný muž
    Zvolen

73. 73
    Brano11

31 ročný muž
    Zvolen

74. 74
    Brano11

31 ročný muž
    Zvolen

podla mna je velmi dobre dat si na hlavu igelitovy sacok a zadusit sa. zadusenie by nemalo byt bolestive, lebo clovek postupne vydycha kislik. aby to slo lepsie, mozno by pomohlo oblepit sacok na krku lepiacou paskou.
  75. 75
    Marcinka

16 ročné dievča

podľa mňa najrychlejšia otraviť sa nejakými silnými antidepresívami abočo :retard:
  76. 76
    Lenkakosut

16 ročné dievča

Vyskočiť z okna, v noci potichučky..
  77. 77
    Mao27

21 ročný chalan

Ja vyskúšam si sadnúť na hranu mrakodrapu jebnúť do seba fľašku ginu za všetky svoje peniaze a jebnem do seba lieky ešte to poistím výstrelom z pištole do hlavy alebo emboliov tj. pichnutie si vzduchu do periférnej žily
  78. 78
    Vladoko

21 ročný chalan

nemám myšlienky na samovraždu... a som rád - prudko sa tej myšliienky bojím
  79. 79
    Paulieevans

hrá sa, že má 0 rokov

Ja by som si nezvolila najrýchlejší ani najistejší, ja by som si buď podrezala žily alebo lieky... (Také samovraždy hysteriek :D)

Alebo by som skočila pod auto, niekde kde chodia rýchlo .. a kde chodia kamióny..