Fórum pridal Dubacik, 27. 4. 2009 22:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tipy ako prestat fajčiť

0
Dubacik

26 ročná žena
Povazska Bystrica

No nefajčim tak dlho,ani nie rok a rada by som s tím sekla... zatial sa mi to uspesne dari,ale ako to vydrzat natrvalo? Chcem zmenit uplne zivotospravu a fajcenie je prvy krok... poradte :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

http://www.youtube.com/watch?v=0fqD5AMdk1E
  2. 2
    Fleshleecat

23 ročné dievča
    I love ...it

kto chce prestat prestane..kto nie-nie<br />
  3. 3
    Ribo

22 ročný chalan
    Banská Štiavnica

Mat silnu volu. Nic ine sa neda, po roku fajcenia by si nejake tazke fyzicke abstaky nemala mat. Mozes taktiez pouzit nieco ako medzikrok, napr. mnohokrat som pocul, ze vodna fajka pomohla odnaucit fajcit.
  4. 4
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

hento mame vsetci fajciari v plucach ..
  5. 5
    Zyxush

22 ročné dievča
    Nitra

ak nemas pevnu volu, nestretavaj sa s ludmi co fajcia:D aspon prvych par tyzdnov...u mna to takmer vzdy stroskotalo na tom..
  6. 6
    Flascha

24 ročné dievča
    Krajina bez predsudkov

Ak chces rpestat fajcit, prestan sa stretavat s ludmi co fajcia. Je dost tazke prestat, ak kazdy okolo fajci a ponuka:P
  7. 7
    Dubacik

26 ročná žena
    Povazska Bystrica

xhtml... kokos,tak to je pekny brutus... toto ukazat vsetkym fajciarom,mozno zo kohosi odradi....<br />
    <br />
    A inak vsetkym diki za nazory :)
  8. 8
    Pt

25 ročný muž
    Banská Bystrica

tiez som fajciar..chcel by som prestat lebo to dost leze do penazi..ale ked mam nervy..fuuu..naozaj len ta silna vola a mozno niccoretky:D:D<br />
  9. 9
    Suny

21 ročné dievča
    NR/BA

nikdy živote nebudem fajčit! je to moje moto od 4 rokoch:D a dodržujem a dodržovat budem!:)
  10. 10
    Pajon

25 ročný muž
    Stará Turá

ja som NIKDY nefajčil a ani nemienim začať :p
  11. 11
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

fuuuj, hnus, grc - celé fajčenie.<br />
    <br />
    pomôže sa proste zaťať a dosť (ako so všetkým), aj keď ja našťastie nebudem musieť nikdy toto prežívať, lebo keby som si dala do úst cigaretu tak sa v momente udusím alebo skapem od hanby.<br />
    <br />
    ale tak ty si to už viac-menej zvládla, môžeš si gratulovať :)
  12. 12
    Eraser

26 ročný muž
    Hranicny priechod city

odriekaj si to... a keď budeš cítiť, že to už ďalej nejde, dopraj si namiesto cigaretky niečo iné, čo by ti spravilo radosť.
  13. 13
    Schizofrenik

25 ročný muž
    LONDON/Croydon

fakt, keby ľudia okolo mňa nefajčili prestanem, ale takto sa to fakt nedá, to bolo už dosť veľa pokusov
  14. 14
    Cortes

26 ročný muž
    Bez života

no nezačať fajčiť
  15. 15
    Adus2

27 ročná žena
    Senica

Existuje antinikotinova kura, osobne poznam viacero ludi, čo fajčili dlhé roky a pomohlo im prave toto. <br />
    Nemyslim, ze ty to ale potrebujes, ked si vydrzala doteraz, vydrzis aj nadalej, musis si len verit :-) <br />
  16. 16
    Porrast

28 ročný muž
    Graveyard

no povedz si, ze ak si zapalis este niekedy cigu, tak si vypichnes oko...<br />
    potom mozu nastat 3 pripady:<br />
    <br />
    a) uz nebudes fajcit.. nechces predsaprist o oko ... zaroven si mozes povedat, ze mas pomerne silnu volu.. neda sa povedat ze by si mala uplne silnu ovlu, pretoze si prestala fajcit az pod hrozbou fyzickeho ublizenia<br />
    <br />
    b) zapalis si a vypichnes si oko... si skutocne silna osobnost a stojis si za svojim slovom... navyse tretiu cigu si uz potom nezapalis, lebo by si po druhej nevidela na krabicku :-D.. kazdopadne tvoj nezvycajny sposob ako prestat fajcit by sa zrejme zapisal do historie ako Gandhiho hladovka<br />
    <br />
    c) zapalis si cigu a nevypichnes si oko.. si loser... i ked za to vo velkej miere moze aj to, ze sa na cigarety dost rychlo vytvara fyzicka zavislost a je tazke len tak prestat<br />
    <br />
    prestat fajcit zo dna na den som dokazal iba kvoli niekomu.. nie kvoli sebe.. to bolo dost tazke
  17. 17
    Filippp3

27 ročný muž
    Humenne

ja uz som prestal asi 6 krat...fajcim od 15tich a stale ked prestanem sa k tomu vratim...proste neda sa toho len tak zbavit
  18. 18
    Mauinka

25 ročná žena
    Corfu

ja fajčím od pätnástich, keď na tie cigarety chuť mám, taksi ich kúpim,ak nemám (alebo nemám keš:D) tak ich nekúpim a vydržím bez nich dosť dlho, nejak na sebe závislosť nebadám, a už vôbec nie fyzickú...<br />
    aj teraz som chorá, od štvrtku som nemala ani jednu, sú pekne uložené v taške a nelákajú ma:P
  19. 19
    Lilushka19

21 ročné dievča

Normálne :D Tvoja chyba že si s tým vôbec začala :D
  20. 20
    M1k3

12 ročný chlapec
    tam, kde sa platí Eurom

Namiesto fajčenia si dávaj žuvačky;-)<br />
    a ak vydržíš bez cigy postupne týždeň, dva, mesiac, dva, rok, tak potom si sa už odnaučila.
  21. 21
    Jessiqa

20 ročné dievča
    Kodaň

@9 @10 tak tak :D
  22. 22
    Typek

25 ročný muž
    pezinok

ja si myslim ze na to treba hlavne kludne nervy bojujem s tym uz pol roka sa aktivne obmedzujem ale bum nieco sa stane nieco mi spravi nervy a zas to ide od zaciatku....skutocne prestat si vyzaduje maximalnu koncentraciu snad tym uz toto leto naozaj seknem :)
  23. 23
    Netykavka

27 ročná žena
    Bratislava

- vyberaj si prostredie, kde sa nefajci<br />
    - namotaj sa naopak na nieco zdrave, co si aj castejsie doprajes namiesto cigariet [pozitivna nahrada je lepsia ako vodna fajka, ta je tiez dost skodliva]<br />
    - u mna fungovalo a aj funguje ze pri akomkolvek pohybe, sporte si vravim, ako sa mi ide dobre (behanie, turistika, sak hocaky aerobny pohyb, kde citime pluca;),vtedy sa utvrdzujem, ze by bola blbost fajcit a znova citit cele utroby pri namahe<br />
    - mam to stastie, ze mi cigarety uz strasne vadia, stale viac, odkedy som prestala, utekam z podnikov kde sa fajci [vraj to tak pocituje viac fajciarov co prestali]<br />
    - je to do velkej miery len zvyk, ked zmiznu asociacie s roznymi situaciami, udalostami, dobrymi/zlymi naladami, tak cloveka ani nenapadne si zapalit<br />
    <br />
    drzim palce!
  24. 24
    Janushqa

23 ročné dievča

:D najskor si ich nekupuj :D
  25. 25
    Bender44

25 ročný muž
    Nitra

Skus elektronicke cigarety :) Teda neviem, ja sa este len chystam prestat... Dost dlho fajcim a chcem uz konecne prestat.<br />
    <br />
    Motivoval ma jeden clovek, co fajcil 40 denne a dokazal s tym seknut a uplne prestat, potom zacal pisat blog aby pomohol ostatnym... http://elektronickecigarety.info/<br />
    <br />
    Co si o tom myslite? Ma zmysel to skusat?<br />
    <br />
  26. 26
    Dhampir

28 ročný muž
    † cintorin †

mne ten blog pripadá ako nejaká reklama.....
  27. 27
    Skustoto

23 ročný chalan
    Bratislava

http://www.tcmclinic.sk/media/media/LIEK_201006-1.pdf
  28. 28
    Asd123

20 ročný chalan

To sa nedá stále som pri ľuďoch ktorý fajčia A doma keď sa nudim tak stále ma to láka už som sa aj pokúšal najmenej 10x.ale zajtra s tym prestavam takže dúfam že mi to tentoraz už vyjde