Fórum pridal Ajsha, 13. 9. 2017 14:12 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

To je traapass

0
Ajsha

17 ročné dievča
Zem

Cautee ludkovia, Neviem či sa nudím len ja alebo aj vy. Tak prichádzam s novou témou (fakt neviem či tu už nebola a aj tak mi to je jedno) trapasy v škole alebo v práci :)
Ja sa radšej svojimi nebudem priznávať tak ak vám to nerobí problém vyklopte :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Cely moj zivot je jeden velikansky trapas ani 5 minut sa nedokazem spravat tak aby si o mne kazdy nemyslel ze som totalny magor
  2. 2
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@torpedo08 :) neviem či by som sa tým chválila ale ako myslíš. A čo ti bráni v normálnom správaní?
  3. 3
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@ajsha Tipujem ze odpoved bude alkohol. :D
  4. 4
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Neda sa povedat ze sa tym chvalim len pre istotu oboznamujem okolie ako to je :D moja hlava mi v tom brani

@gnomeslayer tipujes spatne
  5. 5
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@gnomeslayer Tal akože alkohol môže zabraňovať? Nemá nôžky ani rúčky čiže ja tipujem že si strapňuje svoj život sám...:D
  6. 6
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Este na strednej sme sfajceni ukradli pocitac, predali ho ciganovi za 20 eur a prepili to. Potom sme si povedali, ze sa musime ist vyspovedat a tak sme sli totalne najebani na omsu a spievali sme tam naco pojdem domov. Cela rodina pobozna ktoru pozna farar aj polka kostola. Trapas na desat rokov. :D
  7. 7
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@torpedo08 Ok nebudem rozpytvavať ale mne naopak moja hlava zabraňuje aby som sa správala ako blbec
  8. 8
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@gnomeslayer
    Keby si vedel čo sa stalo v kostole mne....ale myslím že ľudia s farárom to zobrali viac ako športovo..:)
  9. 9
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@ajsha Alkohol k tomu urcite nepomaha, aby svoju psychiku posunul tam, aby bol vyrovnany clovek ktory sa bude mat rad a bude spokojny. Z toho co citam usudzujem, ze spokojny asi nie je, aj ked ho nepoznam a urcite drogy ci uz aj lahke nie su dobra podpora.
  10. 10
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak to mas super (thumbs)
  11. 11
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@ajsha Ved napis. :D Nas vyhodili ze sme burani. :( :D
  12. 12
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@7 ale správaš sa.
  13. 13
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@gnomeslayer Súhlasím :) to všetko si diabolsky diabolske veci. Len nám sa to asi ľahko povie
  14. 14
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@aventine hmmm..... ako blbec? No musím priznať že niekedy ano no teraz nemám taký pocit
  15. 15
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@gnomeslayer Tak ked som šla čítať tak som pred sebou mala len nejaké drevené operadlo aby som si tam položila knihu a mikrofon. Ja som sa o to oprela s tým že ma to unesie no to všetko spadlo v priamom prenose pred všetkými na jednu mladu mamičku ktorá sedela s dietatom v ruke :) potom som to prečítala ako paprika a ani som nešla do sakristie
  16. 16
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@torpedo08 Ja ti neverim ani pol slova ze sa nevies spravat ako nemagor. Len je to asi tvoja komfortna zona. :)
  17. 17
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@ajsha dobrá scéna do komédie :D škoda že to niekto nenatočil. Ale nič hrozné,nespravila si to naschvál,takže v pohode :)
  18. 18
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@gnomeslayer kasli na to ;)
  19. 19
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@riddler Tak hej...ale každý to musel vidieť:) no nič aspoň som sa poučila
  20. 20
    Emzááák

36 ročný ujo

Ja som sa zasa pohádal s farárom (bol som triezvy) ohľadom církvy. Farár hovoril čosi o tom, že tu nechce islamistov a že majú v koráne pravidlo, ktoré im hovorí aby nenávideli kresťanov, a ja som sa zas oháňal križiackymi výpravami, upaľovaním čarodejníc a všelijakými zverstvami, ktoré pácha církev. Bola to dosť jednosmerná hádka v môj prospech, on len stále opakoval ako práve že boh ľúbi všetkých, atď.... klasické žvásty. :D No ale odvtedy ma nepustil do kostola a nezobral ma na birmovku, takže Well done :D
  21. 21
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

Mne sa každý deň v práci stane trapas (hehe) už som si na to zvykla. Keď sa chceme dostať z nášho kanclu preč, tak musíme prejsť cez open space, kde sedia právnici. Akurát som mala obuté lodičky v ktorých mám takú gélovú vlozku, na ktorej bolo niečo ako kožušinka, ale vydralo sa a pri chodzi sa mi silonky o ňu začali otierat a vydávať vrzgavy zvuk. No tak ideme okolo právnikov,všade hrobove ticho vchadzam do dverí a vravím kolegyni 'vrzga mi vložka" (zavriem za nami dvere takže ma uz nepočujú a pokračujem) "v topánke". Určite má počuli (: ale nikto mi nič nevravel. Len kolegyňa mi povedala že som pekne blba (hehe)
  22. 22
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@dollish Ach jaj :) nezávidim ti :D