Fórum pridal Davidoffmarlboro, 17. 5. 2017 09:01 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Torpedo08 - keby máš na výber zachránil by si jeho alebo psa ..?

0
Davidoffmarlboro

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Demoniqangel

24 ročné dievča
    hovorí sa BRA-TI-SLA-VA

Keby som mohla zachranit teba alebo torpeda, vyberiem si torpeda.
  2. 2
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

Podľa toho, ktorý by bol práve 3ezvy.
  3. 3
    Dannyd14

21 ročný chalan

Podla dlzky zivota asi psa, no pokial by mi Torpedo slubil, ze uz nebude tolko pit, tak jeho
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

ja som veterinár :( moje poslanie je zachranovať zvieratká :,(
  5. 5
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

Nechapem ako niekto moze uprednostit zviera pred clovekom, to je uple chore podla mna....
  6. 6
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Tak, ako mal John Lennon Marka Chapmana, tak má Edo Dávida. Tak ho miluje a stalkuje, až sa z toho sfanatizoval a začne sa o chvíľu považovať za vyvoleného na jeho odstránenie.
  7. 7
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@Davidoffmarlboro ty si zakomplexovaný nepodarok,už sa spamätaj ty čurak plesnivý..a @Antifunebračka ty si daj radšej pár faciek...jak možeš hlasovať za taku možnosť ty bezcitna sviňa (-_-)
  8. 8
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

@Davidoffmarlboro Mali by ti dať BAN, šíriš tu nenávisť.
  9. 9
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 Očividne každého súdiš na počkanie... je mi smutno z takých ľudí ô__ô Nehovor o mne, pokiaľ si nekráčala v mojich topánkach...
  10. 10
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@antifunebracka čo je na tom že ti poviem že si bezcitna sviňa,ked to tak je,nech človek krača čímkolvek,nema pravo nechať zomreť niekoho...-,- každý niečim kračame a to neznamena že budeme mať takéto postoje voči druhým..
  11. 11
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 Len za to, že zabíjam psoch? 0__0 Veď tým nikomu neubližujem. Navyše ich nezabíjam pre zábavu, lež konzumáciu.
  12. 12
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@antifunebracka ja ťa už nekomentujem,tvoja uroveň sa dosť preukazala..zamysli sa nad sebou.. (?)
  13. 14
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 Áno, viem, že jedenie psov má aj svoje tienisté stránky, ja ho tu rozhodne nijak nepropagujem, len hovorím, o čom je môj život (nerd)
  14. 15
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@antifunebracka nuž každý ma o niečom život..ale aspoň nema také retardované postoje ku ludom a nehlasuje za možnosť ktoru dal další zakomplexovaný čurak ktorý je sam dosratý ked len niekto naňho fukne..
  15. 16
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 Ďakujem a ospravedlnenie prijímam.
  16. 17
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@antifunebracka haha tak ten bol dobrý (hehe) psychicky narušený človek si (thumbs)
  17. 18
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 Vidíš, koľko toho máme spoločného! ;) Si fajn, nešla by si niekedy von? :D Pozývam na psa.
  18. 19
    Džidži420

tvári sa, že má -1 roky
    Prdelákovo

@antifunebracka už len s tebou (hehe)
  19. 21
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@dzidzi420 To ma teraz akože balíš? Lebo dosť ti to nejde :D
  20. 22
    Xy12345

23 ročný chalan

@5 presne (thumbs)
  21. 23
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@shoesmaniac pes nikomu neublíži, nikoho neserie, nikoho nesklame, nikomu nerobí hanbu.
    Buď rada, že s tým nemáš osobnú skúsenosť a teda si vyberieš radšej ožrana ako psa.
    My s tým skúsenos bohužiaľ máme a prisahám bohu, že radšej by som zachránila potkana ako takého "človeka" a ľutujem každého jedného súrodenca, každého jedného rodiča a každého jedného syna či dcéru čo majú takéhoto zmrda v rodine.
  22. 24
    Blake95

22 ročný chalan
    77773366444222-2

Kludne oboch
  23. 25
    Marcello1111

28 ročný muž

vyvyšovať psačí život nad ľudský - nech je to kto chce, je absolutný cynizmus, voči ľudské bytosti a k Dielu všemohúceho Boha....
  24. 26
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

@laurikaaa JJ, pes nikomu neublizi, nenaserie a nesklame pretoze je len pes.
    A clovek je stale ludska bytost co rozmysla, citi a pod.
    Pes je len zviera, nic viac. Proste stale bude pre mna mat vacsiu hodnotu clovek ako zviera. Fakt vynimocne v nejakych extremnych pripadoch ako su vrahovia a podobne uz nie...
    Ale chapem co chces povedat, si zober ale, ze keby nebol alkoholik tak moze prispiet tomuto svetu, pes nie...A kazdy clovek sa moze zmenit a napravit.
  25. 27
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@shoesmaniac Nuž ako som už spomínala, buď rada, že nemáš takú skúsenosť ako ja/my a vnímaš to teda takto (love)
  26. 30
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Samozrejme ľudský život má pre mňa oveľa väčšiu hodnotu ako zvierací. Dokonca mi príde nezmyselné to takto porovnávať.
  27. 32
    Bordeauxfr

26 ročný muž
    Marseille

Do pieskoviska s vami.
  28. 33
    Hagelslag

22 ročný chalan

@antifunebracka Uznávam ťa za tento premyslený sarkazmus a skrytý talent! :D dievča nechápe..ani nepochopí...
  29. 34
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

@hagelslag Dík, bro, veď tak je to najlepšie, zosmiešniť človeka bez toho, aby to sám postrehol :D
  30. 35
    Johnysheek

8 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@laurikaaa som zvedavý na tvoju skúsenosť, ktorá vyvyšuje akékoľvek iné zviera nad ľudský život..
    keď už pre nič iné, tak cynizmus či akceptácia toho, že nejaký človek proste umrie "lebo nie je dosť dobrý" (či už známy, neznámy, zločinec či svätec) je presne to čo tento svet tvorí takým akým je.. a ak teda chceš poukázať na nejakého človeka že si "nezaslúži žiť" .. čím si ty od neho lepšia?
    ak niekto dokáže zavraždiť a iný dokáže bez všetkého nechať zomrieť ak môže zachrániť.. nie je to to isté?

smutné :(