Fórum pridal Ninus, 5. 5. 2013 11:55 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

TSP - test vseobecnych predpokladu

0
Ninus

22 ročné dievča

Kto bol tento rok??? Ako sa vam to pozdavalo?? A ktora cast sa vam zdala lahka a naopak, ktoru cast ste nezvladli?? Mne osobne prisiel tento test velmi tazky oproti minulym rokom
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Burble

22 ročné dievča
    sama neviem

idem zachviľu, strašne sa naňho teším! :)
  2. 2
    Psychomanson

27 ročný muž
    Brno

@ninus ...ja som bol včera v Brne ..neviem ktorú variantu si mala ty, ja som mal jednotku tusim ..a tiez mi to prislo mega tazke, hlavne v tej prvej casti ...boli tie slova vyznamovo strasne podobne a matika takisto..katastrooofa :D no a na konci mi ostal chvilu cas, tak som par otazok len tak od oka tipol..tak uz len dufat aby bol dostatocny pocet bodov:)
  3. 3
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

neber to tak vážne :D <br />
    ja som bola tento rok, keď som to zočila tak som sa famozne uškrnula že "to čo je za šifry" :D lahké bolo verbálni mýšlení, na numerickom som dokázala prísť AŽ :D na jedno :D to s čo ide vždy číslená postupnosť... to je primitivne, a prostorový zmýšlení to bolo super, analytické zmýšlení... to boli tie skurvené výroky že? :D nemám rada také :D , na kulturnom prehlede boli ubr kokotiny! :D ksss ako 5 možností a v každej je 6 skladatelov a ktorá možnosť obsahuje skaldatelov len z určitého obdobia? (rozdiely boli minimálne...) a kritické myšlení... no nechcelo sa mi to moc čítať ale to bola pohoda...<br />
    <br />
    ale aj napriek tomu, ekd si to takto zosumarizujem, tak neviem prečo mám z toho dobrý pocit :D a pevne verim a dufam že ma zoberu tam kam chcem, nie len tam kde sa hlasieva ročne 20 ludí a aj tolko ich zoberú :D:D
  4. 4
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

@lawey tento rok som mysllea asi včera :D:D:D:D
  5. 5
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

ty moj kokot prečo somsa označila? :D
  6. 6
    Marleymt

20 ročné dievča
    Wild West - JAMSSLSNLNN

verbálny analytický, kritický a kultúrny bol fajn...priestorové myslenie nemám absolútne, matiku som nejako poskúšala...a tak, ale keďže som sa ani nepoztela do testov z minulých rokov, nemôžem posúdiť, či boli tohoročné ťažiše ako vlani...ale tak, na niečom musia vyraďovať...<br />
    <br />
    pre mňa boli TSPčka len také vedľajšie, keďže podstatné sú pre mňa scio, tak nejako som tam nepanikárila na tom...ale viem, že veľa ľudí okolo mňa veľa vecí nepostíhalo...
  7. 7
    Ninus

22 ročné dievča

takze kriticke myslenie bolo v pohode?? ja som nestihal(som chalan znamy ninus nechce sa mi tvorit nick tak vzdy ked nieco zakladam, zakladam cez nu) tak som sa nato vykaslal....a hej matika bola brutalna aj priestorove vydenie bolo sialene
  8. 8
    Ink

27 ročný muž
    Rock &amp; roll!

Aj tak sú študenti rod od roka slabší. Nebojte, TSP sa prispôsobujú úrovni generácie. Dúfam, že nebudem musieť viesť nejaké cviká...
  9. 9
    Andegor

22 ročné dievča
    Dormerlover♥

@4@5 (rofl)
  10. 10
    Nymerio324

22 ročný chalan
    Košice

bol som včera v BA, a mne sa zdal test o niečo ľahší ako minuloročné. Len som akosi nestíhal vrátiť sa k úlohám ktoré som vynechal, lebo som dosť času stratil v matematickej časti.
  11. 11
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

:D snaha bola.
  12. 12
    Matwejo

26 ročný muž
    ZV/BA

hmm aj ma zaujima co tam je teraz, ked som robil pred 5timi rokmi ja dement som dokazal 90 percentil<br />
    to bude potom niekde viditelne po vyhodnoteni?
  13. 13
    Burble

22 ročné dievča
    sama neviem

@matwejo jj, každý rok sú zverejnené minuloročné testy aj so štatistikami, takže si môžeš pozrieť aký by si mal percentil, len neviem že kedy sa to zverejňuje.
  14. 14
    Tangerina

26 ročná žena

ja z toho vôbec nemám dobrý pocit :D ale zas, hlásim sa na odbor, kde berú skoro všetkých, tak snáď...<br />
    a istá som si len v numerickom a symbolickom :D ostatné som nemala šajnu :D:D a analytické ešte možno
  15. 15
    Nymerio324

22 ročný chalan
    Košice

tohtoročné testy budú uverejnené zrejme až po výsledkoch, že?
  16. 16
    Amirai

23 ročné dievča
    Poprad

@nymerio324 myslím,že sa môžu objaviť aj mierne skôr, každopádne výsledky sú von dosť rýchlo a vtedy máš zverejnené aj svoje odpovede s testom v prihláške
  17. 17
    Nymerio324

22 ročný chalan
    Košice

@amirai <br />
    díky za info ;)
  18. 18
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

@tangerina a akýže odbor si si dala? :D že či sme si dali rovnaký :D:D:D
  19. 19
    Hopelight

22 ročné dievča

tak ja som to otvorila a že wtf?! :D ... ostalo mi toľko voľného miesta, tak posledných 15minút som sa snažila ešte niečo vyprodukovať.. no kultúrny prehľad bol skôr cirkev a geo, takže pre mňa nič moc.. ale prioritou ostáva scio, takže TSP len ako poistka dúfam výjdu no..
  20. 20
    Tangerina

26 ročná žena

@lawey no podľa toho, čo si napísala vyššie usudzujem, že nie :D štatistiku na PřF som si dala :D a ty aký?
  21. 21
    Popolcek

23 ročné dievča
    v lesoparku

úprimne, budem robiť pohanské oslavné tance matky prírody na streche rektorátu keď ma vezmú.
  22. 22
    Psychomanson

27 ročný muž
    Brno

@popolcek (rofl) (rofl) :D pridám sa k tebe ked tak :D
  23. 23
    B0n0

22 ročný chalan
    Ružomberok

vo väčšine uloh sa nato dalo ist vylucovaciou metodou, vzdy zostali dve moznosti ktore boli dost podobne..hlavne pri tej priestorovej predstavivosti, kulturne myslenie ako co, tá geografia sa dala, mal som tam zaradiť tich autorov, barok a kraviny to som tak dal co sa mi zdalo, citanie s porozumenim..... nezatazoval som si tim hlavu moc, prisiel som-videl som-odisiel som :D:D <br />
    <br />
    <br />
    Audi, vide, tace – Poslouchej, dívej se a mlč. prvé dve mi boli jasné :D
  24. 24
    Mielikki

24 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

@popolcek to si pozriem!<br />
    musia ťa vziať už len kvôli tomuto! :D
  25. 25
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

@tangerina štatistiku na prirodovednej co jako? :D a to je očom? :D ja ruštinu v hospodarskej, firemnej praxi a cr, a filologicko-arealové štúdia :D ale stem ísť na tú ruštinu :D
  26. 26
    Mamradadeli

23 ročné dievča
    Košice

ja som bola a tazko povedat, dalo sa to vyrıesıt vsetko aj odpovedat na vsetky otazky len to zabralo vela casu aspon mne no...
  27. 27
    Tangerina

26 ročná žena

@lawey to je matematika :D A na ktorý odbor berú všetkých, čo si spomínala? :D Tak držím palce