Fórum pridal Pavolfrtar, 12. 2. 2018 21:29 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

TUKE FEI - prijatie

0
Pavolfrtar

20 ročný chalan

Chcem ísť na TUKE FEI - informatika a mám 2 otázky:
Robia sa tam prjímacie skúšky? na nete som to nevidel
Podľa tej ich kalkulačky, ak nepokazím maturitu, tak by som mal mať 140 bodov. Je to veľa alebo málo?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Beru každého asi tak... Bez prijímačiek
  2. 2
    Pavolfrtar

20 ročný chalan

@lakero okej a 140 bodov je dosť? :D
  3. 3
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@pavolfrtar Na to nepozeraj, zoberú ťa ale sú tam čistky na skúškach tak sa to triedi
  4. 4
    Pavolfrtar

20 ročný chalan

@lakero diky, toho sa veľmi nebojím, programovať viem v C++ a matiku fyziku viem na 1
  5. 5
    Neznamyclovek

37 ročný ujo

@pavolfrtar co si programoval v c++ ze hovoris ze ho vies?
  6. 6
    Pavolfrtar

20 ročný chalan

tak mal som na gymnaziu rok a pol seminár z inf kde sme len programovli v c++, cize aspon zaklady mam, a programovali sme polia, triediet veci a podbne zakladne somarinky a pracovali sme aj so vstupno-vystupnymi zariadeniami
  7. 7
    Lefferia

hrá sa, že má 0 rokov
    Košice

Náh tam ťa prijmú aj keby nechceš
  8. 8
    Filipkoo

23 ročný chalan
    Košice

minulý rok brali všetkých = úplne každého, kto si podal prihlášku. A teraz tých 700 prvákov mám ja menežovať -_-

Čistky sú len na odbore informatika, v informatike pokračujú len nejakí 230ti, všetkým ostatným je ponúknutý iný odbor.

Záver: o prijatie sa nemusíš absolútne báť, nie je čoho. To že si sa venoval programovaniu v c++ je obrovská výhoda a dovolím si už teraz povedať, že sa na informatike udržíš, ak budeš chcieť ostať v tom odbore.