Fórum pridal Nel22, 13. 1. 2018 01:37 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tupá má otázku o cvičení

0
Nel22

21 ročné dievča

Ahojte, (najmä baby) Už vopred sa ospravedlňujem za moju debilitu ale tak s malou dušičkou sa na vás obraciam s prosbou o upresnenie,Ako schudnúť čo najúčinnejšie z bokov, stehien a spodného brucha? Máte nejaké skúsenosti? ďakujem vopred "znalcom":)))
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Čo som si tak googlil nedávno, tak sú určité cviky na boky a hovadinky... ale brucho a boky pôjdu dole, keď schudneš celkovo. To znamená proste športovať, hýbať sa... no a samozrejme ak chceš tak najidealnejšie by bolo aj zmeniť stravu...
    Už musim sakra začať chodiť na treningyyyyyyyyyyyyyyy..............
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ale zas ten zadok na tvojej fotke je super ..lepsi ako ten moj :D
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession ty furt ten zadok spominas ale nikto ho tu nikdy nevidel akonikto nikdy nevidel Colombovu zenu ! takze by bolo dobre aby sa to zmenilo ! :D
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@torpedo08 torpiku torpiku :D
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession to je nova birdz chalenge :D !!! sice som ju vymyslel ja a 50€ za nu nedostanes ale potesis cely birdz a to je viac ako nejake prachy :D
  6. 6
    Nel22

21 ročné dievča

Ďakujem za odpoveď :) @wistingher
  7. 7
    Nel22

21 ročné dievča

Kiež by bol taký aj môj!! :D @obsession
  8. 8
    Nel22

21 ročné dievča

Nuž svoj zadok nevycapujem tak verejne ako poniektore pseudocelebritky na insta či na fb :D :D @torpedo08
  9. 9
    Nel22

21 ročné dievča

:D :D :D @torpedo08
  10. 11
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Bolo to tu milión krát Z JEDNÉHO miesta na tele nescudneš! Dávaš dole tuk/svaly rovnomerne... Nemôžeš chudnúť len z brucha...
  11. 12
    Naturalis

20 ročné dievča

Tak ako ti tu už napísali, nedá sa schudnúť iba z konkrétnych miest. A ako schudnúť? Začni cvičiť. Vyber si niečo, čo ťa bude baviť - cvičenie s vlastnou váhou, posilka, iné športy. Neviem ako sa stravuješ, ale správne vyvážené stravovanie je asi 70% úspechu, tak mysli aj na to. Good luck :)