Fórum pridal Forte, 6. 4. 2020 17:16 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tvoja fyzicka aktivita v priebehu karanteny:

0
Forte

7 ročné dievča
som rada ze som tu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Forte

7 ročné dievča
    som rada ze som tu

Vysvetlivky: pod cvicenim sa mysli aj beh, pod pojmom chodim von sa mysli prechadzanie/turistika, nie nakupovanie potravin
  2. 2
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Vôbec necvicim, len chodim von a vykonavam tazke domace prace (:
  3. 3
    Nats

hrá sa, že má 2 roky

necvičím, chodím von a nevykonávam ťažké práce, ale včera som rýľovala, ráta sa to? xD ale ofc už asi tri mesiace chcem začať cvičiť 0:)
  4. 4
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

prekolobežkujem sa na zahradu a tam makam :) (11km)
  5. 5
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Cvičím podľa blogilates :D
  6. 6
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

@2
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

A už týždeň čakám na ďalšie vybavenie do bytu a ešte mi ho ani neodoslali, lebo nestíhajú :,(
  8. 8
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

chýba tam jedna možnosť ešte, "cvičím pravidelne, ale chodím von zriedkavo" :-)
  9. 9
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@8
  10. 10
    Sheily

24 ročné dievča

cez týždeň si občas zacvičím, ale nijak pravidelne, po práci sa mi zvyčajne už nechce.. cez víkend chodíme vždy na celodennú turistiku
  11. 11
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

Každý deň aspoň pol hodinu jogy + strečing, snažím sa o svoj prvý split v živote :D túžim po ňom už od škôlky a kvôli korone si možno splním sen :D a chodím na prechádzky
  12. 12
    Kakofonicka

29 ročná žena

dufam, ze pod “chodim von” sa rata aj ist peso na druhy koniec mesta pre dieta a potom ho dotlacit na kolobezke domov :D
  13. 13
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ja to mám tak nárazovo. Raz sú dni keď ani nevstanem z postele a potom sú tu dni kedy cvičím, upratujem, varím, idem sa prejsť. Dakedy mám ale úplne v pi... a nejdem ani do obchodu a som celý deň hladná alebo proste nemám ani chuť jesť.
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Kazdy den takmer, a aj tak mam mindrak ze cvicim malicko oproti beznym podmienkach :(
    Ale aspon rozsah, ktory bezne zanedbavam, lebo som uz aj tak dost gumova, teraz pilujem a uz dam bez vacsej rozcvicky split na par sekund :D akoze, dlho v nom nevydrzim lebo au, ale uz sa nan nepotrebujem pol hodinu pripravovat a da sa nan aj pozerat.
  15. 15
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

cvicim a chodim von (hehe) aj ked necvicim fyzicky...
  16. 16
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

pod tým chodením von sa myslí aj beh vonku? :D
    inak sa snažím teraz na jar čo najviac využiť pekné počasie a skoro každý deň sa ísť prejsť alebo behať :) keď nie je pekne alebo sa mi veeľmi nechce tak vtedy si väčšinou pocvičím :)
  17. 17
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

U mňa to nie je kvôli karanténe, ale kvôli tomu, že vážne chcem si sebou niečo robiť a dúfam, že konečne to vyjde, takže:
    -začala som behať. Zatiaľ som iba na 5 kilometroch, postupne chcem predlžovať trasu
    -predplatila som si fitshaker, kde sa snažím cvičiť každý deň podľa nálady a energie
    -keď je pekne, idem na bike
    -do práce chodím peši, alebo ak nestíham, tak tiež na biku
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

Asi tak presne ako @2
  19. 19
    Ssnehulienka

25 ročná žena
    Dolný Kubín

paradoxne mam fyzickej aktivity tera viac - vedome sa o to snazim aby ma doma nedrblo.

ked sa zobudim, robim jogu. poobede idem na hodinu na prechadzku a podvecer tak 45-60 min cvicim (silove cvicenie, kiit, kardio)
  20. 20
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Cielene necvičím, iba práca v záhrade a keď je čas tak fajnová prechádzka (10km+)
  21. 21
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

ja som sa konecne zacala hybat lebo konecne mam pocit, po troch tyzdnoch, ze mam cas na zivot.
    joga, cvicenie, bicykel <3
  22. 22
    Plutvonozceakrivozubky

hrá sa, že má 1 rok
    Paralelny svet

Von len obchod a do záhrady robiť
  23. 23
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Predvčerom som si bol zabehať okolo mesta a dodnes mám svalovku :D
  24. 24
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Cvičila som len 2x za celú dobu čo som doma :-/
  25. 25
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Idem každý deň so psom von a sem-tam sa odvezieme na záhradu, kde som na čerstvom vzduchu, robím nejakú fyzickú aktivitu, či už nejakú prácu alebo aktivitu so psom. A aj ked som normálne v paneláku, ja si myslím že vždy sa nájde nejaká fyzická aktivita. Napríklad dnes som čistila 120 l akvárium. Niekomu sa nezdá, ale je to robota na pol dňa.