Fórum pridal Heineken, 6. 12. 2018 16:29 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ty a ludia

0
Heineken

23 ročný chalan

je ti vacsina ludi nesympaticka? Nemusis niektorych uz od prveho pohladu? Predstav si ze prides medzi novy kolektiv tak sa snazis byt ku kazdemu otvoreny alebo si skor vyselektujes par jedincov s ktorymi sa bavis ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

Mám rád ľudí. Nemám rád iba ich niektoré zlé stránky.
  2. 2
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Snažím sa s ľuďmi vychádzať, nech sú akíkoľvek
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

Som prispôsobivý človek, na začiatku dostane šancu každý, no nie všetci ju využijú :)
  4. 4
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Snažím sa nájsť si cestu ku každému a nemám dojem, že by som podvedome "vyberala", aj keď samozrejme, niektorí ľudia sú mi sympatickí viac a iní menej. Vychádzam s ľuďmi dobre, ale nie som veľmi populárny typ, ktorý by mali radi úplne všetci.
  5. 5
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

velmi sa snazim ovladat a nerobit rozdiely, aj ked samozrejme nejake predsudky mam vzdy v hlave :)
  6. 6
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Skôr to druhé. Nemám rada ľudí. Mnohí mi nesadnú, hoc mi nepovedia ani slovo. Je to proste vo mne. Skôr si vyberiem niektorých ľudí a s nimi sa potom zvyšok bavím.
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Samodiagnostikovala som si socialnu fobiu cize vyborny...
  8. 8
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

*vztah mam s ludmi! Zas mi vypadlo pol vety...
  9. 9
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@5
  10. 10
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Ja mám väčšinou rada všetkých :D niektorí sú mi sympaticky menej/ viac ale snažím sa správať ku všetkým rovnako, férovo
  11. 12
    Lenuska175

23 ročné dievča
    knižnica

Keď som v úplne novom kolektíve, tak som väčšinou milá a priateľská.

Ak som v kolektíve do ktorého má dotiahne niekto - napr. frajer, tak selektujem a som introvertna.

Nerozumiem tomuto v mojom správaní rozdielu už niekoľko rokov.

A tiež by ma zaujímalo či ma ľudia vnímajú ako milú, alebo ako arogantnú bitch lebo mám niekedy pocit, aj v práci aj v škole že sa pohybujem v oboch smeroch :,(
  12. 13
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Dosť si vyberám s kým kde budem, čiže veľmi sa nestretávam s ľuďmi, ktorí by mi nejak vadili. No a potom keď sa občas niekto náhodou najde, tak zvolím nasledovný postup - či mu ego znížim, alebo zvýšim. Niektorým treba dať pocit dôležitosti, niektorých uzemniť ku základom. Už ide o to, či je to človek kľúčový k niečomu ku čomu sa chystám, to je zložité. Celkovo sa k ľuďom snažím pekne správať, lebo sa z nich môžu vykľuť fajn bytosti, ale keď je niekto fakt ubermentol tak sa neovládam. Akože, ani mi nevadia tak hlúpi ľudia ako namyslení a egoistickí. Takých by som bil. Hlavne keď nemajú byť na čo.
  13. 14
    Charlie1

21 ročný chalan

určite nie som taký typ, že sa snažím byť s každým za dobré a mám nutnosť sa baviť s každým, väčšinou najprv pozorujem správanie ľudí, kto aký je a podľa toho si vyberiem, kto mi príde taký najviac normálny z môjho pohľadu... väčšinou si nájdem 1-2 s ktorými sa už budem baviť stále, mal som to tak aj na základke aj na strednej, preto moc ani nemám kamarátov, lebo mi je takto dobre, čím menej ľudí okolo seba, tým menšia šanca na faloš v tvojom okolí
  14. 15
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Ako dokážem byt "chameleón" keď to situácia vyhovuje ale nie pri každej príležitosti alebo situácii...naučil som sa že netreba si nechať skákať po hlave a preto niekedy selektujem
  15. 16
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

mne su ludia sympaticky aj vsetko, len som rada ked si ma vo vseobecnosti nevsimaju :)
  16. 17
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

@darkpassenger nepíš ako Maďar...alebo aspoň sa nesnaž robiť viacej vecí naraz lebo ti to nejde :D
  17. 18
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nemam rad ludi a pokial nie som najebany tak okrem par vynimiek ich ignorujem. Po par pivach som ale najvacsi ludomil.
  18. 19
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@darkpassenger Nestretli sme sa na psyche? :D Alebo som rad ze nie som jediny kto tu ma poruchu osobnosti. :D
  19. 20
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

@gnomeslayer ja nemám poruchu osobnosti :D ja sa len rád podisujem aj sám ;)
  20. 21
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Ja som čoraz väčší mizantrop, ale už až taký, že sa musím zmeniť, bo ma to začína limitovať :(
  21. 22
    Sidious

21 ročný chalan

Veľa ľudí mi je nesympatických. A tento pocit je asi vzájomný.
  22. 23
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Vyberám si ľudí s väčšinou si nemam čo povedať... Nemam rada ľudí v podstate. Teda mám ale nie tých jednoduchých.
  23. 24
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja a ludia ? Katastrofa...
  24. 25
    Verdamt

26 ročný muž
    Carcosa.

Ľudia a svet mi spôsobujú bodavú úzkosť v bruchu.
  25. 26
    Martinesm

20 ročný chalan

Mna po case pride skoro kazdy nesympaticky, ale nedavam to najavo.
  26. 27
    Koichi

tvári sa, že má 3 roky

nwm, asi v pohode, ja mám celkom dosť rád ľudí :) je málo takých čo nemám rád. spoločnosť je fajn :)
  27. 28
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

pozorujem a selektujem. ale podobne ako tommyhot, ked si vypijem som strasny extrovert a bavim sa uplne s kazdym, od bezdaka, cez neviem koho az po neviem koho
  28. 29
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Nemám rád ľudí, po väčšine nemám o ľuďoch vysokú mienku. Ale cez dobré školy a kvalitných zamestnávateľov som si okolo seba vytvoril sociálnu bublinu z ľudí na úrovni. Takže ľudí, s ktorými sa stretávam, mám väčšinou rád.
  29. 30
    Aventine

11 ročné dievča
    Halmstad

Vyberám si väčšinou podľa prvého dojmu, a väčšinou je prvý dojem správny
  30. 31
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Väčšina mi je nesympatická a na druhej strane ani so mnou sa nikto nebaví
  31. 32
    Vreskot000

31 ročný muž

niekedy sa hovorí že zdanie klame, a to podstatné je,že všetko je o inteligencii. mám skúsenosti, že spočiatku ak mi bol ktosi najnesympatickejší, proste z neho bud nevyžarovalo nič, alebo som sa cítil nepríjemne pri ńom, bol to jeden z najlepších a najflexibilnejších a vnímavých ľudí v okolí, z ktorého som mohol čerpať.