Fórum pridal Quattroformaggi, 10. 7. 2020 12:28 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ty a raňajky

0
Quattroformaggi

25 ročná žena
v jeho objatí

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Radsej slane ale vacsinou si len nieco malicke zobnem ako piskot aby som uplne nalacno nefajcil a nepil kavu a az potom idem nieco slane jest co sa asi da za ranajky povazovat takze neviem ako hlasovat :D
  2. 2
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ale väčšinou ani neraňajkujem.
  3. 3
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

vacsinou slane, ale 1 tyzden v mesiaci by mi nevadilo ranajkovat nutelu s nutelou :D
  4. 4
    Wewo

27 ročný muž

Raňajky ani vizuálne.
    Možno tak preworkout zapijem pred workoutom. V tom sú nejaké tie sacharidy...
  5. 5
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

ale inak som chcela napisat, ze strasne lubim ranajkovat, hlavne ked mam na to dostatok casu, a mozem sa vyhrat s ranajkami, urobit si cas, pozriet si video na youtube, alebo ist na ranajky vonku :D
  6. 6
    Energy1010

23 ročný chalan

Sladké preferujem, najčastejšie ovocie s ovsenými vločkami, tvaroh, smoothie
  7. 7
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

ranajkujem iba niekedy cez vikend a skor slane
  8. 8
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

Už moc neranajkujem
  9. 9
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Robievam si často aj sladké, lebo sa mi nechce kašľať s varením a krájaním (jogurt, ovocie a ideš), ale oveĺa radšej mám slané.
  10. 10
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@feelagain úplne do bodky súhlasím! a raňajky vonku sú život (rofl)
  11. 11
    Bebekex

26 ročná žena

ja lubim ranajky len na dovolenke a cez vikend
  12. 12
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Raňajky a káva musí byť, inak som nervózny :D .
  13. 13
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Ráno sa zalejem kávou, nechutí mi jesť, ale ak mi náhodou chutí, čo je výnimočne, je to tak 50:50.
  14. 14
    Annyejnji

22 ročné dievča

moje ranajky su jak striedačka ovsených káš a vajičkovej stravy:D
  15. 15
    Livre

20 ročné dievča

Zvacsa neranajkujem, ale ked uz ano, tak jednoznacne slane.
  16. 16
    Subarnica

23 ročné dievča

Akože často som mávala vločky s jogurtom ale zase aby to bola moja top voľba to nie.. ;) ale aj to si dám.
  17. 17
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@foxhound môj človek! :D
  18. 18
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

@quattroformaggi Asi dvakrát sa mi stalo, že som prispal do práce. No a mal som dve možnosti, buď sa rýchlo poobliekam, umyjem zuby a bez raňajok sadnem do auta a stihnem do práce načas :D , alebo si s kľudom Angličana nachystám raňajôčky s kávičkou a pekne sa napapkám, ale s tým že budem meškať do práce :D . No a vybral som si vždy tú druhú možnosť :D .
  19. 19
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@foxhound mne sa stalo niečo podobné, keď som ešte chodila na VŠ, nastavila som si zle budík a myslím, že keby som si švihla, určite by som tú prednášku v pohode stihla, ale rovnako ako ty som si radšej si v kľude zjedla raňajky a vypila kávu :D
  20. 20
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

@quattroformaggi No niet nad raňajky, aj keby fúriky padali :D . Ja si fakt neviem predstaviť deň bez raňajok :D . Raňajkujem iba cca posledných 8 rokov, naučila ma to bývalá a som je za to veľmi vďačný, aj kávu ma naučila piť :D .
  21. 21
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Milujem sladke ale sladke ranajky su grc.. :D Ale vela x neranajkujem aj vobec bohuzial :(
  22. 22
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

akoze castokrat neranajkujem-mam obdobia ze mi rano proste nechuti.

a ked uz hej, tak mi je jedno, bud vlocky, pripadne vajcka kopa a zeleniny kazdopadne take sladke ranajky ako rozky s nutelou si nedam asi nikdy 8-)