Fórum pridal Kaiserchief1, 17. 4. 2019 16:13 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ty a TINDER

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja osobne Tinder nepoužívam ale vždy som veľmi zvedavý a baví ma čítať (a dúfam, že nie len mňa) veselé, vtipné, trápne (a domyslite si milión ďalších prívlastkov) príhody, ktoré so sebou toto Tinder dobrodružstvo prináša.

K založeniu tohto fóra ma inšpiroval včerajší blog @h8u, ktorý ma príjemne pobavil a keďže podobných blogov tu veľa nie je, tak som sa rozhodol založiť toto fórum. Pozývam všetkých viac či menej ostrieľaných používateľov tejto aplikácie, ktorí zatiaľ nemali čas alebo odvahu skoncipovať všetky svoje postrehy a skúsenosti do blogu, aby prispeli aspoň krátkou príhodou alebo zážitkom, ktorý stojí za to aby sme ho počuli. Taktiež môžete napísať kam ste až ochotní na takom Tinder rande zájsť a či táto aplikácia splnila vaše očakávania.

Samozrejme vítané sú aj reakcie a názory tých, ktorí Tinder kategoricky odmietajú alebo k nemu majú indiferentný postoj ale majú potrebu sa k tejto záležitosti vyjadriť. Prípadne môžete pokojne napísať aké skúsenosti s nim mala napríklad vaša kamarátka, sesternica, brat, sestra či iní kolegovia a členovia rodiny.

Ak sa teda rozhodujete či dať vo svojom živote randeniu cez aplikáciu Tinder šancu, tak nech vám toto fórum poslúži ako inšpirácia a návod ako sa v Tinder vodách pohybovať a na čo si dávať pozor.

2. 2
    Sasi2680

27 ročná žena

tinder som nikdy nemala, ale bola som pár krát na badoo :D a podľa toho, čo sa tu rozpráva, mi to príde ako podobná aplikácia.. ale mala som pár zhôd (kedže ani nie som najkrajšia a ani som až tak veľa "nelajkovala"), napísala som si tam pár správ s chalanami, ale to bolo asi všetko..
  3. 3
    Tikalok

29 ročný muž

Moje skúsenosti v skratke:
    -moja bývalá frajerka mi napísala prvá, išli sme spolu na vegánsku večeru a boli sme spolu asi rok
    -asi tak 3% matchov som napísal a väčšinou som sa nedočkal odpovede alebo komunikácia rýchlo skončila
    -je pravda, že som to nedokázal brať veľmi seriózne a často som písal blbé fórky
    - v poslednom čase som mal pocit, že to už vôbec nemá zmysel, skoro nikto ma nezaujal a kto ma zaujal, ma nematchol a keď ma náhodou matchol a zaujal, tak neodpísal. Tak som si zrušil účet, moje obdobie internetového zoznamovania sa trvalo dlho a momentálne výrazne preferujem spoznávať ľudí naživo
  4. 4
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Nikdy som ho nepoužila, lebo som od 16 šťastne zadaná :D Ale keby som nebola, tak by som ho asi používala, lebo neviem kde inde by som mohla s mojou povahou niekoho spoznať :D
  5. 5
    Sasi2680

27 ročná žena

ale som ešte chcela dodať.. :D že ak by som bola nezadaná a bývala tu v okolí BA, tak by som to skúsila ten tinder. :D
  6. 6
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Ja som ho pouzivala par dni, s tym ze som like dala len velmi malo ludom.. Co bola chyba, lebo mam pocit ze som uz presla asi vsetkych co maju nainstalovanu appku v mojom okoli, lebo mi to hadze samych Rakusanov a Madarov z vacsej vzdialenosti aku som si zadala v profile.. Cize najradsej by som zacala "od znova" a davala by som like asi viac ludom a nebrala to tak striktne. :D
  7. 7
    Tikalok

29 ročný muž

@lenkaska1 myslim, ze ked si zrusis ucet, tak mozes zacat nanovo a asi si aj nastav velkost okolia, ak nechces madarov a rakusanov
  8. 8
    Dee99

26 ročný muž
    RK

ako som to rýchlo stiahol tak som to aj rýchlo vymazal nevyhovuje mi tá appka vôbec
  9. 9
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@tikalok no ved velkost okolia som si nastavila a aj tak mi to dava ludi, ktori ju prekracuju tak neviem :D asi som uz vsetkych v okoli vycerpala :(
  10. 10
    Amikadze

25 ročná žena

Mam tinder teraz 3. den, ako som uz spominala niekde inde, nedala som si tam svoje naj selfies (Boh vie ze na fotke dokazem vyzerat omnoho lepsie nez v skutocnosti :D) ale 3 normalne fotky bez make upu, cim som chcela zabezpecit ze muzom co ma lajknu sa budem fakt pacit taka aka som a nebudem stracat cas.
    Zatial mi kazdy den prislo v priemere 6 matchov, no iba polovica z nich mi napisala. Kto nenapise do 24 hodin (alebo do 48 ked sa mi fakt moc paci) toho rovno unmatchnem nech sa nim nemusim zbytocne zaoberat, pravdepodobne nenapisal preto lebo ma prioritnejsie matche.
    Jo a to preco ocakavam ze muz napise prvy ma este jeden dovod, staci sa pozriet na nase tela, fyziologicky muz prenika do zeny, nie naopak, je pre mna dolezite aby bol tento princip zachovany vseobecne vo vztahu. Takto to najvyssi architekt navrhol a je to tak podla mna spravne. Muz predstavuje aktivny princip, zena prijkmaci.
  11. 11
    Tikalok

29 ročný muž

@limetkajaja ty napíš skúsenosti!
  12. 12
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@amikadze architekt to tak síce navrhol a navrhol to asi dobre keďže to funguje :D ale ako to navrhol pre bu..ra...v ? Tam to asi nedotiahol do konca ten návrh :D alebo spravil chybu pri návrhu centralnej rozmyslacej jednotky ?
  13. 13
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Ten blog som videl letmo a zistil ze je tam kopa slov a ziadne obrazky
  14. 14
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Nesedi mi zoznamovanie na styl Tinderu. Ja absolutne netusim ci si s danym clovekom budem mat co povedat, kedze appka je skor zamerana na vzhlad ako vlastnosti.
    Co samozrejme komplikuje aj rozhovor z mojej strany(casto aj z druhej), pretoze absolutne neviem o com sa mam s druhou stranou bavit a najhorsie je ked dojdéme k rozhovoru-ahoj, ako sa mas, odkial si a pod. Toto sa mi v zivote nepodarilo preklopit do niecoho produktivneho.

Chcela by som aby niekto vymyslel opacnu zoznamku, kde o sebe ludia nieco napisu a na zaklade toho sa budeme spajat. :D To by mi slo. :D
  15. 15
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Kks Birdz má nielen engine z roku 2010, tu sa ešte aj riešia intenzívne zastaralé témy :DDDD

Tinder tu už bol prepieraný z každej strany denne a už stačí. Zážitkov mám kopec, ale všetky som už napísal, nebudem sa opakovať.

Matchov mám momentálne po niečo vyše roku zopár stovák, ale nepíšem nikomu ani neodpisujem, len lajkujem všetko do radu občas, nechce sa mi písať, len kukám, komu sa ľúbim.

Ani keď som mal randiace obdobie som si nechcel písať, každú som okamžite volal von :D Písanie je otravné a najviac neznášam baby, čo píšu viac ako 4 roadky textu dpč :D
    Keby si chcem čítať, idem do knižnice xDDDD
  16. 16
    Trevor1994

77 ročný ujo

@nespiacakraska veru ja mam uplne rovnaky pohlad nato, suhlasim se vsetkym
  17. 17
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Serem na to neskusal som ho ani asi nikdy nebudem a nechapem preco sa tu v poslednych dnoch riesi kazdy den milionkrat 0_0
  18. 18
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Kód vôbec som nerátal s tým, že sem pribudne za tak krátky čas toľko reakcií vzhľadom na to, že 2 fóra predtým majú dokopy 0 komentov. :D Tak len ďalej píšte. :)
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@antifunebracka a písal si nejaký blog kde si tie zážitky môžem prečítať? :)
  20. 20
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

- swipla som doprava 4 krat z cca 500
    - mala som 4 matche
    - s nikym som nikam nesla
    - gg wp
  21. 21
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ben Cristovao birdzu

Mal som ho asi 2-3 týždne. Pár zhôd som mal, napísal som, odpísali mi. Koniec. :smile:
  22. 22
    Amikadze

25 ročná žena

@mnichovcan to je prejav nerovnovahy v systeme, nie nieco co bolo zamyslane. Podla mna.
  23. 23
    Anamor

23 ročné dievča

Ja som tinder pouzivala tak 3-4roky dozadu (hehe) neviem preco az teraz to vacsina ludi objavila, a mala na to nervy lebo mi to ukazovalo len rakusanov a madarov, cize ked som videla slovaka tak som vacinou dala like, a mam ztadial frajera uz 3 roky (love)
  24. 24
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Fajn vec, pisala som si s vela zaujimavymi ludmi, s jednou aj sla von ale skoncilo to tak, ze som to videla len na kamaratstvo co sa tiez nekonalo, bo som sa asi tyzden potom na mesiac zosypala a ledva dokazala zvladat day to day life nie to este tindrovat a to bol koniec mojho tindrovania. Ak budem mat cas a naladu skusim zas.
  25. 25
    Wewo

26 ročný muž

@amikadze aký paradox :P tie bez makeupu si mala imho najlepšie
  26. 26
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

hm
    niktori ludia, ktorych poznam su v tinderovani tak uspesni, ze potrebuju na schodzky diar :D
  27. 27
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@nespiacakraska PRESNE TOTO CHCEM AJ JA! O vzhlade je to skutočne len na jednu noc.
  28. 28
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Mám tu appku asi druhý týždeň, z toho som tom bol asi 3 dni čiže par minut kym ma to bavilo, a teraz už len par ludi sa tam ukaže v tom blizkom okoli, a to prezriem keď nemam čo robiť. Ale dostal som nejake 3 lajky, ale tie nevidim :D ... aj tak na rande by som nešiel len tak... to je blbé.
  29. 29
    Kerrang

26 ročný muž

Tak ja mám zhodou okolností aj Tinder aj Badoo, no ale ten Tinder u mňa 0 bodov.. ...lajkujem tam fotky pomaly jak blázon, však ako v podstate na vzhľad nie som náročný a páči sa mi tam tak cca 75 % báb, ale čo z toho, keď už teda pri zhode napíšem a odpovedi sa na tom Tinderi od žiadnej nedočkám ...zdá sa mi to akosi divné tam, či to nefunguje cez peniaze a inak si trhni (hehe)
  30. 30
    Kerrang

26 ročný muž

Skôr teda na to Badoo chodím, ale zoznamky nič moc, tam asi lásku nenájdem (sorry) ...čo mám zhody, tak im teda napíšem, niektoré sa ozvú, niektoré aj keď ma lajknú kašlú na mňa ...skončí to len pri písaní tam, ani na fb sa nepresunieme, kde som viac a stretnúť sa, to skôr sa dožijem Vianoc ako toho (hehe) ...takže tí ktorí ste zadaní buďte radi, lebo niekto také šťastie ani nemá :(
  31. 31
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

chodila som, ked som mala yolo obdobie, tak cca raz za tyzden, furt s niekym inym

a vdaka tomu som zazila par super momentov - o druhej poobede v maji sme hrali bedminton, potom sme pili s jeho kamosmi na intraku rum, a sla som domov o druhej v noci, alebo ma zobral na chatu

mala som aj seks na jednu noc, ale to nie je nic pre mna, skor ma to dojebalo, ako by som si to uzila

a potom som nasla mojho chlapa, ktory ma cez spravy nudil, ani sa mi s nim nechcelo ist von, a teraz sme spolu viac ako rok a je to najlepsi rok v mojom zivote :D
  32. 32
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Mala som to nainštalované, chvíľku som si pozerala ľudí a dvom som aj odpísala... ale potom ma to prestalo baviť, dala som tam fotku šupky od pomaranča v tvare srdiečka a uz sa tam neukazala...
  33. 33
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Odporúčam vyberať len partnerov s okuliarmi, aby ste ich mohli potom zozadu mlátiť tak, až im tie sprosté okuliare spadnú
  34. 34
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

Tinder v mojom meste veľmi nemá význam keďže mi tam hádže samých zahraničných študentov takže až za taký zázrak to nepovažujem a hneď som to odinštalovala :)
    zase ale celkom dobré skúsenosti mám s Badoo, čo je na podobný spôsob :D odtiaľ som sa raz zaľúbila s jedným a s druhým z Badoo sme spolu teraz 9 mesiacov :D
  35. 35
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

1x som mal match ceskou co bola pracovne v mojom meste a to je vse co tu napisem..uz nemam matche radsej si nainstalujem waze uzitocnejsia vec
  36. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Ee musíš kuknúť staršie fóra či statusy ľudí o tomto, veľa som sa tam vyjadroval :)
  37. 37
    Tikalok

29 ročný muž

@pubertslatinocelny prosím ťa, to je referencia na čo :D
  38. 38
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@tikalok na nič, to bolo moje odporúčanie xD ale malo tam byť klátiť namiesto mlátiť, len telefon ma zradil
  39. 39
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

nemám tinder a neviem či by som si ho nainštalovala niekedy, nie je to môj štýl zoznamovania sa s ľuďmi :D presne by ma iritovalo to, ako už niektorí písali, že cez chat si s tým človekom rozumejú ako nikdy a naživo vôbec alebo naopak. cez chat neviem vôbec ako ten človek reaguje- aký má hlas, tón hlasu, mimiku, to všetko potrebujem aby som sa mohla s tým človekom spoznávať.. ešte by som mohla tých chlapov volať von hneď potom ako by sme mali match, možno niekedy v budúcnosti keď nebudem zadaná a fakt sa budem nudiť :D
  40. 40
    Zoberhrozno

25 ročný muž

tl dr sry
  41. 41
    Jasmiine

26 ročná žena
    GREECE

Ja to pouzivam len tak z nudy,raz za cas to pozriem poodpisujem niekedy idem s niekym zaujimavym von len tak ze radsej ako byt doma sama tak idem s niekym pokecat na vino. A ked som nastupila do prace pred mesiacom zistila som ze polku muzov tam som uz videla na tindri.
  42. 42
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

Ja som veru tinder používala nejaký ten rok :D , akože úprimne som si tam niekoho hľadala, ale aj som vypĺňala čas pri cestovaní do/zo školy z nudy. Na stretávanie ľudí z internetu moc nie som, jednak som hanblivá, jednak je to trochu nebezpečné :D .. Ale stretla som sa 3x s niekym. Ten prvý nebol moc pekný, dokonca aj trochu koktal :D, ale inak bol celkom inteligentný a relatívne normálny, ale nepovažovala som ho naživo ani za zaujímavého ani za vtipného :D , ale čo ma dorazilo najviac, že na konci sa so mnou ani poriadne nerozlúčil, ani ma neobjal a odprevadil ma len po budovu vlakovej stanice :D - proste neišiel so mnou na nástupište. Záver: celkom ma dorazilo, že ani človek, ktorý nebol niečo extra o mňa neprejavil ani štipku záujmu :D
    Stretnutie č.2 bol to človek malého vzrastu a mal strašne malú nohu :D, ako fakt topánky mohol mať tak 36 :D a peňaženku mal pripevnenú o putko na rifliach na takej retiazke a mal ju vo vačku - tak jak v 80's amerických seriáloch. Hneď jak sme sa stretli nemal žiadne úvodné slovo, neopýtal sa ma, kam chcem ísť :D hneď sme išli kam zvolil on. Dali sme si pizzu a ako rozprával nevedela som sa sústrediť na nič iné než jeho divné zuby. Inak vymenovával podniky v ktorých majú čo najlacnejšie a za koľko :D, pristala som na to stretnutie len preto, lebo bol z môjho okolia a nemusela som nikam cestovať, tak som si povedala, že pôjdem na pizzu aspoň :D .. potom sme sa rozlúčili a on sa ma opýtal či si ho prosím pridám na fb :D, tak mi to bolo blbé, tak som si ho pridala, ale asi sme si nič moc nepísali.
    A do tretice všetko dobré, dostala som superlike od dobre vyzerajúceho chlapa - bežne superliky trochu odsudzujem :D, lebo mi to príde trápne a vždy ma superlajkovali len nejakí arabi alebo nejakí divní. Tento bol tiež zahraničný :D, ale bol rakušan. Ale mne sa už moc nejako nechcelo písať s ľuďmi po anglicky, lebo to je vyčerpávajúce a s tymi zahraničnými som mala pocit, že to nejako nemá budúcnosť kvôli vzdialenosti a tak.. Ale teda dala som srdiečko, bol milý, zaujímavý, úplne fajn a cca po mesiaci som mu navrhla že by som chcela ísť na nejakú výstavu ale nemám s kým :D a on že noo, niekedy môžme, tak som si povedala - aha, tak asi to môžem hneď zabaliť :D, tak som si nejako nevkladala žiadne nádeje, nejako som postupne stratila aj záujem, ale sme si stále písali takmer rok bez stretnutia, ja som ho len tak občas pootravovala, keď som nemala koho iného a vyplnila s ním nudu, ale záujem som proste už nemala. A po roku mi navrhol nech sa stretneme, tak ja reku že ok :D stretnime sa, nech vidí, že som trápna a nie taká pekná jak na fotkách a že vôbec nie som sympatická a nech to všetko ukončíme, lebo nikdy som nemala nejaký úspech s prvými stretnutiami s ľuďmi z internetu :D - väčšinou stratili záujem. Ale stretnutie bolo veľmi fajn, pripravil si pre mňa pekný program, vybral fakt dobré miesta a bol fakt zlatý a fakt dobre vyzeral a mala som sa proste dobre, on že či ma môže pobozkať :D , ale ja som ho nechcela sklamať, že mu vložím nádeje .. tak som povedala že nie :D, ale nechcela som byť ani krutá, tak som povedala, že ma môže pomojkať :D ... no a v skratke: potom sme sa stretli niekoľkokrát ešte, a teraz sa ľúbime už tri roky :D
  43. 43
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ja dávam len málokedy srdiečko, ale vždy je to zhoda :D a zatiaľ som si tam písala len s mojimi ex (2ks :D ), ktorých som tam náhodou objavila, že tam sú tiež :D