Fórum pridal Sayunicorn, 14. 3. 2017 18:08 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Typ na zmývateľnú farbu na vlasy

0
Sayunicorn

7 ročné dievča

Viete my poradiť nejakú farbu na vlasy ktorá sa vymýva?
Chcem si v lete nafarbiť vlasy a aby sa to do tých 2 mesiacov do školy. Máte s tým nejakú skúsenosť a viete poradiť farbu? Diky ľudia
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Arywian

tvári sa, že má 6 rokov

určite nie palette na 24 umytí, mne sa ani po roku poriadne nevymyla :/ (a to si vlasy umývam cca každý druhý deň)
  2. 2
    Sayunicorn

7 ročné dievča

@arywian nie to určite nie...chcem niečo na kratšiu dobu
  3. 3
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Chceš prirodzenú alebo crazy?
  4. 4
    Sayunicorn

7 ročné dievča

@nespiacakraska fuuha no mám hnedé vlasy a rozmýšľam fakt buď o nejakých crazy končekoch alebo niečo ako ryšavú
  5. 5
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

No skúsim teda. Len ja mám svetlé vlasy tak ak ťa niečo z toho zaujme budeš si musieť pozrieť jak by to mohlo chytiť na tvoje dakde na nete. :-/
    Toto som mala jak ryšavú na tmavo plavych vlasoch a u mňa to bola krásna farba. (rofl)
    https://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/e97/e97b2ca20aa3358943662994e06b8f1d--mmf250x250.jpg
    A farebné toto
    http://i.ebayimg.com/images/g/4GkAAOSwcUBYJfGS/s-l300.jpg
    Ani jedno z toho dlho nevydrží. Prvá u mňa cca 2tyzdne a druhá na zosvetlenych vlasoch Max 3umytia. Tie na 24umyti mne vždy buď držali kým mi neodrastli alebo sa vymyli hneď. Neviem kde je chyba. (?)
  6. 6
    Quattroformaggi

21 ročné dievča
    v jeho objatí

Ja používam Palette color shampoo a tak do troch max štyroch mesiacov sa mi vždy vymyje :)
  7. 7
    Sayunicorn

7 ročné dievča

@nespiacakraska tie druhé sú čo za značku prosím ťa??
  8. 8
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Ten sáčok je joanna(teta drogéria a tie menšie) a to pod tým je od Schwarzkopf Live pastel spray(to majú v každej drogérii).
  9. 9
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

kúp si len parochnu...nenič si vlasy... alebo zaujmi inak...
  10. 10
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

directions farby
  11. 11
    Sayunicorn

7 ročné dievča

@wistingher strašne vtipné...nemám potrebu zaujať. Ja prosto chcem zmenu ;) ;) ;)
  12. 12
    Sayunicorn

7 ročné dievča

@nespiacakraska Ďakujem určite pozriem
  13. 13
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

(thumbs)