Fórum pridal Sayunicorn, 14. 3. 2017 18:08 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Typ na zmývateľnú farbu na vlasy

0
Sayunicorn

16 ročné dievča

Viete my poradiť nejakú farbu na vlasy ktorá sa vymýva?
Chcem si v lete nafarbiť vlasy a aby sa to do tých 2 mesiacov do školy. Máte s tým nejakú skúsenosť a viete poradiť farbu? Diky ľudia
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Arywian

10 ročné dievča

určite nie palette na 24 umytí, mne sa ani po roku poriadne nevymyla :/ (a to si vlasy umývam cca každý druhý deň)
  2. 2
    Sayunicorn

16 ročné dievča

@arywian nie to určite nie...chcem niečo na kratšiu dobu
  3. 3
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Chceš prirodzenú alebo crazy?
  4. 4
    Sayunicorn

16 ročné dievča

@nespiacakraska fuuha no mám hnedé vlasy a rozmýšľam fakt buď o nejakých crazy končekoch alebo niečo ako ryšavú
  5. 5
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

No skúsim teda. Len ja mám svetlé vlasy tak ak ťa niečo z toho zaujme budeš si musieť pozrieť jak by to mohlo chytiť na tvoje dakde na nete. :-/
    Toto som mala jak ryšavú na tmavo plavych vlasoch a u mňa to bola krásna farba. (rofl)
    https://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/e97/e97b2ca20aa3358943662994e06b8f1d--mmf250x250.jpg
    A farebné toto
    http://i.ebayimg.com/images/g/4GkAAOSwcUBYJfGS/s-l300.jpg
    Ani jedno z toho dlho nevydrží. Prvá u mňa cca 2tyzdne a druhá na zosvetlenych vlasoch Max 3umytia. Tie na 24umyti mne vždy buď držali kým mi neodrastli alebo sa vymyli hneď. Neviem kde je chyba. (?)
  6. 6
    Quattroformaggi

22 ročné dievča
    v jeho objatí

Ja používam Palette color shampoo a tak do troch max štyroch mesiacov sa mi vždy vymyje :)
  7. 7
    Sayunicorn

16 ročné dievča

@nespiacakraska tie druhé sú čo za značku prosím ťa??
  8. 8
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Ten sáčok je joanna(teta drogéria a tie menšie) a to pod tým je od Schwarzkopf Live pastel spray(to majú v každej drogérii).
  9. 9
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

kúp si len parochnu...nenič si vlasy... alebo zaujmi inak...
  10. 10
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

directions farby
  11. 11
    Sayunicorn

16 ročné dievča

@wistingher strašne vtipné...nemám potrebu zaujať. Ja prosto chcem zmenu ;) ;) ;)
  12. 12
    Sayunicorn

16 ročné dievča

@nespiacakraska Ďakujem určite pozriem
  13. 13
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

(thumbs)