Fórum pridal Nemamradahmyz, 3. 6. 2020 18:18 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ubytovanie cez airbnb, booking počas korony

0
Nemamradahmyz

23 ročné dievča

Zdravím, je možné sa ubytovať cez airbnb, booking a podobne počas korony, alebo sú tam nejaké obmedzenia ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Otvor booking a airbnb a snáď zistíš..
  2. 2
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Nie sú žiadne obmedzenia, čo si rezervuješ to máš... ale storno podmienky kvôli korone už neexistujú... keď nemáš bezplatné storno tak smola
  3. 3
    Nemamradahmyz

23 ročné dievča

@laurikaaa srdečne ďakujem za odpoveď :)

@Sasi2680 a tebe tiež ďakujem za čas, ktorý si mi venoval pri odpovedi, lebo viem, že si ho mohol využiť na niečo zmysluplnejšie, možno priam až užitočnejšie, pozitívnejšie, no predsa si sa rozhodol investovať ho do tejto odpovede, ktorá mi síce nepohola, no dúfam, že pomohla tebe si na mne vybiť hnev a negativizmus, a teda som tým pomohla ja tebe. Prajem Ti ešte pozitívne naladený deň, lebo si to zaslúžiš. :)
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

No nemáš začo, ty by si tiež podľa mna menen energie minula, kebyže si otvoríš tie stránky a vyhľadáš si o tom informácie priamo tam, ako zakladať diskusie zo storocneho nicku, keďže každá izba, alebo hotel stále môže mať svoje upravené podmienky :)