Fórum pridal Kofola2000, 10. 10. 2018 21:15 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Účty v bankách- aké poplatky platíte?

0
Kofola2000

24 ročný chalan

Chcem sa spýtať akú banku odporučate na bezny učet. Kde je najmenší poplatok za vedenie učtu, prípadne za výber alebo výber v inom ankomate a podobne.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neplatím žiadne poplatky (:
  2. 2
    Kofola2000

24 ročný chalan

@salora šak sa pytam aku banku maš ak neplatiš boze
  3. 3
    Subarnica

22 ročné dievča

mám start konto od VUB, ale keďže už nie som študent, platím 2€ za vedenie +0,22€ za trvalý príkaz.. to je všetko
  4. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

mam mbank a fio a myslim ze neplatim nic
  5. 6
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

6 eur od augusta a chystám sa to zrušiť ty kks šak ro je zdieranie a nechcem žiadny ich ďalší produkt
  6. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@kofola2000 to bude asi tým, že namám žiadnu banku (hehe)
  7. 8
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

@hoperpohroma tuším mBank si berie nejaké 1€ za kartu. Ak ju používaš menej než bolo stanovené pri zriadení účtu. O iných poplatkoch som si nie istý.
  8. 9
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

Cesku mbank a neplatim nic, a mam zadarmo aj zlatu kartu s ktorou mam vybery zadara zo vsetkych bankomatov na svete, zadara cestovne poistenie, vstupy do letiskovych sakonikov a milion inych vyhod <3 musim teda zaplatit mesacne kartou nad 10 tisic czk aby som tu zlatu mala zadara, ale mavam v priemere pomaly 20k preto mi ju aj ponukli, takze no problem ak niekto nepouziva cash :D
  9. 10
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

mBank - vedenie uctu zadarmo, platby kartou zadarmo (ak nou mesacne zaplatis aspon 70€), vybery v akomkolvek bankomate nad 70€ zadarmo
  10. 11
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@agord ja ju pouzivam az prilis vela :D
  11. 12
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

ja mam cesku equa, platim 89 czk mesacne ale mam tam cestovne poistenie a poistenie osobnych veci do vysky 30k czk v pripade odcudzenia/straty alebo zneuzitia karty. plus nejake blbosti navyse ako lounge na letiskach, vybery z bankomatov a podobne :D
  12. 13
    Themickey

hrá sa, že má 0 rokov

Tb študentský, neplatím nič
  13. 14
    Sidious

21 ročný chalan

ja mám sk aj cz unicredit. Bez poplatkov do 26 rokov.
  14. 15
    Jakzig

25 ročný muž
    Banská Bystrica / Martin

Unicredit (SK)
    Neplatím žiadne poplatky do 26. Potom neplatím, ak mi na účet bude chodiť mesačne 400 €. A to je podmienka, ktorá sa dá splniť.
    Neplatím za výbery z bankomatov (takmer na celom svete).
    Jedine čo platím, je ak si prevediem viac ako raz za mesiac zo šetriaceho účtu, ktorý je inú tiež zdarma.
  15. 16
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

mbank ako osobný, neplatím nič, keďže spĺňam podmienky ako boli písané v @10

na živnosť mám fio, klasický účet, nie podnikateľský, bez karty, čisto len na prijímanie platieb a platenie zdravotky a sociálky, taktiež zadarmo
  16. 17
    Moonshine

23 ročný chalan

Žádne
  17. 18
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

tiez nijake. akurat musim raz mesacne na ucet dat jeden prijem, pouzivat kreditku a platit hypoteku poslusne
  18. 19
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

unicredit
  19. 20
    Poppyseed

24 ročné dievča

Ja mam peniaze v slovenskej a v ceskej sporitelni a platim nehorazne poplatky ale nemam volu ani cas s tym teraz nieco robit a rusit tie ucty tak to nechavam zatial tak. A jak tie banky poznam urcite tam budu aj vysoke poplatky za zrusenie uctov.
  20. 21
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja si svoje peniaze skryvam pod koberec ale pst..
  21. 22
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

TB, mam ju zadarminko do 26tky.
  22. 23
    Elmsi

11 ročné dievča

2€ slsp
  23. 24
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

tiež mbank, zaplatím len občas za prijatie SEPA platby (27 kč, tuším), ale dá sa to hocako obísť
    potom N26 - absolútne žiadne poplatky (5 výberov v EUR v Európe mesačne zadarmo, v inej mene za poplatok tuším 1.7 % z objemu vyberanej čiastky)
    a majú to prepojené s TransferWise, tak niekedy, keď si posielam na český účet peniaze, tak zaplatím nejakých pár centov, ale stále to väčšinou výjde lepšie ako "bezplatné" prevody, pri ktorých majú väčšinou zlý kurz

v Tatre mám študentský bezplatný, platím len za kontokorent
  24. 25
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

n26, mbank, mistertango, fio. V mbank platim nejake euro za kartu ale inak nic.