Fórum pridal Ninkabezpinka, 27. 3. 2020 06:53 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Uhádni, o koho podľa Voldemorťáckeho popisu à la „Ten, ktorého meno ..." ide! A prípadne daj popis ďalšieho „Ten, ktorý ..."

0
Ninkabezpinka

20 ročné dievča
Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

Prvý: „Ten, ktorý pri hovorení špúli ústa tak, že to vyzerá, akoby hovoril niečím celkom iným"
Druhý: „Ten, čo sa na tlačovkách stále tlačí pred ostatných, aj keď novinár/ka položí otázku niekomu inému"
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Franto

24 ročný chalan
    najebaný za volanto...

a ic do piče
  2. 2
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Dúfala som, že to bude mať viac do činenia s Voldemortom. :(
  3. 3
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča
    Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

@franto ale veď tam už predsa pár dní som! Ak nechce byť jeho Veličenstvo otravované fórami ako je toto, malo by poskytnúť fpičistkám a fpičistom podrobný návod s vysvetlivkami, ako odtiaľ von. Samozrejme ako pre blbých, aby tomu porozumeli!
  4. 4
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

https://i.imgur.com/lDTCCk5.png
  5. 5
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča

@riddiculus ach, tvoj nick. Prepáč! Voldemort poslúžil len ako vseobecne známy príklad pre „Ten, ktorý ...". Mňa dnes ráno celkom rozosmial popis uja vtipkármi titulovaného ako najmocnejší muž sveta, tak mi napadlo, že aj ujo najmocnejší muž Slovenska si zaslúži svoj vlastný popisok HE WHO.
    No a mám chuť dozvedieť sa altermená aj ďalších najmocnejších, napr. aj miestnych Birdzovských.
  6. 6
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ten prvý je Trump! Či? :D
  7. 7
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča

@mayben jasné, ani neviem, či niečo podobné robí niekto iný na svete. Či? Možno ČIČI
    https://www.youtube.com/watch?v=FAJ3a_L7AMw&app=desktop