Fórum pridal Aestheticgirl, 24. 6. 2018 14:48 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

UNIPO internát

0
Aestheticgirl

20 ročné dievča

Ahojte. :) Zaujímalo by ma - tí, čo žijete na internátoch Prešovskej univerzity, ako hodnotíte bývanie v týchto objektoch, čo hodnotíte kladne a naopak, čo záporne. Môžte pridať aj skúsenosť so spolubývajúcimi. Pridať sa môže hocikto, kto žije na intráku
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Marjy77

  20 ročné dievča
  Wilderland

  UNIPO mám momentálne ako druhú VŠ, takže tam možno skončím. A počula som že ich teraz cez prijímačky začali rekonštruovať, aj keď neviem či všetky. Takže v septembri budeš/budeme v novom :D na aký odbor ideš?
 2. 2
  Alex458

  22 ročné dievča

  Kamoška tam bola minulý rok a hovorila, že za tú cenu to bolo dobré. Ono, asi na žiadnom intráku nemôžeš čakať luxus a si rada vôbec za štandard :D
 3. 3
  Kofola2000

  25 ročný muž

  neviem čo očakavaš vo všeobecnosti. Su také kde sa to ešte ako tak dá. A su take kde je to otras ale stym nenarobiš aj tak nič. Ak chceš mat štandard väčší pokoj, modernejší nabytok, sukromie atd tak chod radšej na byt. Samozrejme byt ťa vyjde na raz toľko. Čiže bud ti ho rodičia nemaju problem zaplatit alebo zaplatia ti cenu intraku a druhu polovicu odmakaš na brigade čo vela studentov nestiha.
 4. 4
  Aestheticgirl

  20 ročné dievča

  Ja určite neočakávam luxus ani nič podobné, som pomerne nenáročný človek, očakávam jedine aspoň ako taký pokoj, pri ktorom je človek schopný sa plnohodnotne učiť a pripravovať na štúdium.
  @Marjy77: Estetika. :) Ty?
 5. 5
  Marjy77

  20 ročné dievča
  Wilderland

  @aestheticgirl Laboratórne vyšetrovacie metódy, to bude asi aj iná fakulta :D
 6. 6
  Aestheticgirl

  20 ročné dievča

  @Marjy77: no, ja idem na filozoficku :D
 7. 7
  Turgachev

  20 ročný chalan
  Ústredný výbor KSČ

  Bol som rok na starom internáte. NIKDY v živote by som tam už nepáchol. Nie som náročný človek. 1 WC pre 6 ľudí sa ešte dalo vydržať. Ale jedné spoločné sprchy pre celú chodbu ( 100+ ľudí ) ktoré sú totálne nechutné, nedajú sa zamknúť, len taká malá retiazka ma dverách. Jednu babu tam takmer znásilnili. Každý boží deň o 8 ráno ti začne upratovačka trepať s košom a vyvreskovať sa na ďalšie upratovačky. Plus študentká polícia alias SS... toľko k tomu.