Fórum pridal Poke, 7. 8. 2018 14:55 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Utierate umytý riad?

0
Poke

tvári sa, že má 6 rokov
Prešov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

19 ročné dievča

ako sa mi chce
  2. 2
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

to je jedna z tých zbytočných domácich činnosti ktoré zaberajú čas a dajú sa preskočiť :D
  3. 3
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

ešte žehlenie.. pokiaľ to nie sú slávnostné nohavice, tak v tom nevidím zmysel
  4. 4
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

žehlenie je všetko len nie zbytočné preboha
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ani utierku na riad nemame :D zbytocne podla mna
  6. 6
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

príbor občas utriem lebo nemam rada ak tam je zaschnutá kvapka vody nahodou :D
  7. 7
    Warble

19 ročné dievča

zaschnuta kvapka vody (:
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak ked je nieco uz naozaj suche tak nie no :D ale zas tak dokonale to malokedy stecie a ten spodny riad zostane mokry aj po celom dni tak ho utriem
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

S zehlenim suhlasim ze je zbytocne nezehlime cele roky nic okrem nejakych akoze slavnostnych nohavic, kosiel ktore ja teda nosim jedine tak na pohreby
  10. 10
    Saddath

27 ročná žena

Nie :( mam z toho zimomriavky. Ble utierka na riad
  11. 11
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

mam pocit ze ked je to utrete tak je to este horsie ako ked to same uschne :D a pokial mam miesto na "odkvapkanie", tak neutieram a snazim sa hlavne vyhnut utieranu sklenenych poharov :D
  12. 12
    Schizoofrenik

24 ročný chalan
    Úplne mimo

Jj, aj susedom, je to môj koníček
  13. 13
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Keď som doma tak áno, mamina je tým posadnutá :D inak nie, načo
  14. 14
    Aeria

17 ročné dievča

Hej a strašne mi na tom záleží.
  15. 15
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Na intráku bohužiaľ hej lebo si to musím hneď odpratať a doma máme umývačku čiže to je väčšinou suché
  16. 16
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

@warble ved ono to vážne existuje! :D
  17. 17
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

V aktuálnom byte máme drez pri juhozápadnom okne, takže poobede všetko vyschne haha, tak moc netreba
  18. 18
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ho ani neumyvam, nie este aby som ho utieral (:
  19. 19
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

som radšej, keď vyschne sám. utierky nemám rada, lebo z mnohých opadávajú také drobné látkové chĺpky a lepia sa na čistý riad + keď má človek riadu veľa, tak neutrie ani polku a už je utierka premočená. som veľmi háklivá na utierky, stále by som ich len menila a prala a tiež aj hubky na riad, mám najradšej čisté a nové.
  20. 20
    Lojzo_xxl

24 ročný chalan

Ja už ani Jar nepouzivam len tepla voda
  21. 21
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

nieeee
  22. 22
    Llover753

hrá sa, že má 0 rokov
    V myšlienke neznámeho muža.

@3, @9: Sklamem vás, ale žehlenie nie je až tak zbytočné ako sa môže zdať. Väčšia v tom vidí len ten efekt, že niečo nezostane pokrčené (čo je mimochodom asi najvkusnejšie... keď vidím niekomu dokrčenú košeľu tak by som ho vyzliekol najradšej a vyžehlil tú košeľu! :D) Dôležitým faktom je, že žehlenie je najmä hygienickou záležitosťou, zabíja to dosť baktérie (ľudia čo majú alergie, ekzémy, citlivú pokožku pre nich je to úplná povinnosť), ak potrebuješ sterilnú gázu a nemáš ju, vyžehli vreckovku (látkovú pochopiteľne) :D a máš sterilnú gázu :D... Napr. ja žehlím skoro všetko, teda minimálne, ak nemám čas, aspoň spodnú bielizeň a košele. Lenže nemám rád dokrčené veci, tak večer si vždy vyžehlím to, čo chcem na druhý deň obliecť. :D

A ten riad, závisí na okolnostiach, ak nemám čas, tak to nechám stiecť, ale väčšinou chcem mať po sebe absolútny poriadok, aby rodičia nemali dôvod frflať, tak to poutieram. :D
  23. 23
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Je to takmer jediná domáca práca, ktorú som schopná urobiť aj keď s veľkou nechuťou
  24. 24
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

hahahahahhahahaaaaa vyhodia byvania od rodicov :D nemusim robit tuto nezmyslenu cinnost - SAK TO VYSCHNE ... ako mne je jedno ci tam budu zaschute kvapky...sak je to ciste a to je to co sme tym umyvanim chceli nie? :D
  25. 25
    Lawr

17 ročné dievča

Keď chcem vyprázdniť ten držiak na riad
  26. 26
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Umývačka riadu...
  27. 27
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie, nemam tie utierky rada, pride mi to take nehygienicke. Max. zo spodu utieram pred ulozenim, ak to je mokre.
  28. 28
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Antikorové, keď už.