Fórum pridal Poke, 7. 8. 2018 14:55 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Utierate umytý riad?

0
Poke

20 ročný chalan
Prešov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

19 ročné dievča

ako sa mi chce
  2. 2
    Poke

20 ročný chalan
    Prešov

to je jedna z tých zbytočných domácich činnosti ktoré zaberajú čas a dajú sa preskočiť :D
  3. 3
    Poke

20 ročný chalan
    Prešov

ešte žehlenie.. pokiaľ to nie sú slávnostné nohavice, tak v tom nevidím zmysel
  4. 4
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

žehlenie je všetko len nie zbytočné preboha
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ani utierku na riad nemame :D zbytocne podla mna
  6. 6
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

príbor občas utriem lebo nemam rada ak tam je zaschnutá kvapka vody nahodou :D
  7. 7
    Warble

19 ročné dievča

zaschnuta kvapka vody (:
  8. 8
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak ked je nieco uz naozaj suche tak nie no :D ale zas tak dokonale to malokedy stecie a ten spodny riad zostane mokry aj po celom dni tak ho utriem
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

S zehlenim suhlasim ze je zbytocne nezehlime cele roky nic okrem nejakych akoze slavnostnych nohavic, kosiel ktore ja teda nosim jedine tak na pohreby
  10. 10
    Saddath

27 ročná žena

Nie :( mam z toho zimomriavky. Ble utierka na riad
  11. 11
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

mam pocit ze ked je to utrete tak je to este horsie ako ked to same uschne :D a pokial mam miesto na "odkvapkanie", tak neutieram a snazim sa hlavne vyhnut utieranu sklenenych poharov :D
  12. 12
    Schizoofrenik

24 ročný chalan
    Úplne mimo

Jj, aj susedom, je to môj koníček
  13. 13
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Keď som doma tak áno, mamina je tým posadnutá :D inak nie, načo
  14. 14
    Aeria

17 ročné dievča

Hej a strašne mi na tom záleží.
  15. 15
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Na intráku bohužiaľ hej lebo si to musím hneď odpratať a doma máme umývačku čiže to je väčšinou suché
  16. 16
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

@warble ved ono to vážne existuje! :D
  17. 17
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

V aktuálnom byte máme drez pri juhozápadnom okne, takže poobede všetko vyschne haha, tak moc netreba
  18. 18
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ho ani neumyvam, nie este aby som ho utieral (:
  19. 19
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

som radšej, keď vyschne sám. utierky nemám rada, lebo z mnohých opadávajú také drobné látkové chĺpky a lepia sa na čistý riad + keď má človek riadu veľa, tak neutrie ani polku a už je utierka premočená. som veľmi háklivá na utierky, stále by som ich len menila a prala a tiež aj hubky na riad, mám najradšej čisté a nové.
  20. 20
    Lojzo_xxl

24 ročný chalan

Ja už ani Jar nepouzivam len tepla voda
  21. 21
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

nieeee
  22. 22
    Llover753

hrá sa, že má 0 rokov
    V myšlienke neznámeho muža

@3, @9: Sklamem vás, ale žehlenie nie je až tak zbytočné ako sa môže zdať. Väčšia v tom vidí len ten efekt, že niečo nezostane pokrčené (čo je mimochodom asi najvkusnejšie... keď vidím niekomu dokrčenú košeľu tak by som ho vyzliekol najradšej a vyžehlil tú košeľu! :D) Dôležitým faktom je, že žehlenie je najmä hygienickou záležitosťou, zabíja to dosť baktérie (ľudia čo majú alergie, ekzémy, citlivú pokožku pre nich je to úplná povinnosť), ak potrebuješ sterilnú gázu a nemáš ju, vyžehli vreckovku (látkovú pochopiteľne) :D a máš sterilnú gázu :D... Napr. ja žehlím skoro všetko, teda minimálne, ak nemám čas, aspoň spodnú bielizeň a košele. Lenže nemám rád dokrčené veci, tak večer si vždy vyžehlím to, čo chcem na druhý deň obliecť. :D

A ten riad, závisí na okolnostiach, ak nemám čas, tak to nechám stiecť, ale väčšinou chcem mať po sebe absolútny poriadok, aby rodičia nemali dôvod frflať, tak to poutieram. :D
  23. 23
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Je to takmer jediná domáca práca, ktorú som schopná urobiť aj keď s veľkou nechuťou
  24. 24
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

hahahahahhahahaaaaa vyhodia byvania od rodicov :D nemusim robit tuto nezmyslenu cinnost - SAK TO VYSCHNE ... ako mne je jedno ci tam budu zaschute kvapky...sak je to ciste a to je to co sme tym umyvanim chceli nie? :D
  25. 25
    Lawr

17 ročné dievča

Keď chcem vyprázdniť ten držiak na riad
  26. 26
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Umývačka riadu...
  27. 27
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie, nemam tie utierky rada, pride mi to take nehygienicke. Max. zo spodu utieram pred ulozenim, ak to je mokre.
  28. 28
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

Antikorové, keď už.