Fórum pridal Motovidlo323, 24. 6. 2020 01:46 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Už sa vám stalo, že sa vám niekto páčil, ale sexuálne vás nepriťahoval? Resp. že vás sex. priťahoval, ale nebol váš typ?

0
Motovidlo323

31 ročný muž
dedoles influencer birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Motovidlo323

31 ročný muž

*2 možnosť je celá "už sa mi stalo, že ma niekto sex. priťahoval, aj keď nebol môj typ"

aj sa tu vyjadrite pls, bo ja nvm už
  2. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

záleží, čo sa myslí pod slovíčkom "páčil sa vám"

charakterovo? no určite! aj moji kamaráti sa mi páčia charakterovo.

ale pre vzťah je podľa mňa dôležitá sexuálna príťažlivosť

a nemám vyslovene typ
    pre mňa to, že sa mi niekto páči znamená, že konkrétne tá 1 osoba je môj typ... nie je to nejaký súbor všeobecných vlastností a výzorových čŕt, ktoré vyhľadávam. Buď ten konkrétny človek sadne, alebo nie. Preto defacto nemám takto typ.
  3. 4
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

To sa mi deje skoro vždy. Ešte mám k tomu ďaľšiu možnosť že sa mi niekto páči lebo by som chcel vyzeráš podobne.

A celkom to vo mne vyvoláva frustráciu, akoby som v sebe niečo nemal vyriešené. V meste sa otočím za ľuďmi ktorí by ma v posteli v skutočnosti absolútne nepriťahovali.

Ja mám dokonca i miernu úzkosť keď je okolo mňa veľa pekných ľudí. Dnes vyzerá dobre naozaj skoro každý a už to stráca na akejkoľvek výnimočnosti. Všetci sú ako cez kopirák, vedia zvýrazniť svoje pekne črty a moju biológiu to vždy klame.

Vie ma to dokonca dosť rozladiť lebo nie som z tej príťažlivosti "nasýtený". Prosto mohol by som na tých ľudí pozerať mesiace a stále by ma fascinovali ale zároveň by vo mne nezanechali nič a nepamätal by som si žiadnu ich črtu. To je ako keď takýto človek vystúpi z autobusu a začne mi byť ľúto že ho už neuvidím. Zvyčajne sa pri takých ľuďoch citim ako zemiak

Ale potom sú tu ľudia ktorí mi doslova svojou výnimočnou estetikou zlepšia deň a necítim sa vizuálne znásilnený. Ten samotný moment je tak úžasný že aj keď sa nikdy nestretneme, som vďačný i za ten malý strih. Vtedy som rád že žijem a cítim sa dobre i vo svojej koži.

Asi to neviem lepšie popísať a pravdepodobne to príliš prežívam.
  4. 5
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Kinda @4. Len s tým, že ja viem akurát oceniť estetiku, ale ešte ma nikto nikdy nepriťahoval.
  5. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Oboje sa mi stalo ale hlavne by som mal dočítať z odpovede až potom hlasovať..
  6. 7
    Ula

42 ročná teta
    Bratislava

@poke kks ty to fakt dost prezivas :D
  7. 8
    Deeo

29 ročný muž

Tak jak pise poke, peknost je dnes tuctovost ... už dávno sa mi nestalo aby som ostal z dakoho v pici ;-) ... a aj keď, väčšinou to pominulo keď dotyčná otvorila pusu ;-)
  8. 9
    Outsider

24 ročný chalan
    nepodstatné

@poke prečo tu ešte si ?
  9. 10
    Motovidlo323

31 ročný muž

@annyejnji "páčil sa vám" znamená, že to bol podľa teba výzorovo veľmi pekný človek, v zásade presne tvoj typ
  10. 11
    Motovidlo323

31 ročný muž

2. možnosť - "nebol môj typ" znamená, že vás ten človek nepriťahuje (moc) výzorovo, ale sexuálne hej
  11. 12
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Nemám výzorovo svoj typ. Viem zhodnotiť, či je človek esteticky pekný alebo nie, ale veľa to pre mňa neznamená. A priťahovať ma začne, keď sa mi začne páčiť jeho charakter.
  12. 13
    Velagranka

24 ročné dievča

Myslím, že toto je dosť bežný jav. Ta charizma no:)
  13. 14
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

oboje a dokonca sa mi to stalo s jednou osobou v priebehu nejakej doby
  14. 15
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Oboje sa mi stalo už viackrát
  15. 16
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

To sa stava bezne.. preto najst ten match vo viacerich smeroch je tazke rit a preto netreba byt kok ked si to nasiel..:)