Fórum pridal Ps102, 15. 4. 2018 18:33 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Už ste sa niekedy zgrcali z jedla/vody v exotickej destinácii?

Názory k téme

1. 1
    Monogatari

22 ročné dievča

Raz v Egypte z piva a vodu tu si pre istotu stale preverujem ci je v danom meste/krajine pitna a bude to ok
  2. 2
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Raz v Holandsku z konzervy od Hamé.
  3. 3
    Openmindedfreak

29 ročný muž

párkrát som sa zesral v Kirgizsku, tam som mal doteraz najväčšie problémy, dokonca dva mesiace strávené v Indii/Nepále som prežil prakticky bez problémov... v Strednej Ázii sme dosť filtrovali vodu, ale skôr mám pocit, že to spôsobovalo jedlo v kadejakých lacných vývarovniach, dôrazne mi nedoporučovali jesť vajíčka z podnikov a ja som ich jedol, v Toktogule som sa vtedy aj dosral, aj povracal :D
  4. 4
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

hmmm rata sa ze som druhy den na erazme grckala z tuniakoveho salata? :D lebo skor to bolo inymi vplyvmi podla mna
  5. 5
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

Zijem v exotickej destinacii a hej mala som otravu jedlom...zatial najhorsia noc v mojom zivote :D
  6. 6
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

iba v Indii ľahká srajda prvé dva dni, inak pohoda... jedli sme väčšinou pouličné jedlo ale žiaden problém, vodu sme si kupovali balenú
  7. 7
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Nie našťastie :D
  8. 8
    Džidži420

hrá sa, že má 1 rok
    Prdelákovo

ja na to nepotrebujem ai exotickú destináciu (hehe)
  9. 9
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

chvalabohu nie, vodu radsej z flase
  10. 10
    Openmindedfreak

29 ročný muž

@salora my sme napríklad v Haridware pili vodu normálne z kohútika, teda aj na iných miestach... nie veľa, ale pili, čo je ďalšia zo zásad ktorá sa nemá porušovať...a kamoška ktorá tam dodržovala dosť striktný režim dostala také hnačky a grcačky, že skončila v Darjeelingu na infúziách...
  11. 11
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@openmindedfreak so sračkami hlavne europanov je to tam podobné, ako so zápalom pľúc pri tracheostomii (:
  12. 12
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

skor nie, nespominam si (rofl)
    ale raz som grcala skoro tri dni a potom som isla na pohotovost (thumbs) na intraku som ogrcala stenu za hajzlom s cervenym vinom a raz som spolubyvajucej ogrcala veci (ja som o tom vobec nevedela)
    ked sa tak nad tym zamyslim, s grcanim mam spojenych vela prijemnych spomienok (rofl) (:
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Ak sa za exotickú destináciu považujú Dejvice...
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ked som bola tinedz grcala som skoro stale z jedla ktore som mixovala v jednom kuse (klobaska s horalkou a pod.mala som divne chute )

milujem pikantne chilli jedla.. cinsku kuchynu a aj indicku.
  15. 15
    Obrvonjottr

30 ročný muž

V Nitre som sa raz megaposral z piva. India šuvix
  16. 16
    Lolblake

tvári sa, že má 4 roky
    Niekde v kúte

Nie, moj zaludok ma ma rad (thumbs)
  17. 17
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Za tie vyse 3 roky co zijem na Taiwane som sa zgrcal len 2x a zakazdym z raw seafoodu. Inak ked cestujem po Azii tak maximalne serem.
  18. 18
    Paria333

26 ročný muž

nie, prežil som v thajsku na odsratých dvoch dnoch :D
  19. 19
    Ferko2

24 ročný chalan

Dva krat...
  20. 20
    Domik7

21 ročné dievča

V cudzej krajine nie, ale hneď ako som odtiaľ prišla domov a dala si naše jedlo. Grcala som celú noc (rofl)