Fórum pridal Bianka469, 6. 1. 2018 01:17 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Užívanie Antikoncepcie

0
Bianka469

17 ročné dievča

Ahojte, chcem sa spýtať, že čo sa stane keď začnem antikoncepciu užívať v protismere šípok. Má poradie nejaký veľký význam?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bunnyboy

24 ročný chalan

To sa stalo aj v Afrike počas 50. rokoch a odvtedy tam šantí AIDS opatrne so šípkami ... (?)
  2. 2
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Tak budes rebel 8-) jasne ze to ma vyznam, preco by si to chcela tak? inac HAK je dobre svinstvo pre organizmus, precitaj si radsej poriadne tie neziaduce ucinky a interakcie ci ti to stoji za to (?)
  3. 3
    Bianka469

17 ročné dievča

ja to beriem preto že som mala naozaj problemy, nie preto že by som chcela zlepšiť pleť ako niektoré... Ale nechtiac som ju začala užívať naopak a neviem čo s tým
  4. 4
    Demoniqangel

hrá sa, že má 0 rokov
    Bratislava

@milgamman ako vies ze to berie z vlastnej vole? Poznam x dievcat vratane seba, co maju hak z inych zdravotnych dovodov...
  5. 5
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@bianka469 tak pockaj do zaciatku najblizsieho cyklu a potom to zacni brat spravne
    @demoniqangel viem o tom, ze sa to pouziva aj pri inych diagnozach, to vsak neznamena, ze nesposobuje Nú
  6. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

^ omfg. Ak máš jednofázovú je to úplne jedno, všetky tabletky sú úplne rovnaké. Ak máš viacfazovu a sú farebne oddelené, tak dojedz najprv celú túto fázu a pokračuj tou, ktorou si podľa správneho poradia pokračovať mala.
  7. 8
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

@4 - this .... a celkovo je ine ked lekar rpedpise hak 15 rocnej babe len tak bez nijakeh krvneho obrazu a prehlade o jej hormonalnom nastaveni ako ked ma zenska po 20tke

a mozes brat protismeru sipok :D:D:D:D:D:D:D ako vravi @7 :D