Fórum pridal Kaiserchief1, 12. 3. 2019 11:30 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

V akom veku vám začalo chutiť pivo?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Napíšte presný vek ak viete, možnosti sú iba také provizórne. :D

2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A podotázka - Dávali vám rodičia/starí rodičia/dospelí ochutnať z peny?
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Uz ako maly chlapec som od otca v senku vzdy uchlipol trochu z pohara ;P aj ked som mal kofolku (rofl)
  4. 4
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Nemôžem zahlasovať, nie, že by mi nechutilo. Ale zasa sa nedá povedať, že by mi aj nejak chutilo. :D Okrem Krušovíc, to je čistá patoka. :D
  5. 5
    Melancholik

27 ročný muž

pre mňa najprecenovanejsi alkoholický nápoj.. viem ze to je nepopulárny názor ale nikdy som pivu na chuť neprišiel a nerozumiem tomu šialenstvu okolo neho

ochutnal som asi 10-11 druhov čiže kvalitou to nebude, proste mi nechuti
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Mne napríklad dlho nechutilo a prišlo mi horké a nechápal som ako pri tom ľudia môžu sedieť a vychutnávať si to. Svoje prvé pivo som vypil asi až niekedy v 19tich a približne v tom veku mi začalo postupne aj chutiť a teraz už na tento tekutý chlieb nedám dopustiť. :D
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

asi okolo osemnástky
    a zhruba desať rokov na to mi zas prestáva, lebo mi z neho (aj v rozumnej miere) býva zle a už sa mi to tak negatívne asociuje, že sa to proste nedá :/
  8. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@melancholik A napríklad Radler ti chutí?
  9. 9
    Melancholik

27 ročný muž

mal som ho len pár krát ale nepamätám si už tu chuť, ale zrejme nie keďže som si ho už nedal :D @kaiserchief1
  10. 10
    Sasi2680

26 ročná žena

ja vlastne ani neviem, či mi chutí :D málokedy mi pivo zachutí, ale aj tak na neho občas dostanem chuť (aj včera som si kúpila, tak zajtra si asi dám :D ) ale v konečnom dôsledku mi až tak nechutí. :D
    je to zvláštne, ale je to tak. (výrok mojej učiteľky prírodopisu)
  11. 11
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ako chlapec som ochutnal z peny, ale nechutila mi, hovoril som si že toto nikdy nebudem piť, aj ked budem dospelý. Ale začalo mi chutiť až niekedy v dvadsiatke myslím, na strednej ešte ani moc nie. Ale ani teraz nie som nejaký veľký pivár, občas si dám jedno.
  12. 12
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

raz v zivote mi uprimne chutilo, ked sme sa s drahym v 35 stupnoch stratili na prechadzke a presla som aspon 6 km v podpatkoch a konecne sme zakotvili v krcme :D
    to som mala 22-23, potom predtym nie
  13. 13
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

ked som bola mala tak som dostala ochutnat niekde na jarmoku a chutilo mi (ale niezeby som to chlontala odvtedy :D)
  14. 14
    Darksider96

23 ročný chalan
    Birdzlandia

Mne vlastne nechutí žiaden alkohol a ani nemám rád stav opitosti... Preto ani nepijem :S
  15. 15
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

Dlho som pil čierne lebo svetlé sa mi zdalo moc horké
  16. 16
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Takmer presne si to pamatam ten moment... :D Na intraku sme chodili do intrakoveho baru a tam sme si stale davali radler a to bol vtedy novinka, naozaj taky, ako ma byt, Radler s velkym R :D fakt to dobre chutilo a bol to styl dat si v bare radlera so slamkou (thumbs) a tak som postupne prisla na chut pivu :)
  17. 17
    Surfrock89

29 ročný muž

Ak niekto vypije najmenej 5 piv denne a tvrdi,ze to pije lebo mu chuti,neverte mu..je to alkac a chce citit tlaky v hlave :)
  18. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ja sám odmietam alkohol, akýkoľvek.
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@surfrock89 SOm trošku sklamaný, že ti pivo nechutí. Pri čom si teda posedíme? :)
  20. 20
    Elmsi

11 ročné dievča

Chutilo mi asi rok ale fakt že dosť že som za večer dala aj 6 ale potom to prestalo a ešte sa nevrátilo ale dobre pivo sa vždy vypije
  21. 21
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

odmalička som si sem tam uchlipla, chutilo a neprestalo chutiť :) milujem pivo, čím horkejšie tým lepšie :)
    mám foto kde mám cca 5 rokov a už som všetkým účasníkom chaty čapovala ja :D
  22. 22
    Kassiar

21 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

Iba nealko radler sa dá piť, inak je pivo hnusné a smrdí.
  23. 23
    Fylo

12 ročný chlapec
    izba 1408 - JAMSSLSNNN

Rád ochutnávam rôzne pivné štýly..a som rád, ze sa to na slovensku zlepšuje a rozširuje ponuka
  24. 24
    Nikitax

20 ročné dievča
    Mŕtve

V 18♡♡dovtedy ani kvapka alkoholu, neviem čo mi bolo
  25. 25
    Nikitax

20 ročné dievča
    Mŕtve

odvtedy vino a pivo hlavne cez leto♡život je krajší
  26. 26
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

klasické pivo vôbec, to by som asi nevypila :( inak radler (čo sa asi neráta ani ako pivo) tak od strednej a takisto čierne nealko a ešte aj nejaké z KGB z Bratislavy mi celkom chutilo :)
  27. 27
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Obaja rodicia su alkoholici a snad aj preto ich syna stretol rovnaky osud
  28. 28
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

asi v 19tich :D
  29. 29
    Kerrang

26 ročný muž

Dakedy od 17-tich, 18-tich? (?) ...ani neviem presne, iba viem, že vekom mi začalo čoraz viac chutiť :smile: